دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

چند نکته برای خرید کردن مناسب لوازم خانگی

مجموعه : مهارت های زندگی
تاریخ انتشار : 17 اکتبر 2017
چند نکته برای خرید کردن مناسب لوازم خانگی

چگونه بهترین لوازم خانگی را خریداری کنیم ؟ 

 

خریدن لوازمات خانگی یکی از شرط هاي اساس یک زندگی هست که باید فراهم بشود برای بیشتر دانستن در ادامه می توانید با خرید کردن مناسب لوازم خانگی ما را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب یکی از عواملی که در هنگام خرید لوازم خانگی خود باید درنظر داشته باشید میزان بهره وری انرژی در آن ها هست؛ درواقع شما باید بتوانید در این اساس قیاس درستی انجام داده و دست به برترین انتخاب بزنید. با دقت به بهره وری انرژی در لوازم خانگی چیزی که باید بدانید انواع آنهاست.

 

بعضی از لوازم خانگی از برق بهرهگیری می‌کنند و بعضی نیز از گاز! بطور کلی گاز منبع ارزان قیمت تر و مقرون به صرفه تری برای شما به حساب خواهد آمد. وسایل گرمایشی بیشماری میباشند که از منابع گازی بهرهگیری کرده و کارایی بسیار خوبی نیز دارند؛ مانند خشک کن، آب گرمکن و بخاری.

 

خرید لوازم خانگی گازی

اگر به خط گازی متصل نیستید گذشته از تهیه این لوازم خانگی حتما با کمپانی گاز ارتباط گرفته و از انها مشورت بگیرید. امکان این وجود دارد که شما بتوانید شرایط ضروری را مهیا سازید و این لوازم خانگی مقرون به صرفه را مهمان منزل خود گردانید.

 

برچسب انرژی را فراموش نکنید

همانگونه که تعداد زیادی از شما میدانید در رابطه با میزان بهره وری انرژی لوازم خانگی برچسب انرژی بر روی آن ها نصب شده که این موضوع بشما کمک می‌کند میزان انرژی مصرفی لوازم خانگی خودرا بدانید و ازآن اطلاع یابید. برچسب انرژی اطلاعات ضروری رابه تفصیل در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

ابعاد لوازم خانگی

دقت به اندازه و ابعاد لوازم خانگی در دوران خرید مسئله مهمی به حساب می‌آید. مخصوصا امروزه که در چیدمان آشپزخانه تعداد زیادی از منزل ها فضایی توکار برای قرارگیری لوازم خانگی معین شده ودر نظر گرفته میشود. اگر در هنگام خرید لوازم خانگی به ابعاد و اندازه آن ها توجهی نداشته باشید قطعا در چیدمان و جا به جایی این وسایل گریبانگیر مشکلاتی جدی خواهید شد.

 

در هنگام خرید لوازم خانگی حتما بدانید که

در رابطه با میزان مصرف انرژی در میان لوازم خانگی مضمون حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که باید به آن دقت ضروری را داشته باشید. شما باید میزان انرژی مصرفی دستگاه خودرا با ابعاد و اندازه وسیله خود قیاس کنید.

 

مسئله دیگری نیز که می‌تواند در این قیاس کمپانی کند میزان سرعت آن وسیله در جریان و انتقال انرژی هست. طبیعتا از دستگاه شما کوچک باشد و انرژی حاصله نیز با ابعاد آن هماهنگ باشد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد. این مسئله کاملا زمانی که با سرعت بالای انتقال انرژی همراه شود چندین برابر نیز خواهد شد؛ بهمین علت هست که برای مثال دستگاه مایکروویو بسیار کارآمد و مناسب هست.

 

دقت در خرید لوازم خانگی

تعداد زیادی از افراد گذشته از خرید نهایتا فقط به وجود ضمانت نامه در فاکتور خرید خود دقت می‌کنند، اما در کنار این موضوع حتما گذشته از خرید با فروشنده آن محصول صحبت کرده و از او مشورت بگیرید. از کارایی این محصول بطور کامل اطلاع کسب کنید و سوال ات خودرا از فروشنده بپرسید.

 

در رابطه با خرید لوازم خانگی باید به مضمون دیگری نیز اشاره کرد. وجود مشکلاتی مانند سر و صدای اضافی در بعضی از لوازم خانگی مانند خودرو لباسشویی و خودرو ظرفشویی در لوازم خانگی تازه تر برطرف شده هست. باید مراقب باشید که برای آسایش و آرامش خود لوازم خانگی کم صداتری را انتخاب کنید. میتوان تصور کرد که جارو کردن منزل با صدای کم جاروبرقی چه میزان لذت بخش خواهد بود، پس در هنگام خرید لوازم خانگی در صد سر و صدای انها را با یک دیگر قیاس نمایید.

 

رفع سفیدی مو

مهارت های زندگی

بیشتر بخوانید
این ایده که افراد منظم باور دارند افراد منظم دنیا قدرت نفی کردن و رد کردن قانون های اساسی طبیعت در دست آنهاست، خیلی مشکل ساز است. این افراد تصور می کنند که وقتی یکبار همه چیز را ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت