قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج  و سبزه خاکشیر آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج و سبزه خاکشیر در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

مجموعه : مهارت های زندگی
تاریخ انتشار : 3 اکتبر 2017
نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

چگونه استخر بادی در خانه داشته باشیم ؟ 

 

استخر بادی در خانه شاید برای برخی افراد سخت و کسل کننده باشد اما برای داشتن یک استخر بادی مفید باید به نکاتی خواص دقت کرد . 

 

امروزه تعداد زیادی از خانواده‌ها به دنبال افزون کردن استخری خصوصی به خانه‌هاي خود میباشند. هرچند هزینه‌، دوران و فضای مورد نیاز برای ساخت این استخرها بسیار عمده هست و به همین علت بیشماری به سراغ خرید استخر بادی و قابل حمل میروند.

 

این استخرها در ابعاد گوناگون، از حوضچه‌هاي کوچک تا ابعاد یک استخر عادی، در معرض میباشند و هزینه‌ خرید و نگه داری انها کم هست. در صورتی که به دنبال آب تنی در محیط امن خانه هستید و هنوز برای خرید استخرهای بادی متقاعد نشده‌اید، با ما دوست باشید.

 

صرفه جویی در هزینه و زمان

هزینه‌ خرید یک استخر بادی بسیار کمتر از هزینه‌ ساخت یک استخر در حیاط خانه هست. این مزیت احتمالاً مهم ترین علت برای خریدن یک استخر بادی هست. همینطور استخرهای بادی بزرگ میتوانند هزینه‌هاي عضویت دریک استخر عمومی را از بین ببرند. زمانی که برای رفتن به یک استخر عمومی صرف میشود نیز از این طریق به انجام کارهای بهتر صرف خواهد شد.

 

دوام استخر بادی

یکی از سخت ترین کارها در نگه داری استخرهای عادی، سرویس و آماده‌سازی سالانه‌ آن پیش از آغاز فصل گرما هست. دردسری که با بهرهگیری از استخرهای بادی از بین میرود.

 

این استخرها همینطور از مواد با دوامی ساخته شده‌اند که طول عمر آن‌ها را افزایش می دهد. تعداد زیادی از آن‌ها نیز به دوست صافی و پمپ ارائه می شوند.

 

امنیت استخر بادی

این مورد بستگی به نوع بهرهگیری‌ شما از این استخرها دارد. اما در حالت عادی، استخرهای بادی برای کودکان بسیار امن میباشند. از آنجایی که دیواره هاي استخر از زمین بالاترند؛ خطر افتادن کودکان و حیوانات خانگی به درون آب را تقریباً از بین میبرند. همینطور می توان در اطراف انها به سادگی محافظ قرار داد.

 

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

استخرهای بادی در ابعاد گوناگون، در معرض میباشند و هزینه‌ خرید و نگه داری آنها کم هست

 

نصب آسان استخر بادی

نصب استخرهای بادی بسیار آسان هست. این استخرها اکثراً از فایبرگلاس «Fiberglass» ساخته شده‌اند و بلافاصله قابل راه‌اندازی میباشند. همینطور به دوست تعداد زیادی از تولیدات، دی‌وی‌دی و دفترچه راهنما نیز ارائه می شود که به راه اندازی آسان تر انها کمک می کند.

 

هرچند در بیشماری موارد، نصب استخر به سادگی و بدون نیاز به خواندن راهنما قابل انجام هست. تنها کافی هست حلقه‌هاي استخر را باد کنید، در صورتی که استخر بزرگ هست میله‌هاي فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید.

 

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

اگر استخر بزرگ هست میله‌هاي فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید

 

زیبایی و نگه داری آسان استخر بادی

تمیزکردن و نگه داری از استخرهای بادی بسیار کم هزینه و آسان هست. پیشنهاد می شود که استخر را تا زمانی که همان‌ گونه برپا هست تمیز کنید. هرچند این استخرها نیازمند نظافت پیوسته، تصفیه کردن و ضدعفونی نیستند. به همین علت بهرهگیری و نگه داری از آنها بسیار ساده خواهد بود.

 

همینطور با دقت به اندازه‌ کوچک آن‌ها، گرم نگهداشتن آب استخر کار عمده سختی نیست.

 

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

پیشنهاد می شود که استخر را تا زمانی که همان‌ گونه برپا هست تمیز کنید

 

تنوع انتخاب ها

در ابتدای ساخت خود، استخرهای بادی تنها در ابعاد کوچک و برای بهرهگیری‌ کودکان طراحی می‌شدند. هرچند امروزه، به علت تقاضای بالا، این استخرها در انواع مدل‌ها و اندازه‌ها قابل دسترسی میباشند.

 

همینطور این استخرها به شکل شخصی‌سازی شده نیز در بازار ارائه میشوند. با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقه‌هاي خود پیدا کند.

 

مناسب برای کودکان

استخرهای بادی عمق و اندازه‌ کمتری نسبت به استخرهای عادی دارند. به همین علت برای کودکان و افرادی که در شناکردن ماهر نیستند ایده آل به نظر می‌رسند.

 

این استخرها میتوانند کودکان را در شرایط امن، برای ساعت ها سرگرم کنند. پس با مطالعه‌ چند مضمون‌ ایمنی ساده، میتوان کودکان رابه سهولت و با آسایش خاطر برای آب تنی آماده کرد.

 

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

استخرهای بادی به علت عمق و اندازه‌ کمی که دارند مناسب کودکان میباشند

 

حفظ حریم خصوصی

برپایی استخر در حیاط خانه باعث میشود که خانواده‌ شما در دوران بهرهگیری از استخر، احساس امنیت کند. به همین علت استخرهای بادی برترین انتخاب برای افرادی میباشند که در استخرهای عمومی و محیط هاي باز احساس سهولت نمیکنند.

 

همینطور استخر تنها توسط شما و اطرافیانتان بهرهگیری می شود که به نظافت آن کمک می کند.

 

موقت و قابل حمل

یکی از بزرگترین نگرانی ها در دوران ساخت یک استخر دائمی، جابجایی خانه و از دست دادن آن هست. هرچند استخرهای بادی قابل حمل و ارزان میباشند و به سهولت به محل اخیر منتقل می شوند.

 

این استخرها، همانگونه که به سادگی برپا میشوند، به سادگی نیز به شکل نخست خود برمی‌گردند. همینطور برخی ازآن‌ها را میتوان به سهولت حمل ودر مسافرت‌ و مقاصد تفریحی بهرهگیری کرد.

 

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

استخرهای بادی قابل حمل و ارزان میباشند و به سهولت به محل اخیر منتقل می شوند

 

امکانات مناسب

تعداد زیادی از افراد استخرهای بادی را همچون یک محصول ابتدایی و ساده می‌شناسند. هرچند امروزه با پیشرفت فناوری‌، میتوان آن‌ها را با امکانات بی‌نظیری خریداری کرد.

 

برخی از استخرهای امروزی به فواره،‌ برد شیرجه و آبشار مجهز میباشند که لذت بهرهگیری ازآن‌ها را دو عمده می کند.

 

استخرها امروزه اکثر از هر بار دیگری مطلوب میباشند. هرچند تعداد زیادی از خانواده‌ها به علت هزینه‌ و دوران مورد نیاز، توانایی ساخت یک استخر کامل را ندارند.

 

به گزارش تالاب پس اگر شما هم به دنبال آب‌تنی در خانه و صرفه‌جویی در هزینه و دوران هستید؛ خرید یک استخر بادی برترین انتخاب خواهد بود. این استخرها در ابعاد متنوع «گاهی به بزرگی یک استخر خانگی» ارائه می شوند ودر عین حال بهرهگیری‌ ازآن‌ها بسیار آسان هست. پس درصورت عدم دسترسی به یک استخر توکار، لذت آب تنی در خانه را از دست ندهید.

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي