قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 96

مجموعه : هنر در خانه
آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 96

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 96

امروز میخواهیم دوخت لباس ویژه عید را به شما آموزش بدهیم در ادامه با آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 96 در سایت تالاب همراه باشید.

 

کادری می کشیم که عرض آن به اندازه یک چهارم دور باسن بزرگو به طول قد شلوار. از سمت راست 5 سانت خارج و به خط باسن وصل می کنیم ( جای زیپ)و به اندازه عرض کادر پائین آمده و به اندازه یک ششم عرض کادر خارج و به صورت هلال به خط با**سن وصل می کنیم.
 

 
از پائین کادر از دوطرف 2 سانت داخل و سمت چپ را به خط با**سن و سمت راست را به یک ششم عرض کادر وصل می کنیم.از پهلو نیز 2 سانت داخل و به خط با**سن وصل می کنیم.

 

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 96

الگوی پشت شلوار

کادری می کشیم به اندازه یک چهارم دور با**سن بزرگ + 1.5 و به طول قد شلوار.به اندازه عرض کادر پائین آمده و قد فاق را رسم می کنیم برای گشادی فاق ( 2 برابر یک ششم عرض کادر جلو ) را خارج و به 2 سانت داخل شده از وسط پشت به صورت هلال وصل می نمائیم.

 

از این خط 3.5 سانت بالا رفته و به2 سانت داخل شده از پهلو وصل می کنیم.از پائین کادر پهلو 2 سانت داخل و به خط باسن وصل می کنیم و از سمت وسط پشت نصف قد شلوار را علامت ، 1.5 سانت خارج می شویم و از لبه پائین کادر به این نقطه وصل می نمائیم

 

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

هنر در خانه

بیشتر بخوانید
آموزش عوض کردن پلیور بی ارزش به ژاکت جذاب تبدیل کاپشن و پلیور به ژاکت خانگی   پلیور بی ارزش و قدیمی شاید جذاب نباشد اما می‌توان آنرا هم نو کرد و تبدیل به یک ژاکت زیبا کرد.   روش تبدیل کردن پلیور ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی وحشتناک به ۴ زن تهرانی توسط این مرد
فیلم تجاوز جنسی وحشتناک به ۴ زن تهرانی توسط این مرد
مشاهده بیشتر