مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

چند نکته برای خرید کردن مناسب لوازم خانگی

مجموعه : مهارت های زندگی
تاریخ انتشار : 17 اکتبر 2017
چند نکته برای خرید کردن مناسب لوازم خانگی

چگونه بهترین لوازم خانگی را خریداری کنیم ؟ 

 

خریدن لوازمات خانگی یکی از شرط هاي اساس یک زندگی هست که باید فراهم بشود برای بیشتر دانستن در ادامه می توانید با خرید کردن مناسب لوازم خانگی ما را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب یکی از عواملی که در هنگام خرید لوازم خانگی خود باید درنظر داشته باشید میزان بهره وری انرژی در آن ها هست؛ درواقع شما باید بتوانید در این اساس قیاس درستی انجام داده و دست به برترین انتخاب بزنید. با دقت به بهره وری انرژی در لوازم خانگی چیزی که باید بدانید انواع آنهاست.

 

بعضی از لوازم خانگی از برق بهرهگیری می‌کنند و بعضی نیز از گاز! بطور کلی گاز منبع ارزان قیمت تر و مقرون به صرفه تری برای شما به حساب خواهد آمد. وسایل گرمایشی بیشماری میباشند که از منابع گازی بهرهگیری کرده و کارایی بسیار خوبی نیز دارند؛ مانند خشک کن، آب گرمکن و بخاری.

 

خرید لوازم خانگی گازی

اگر به خط گازی متصل نیستید گذشته از تهیه این لوازم خانگی حتما با کمپانی گاز ارتباط گرفته و از انها مشورت بگیرید. امکان این وجود دارد که شما بتوانید شرایط ضروری را مهیا سازید و این لوازم خانگی مقرون به صرفه را مهمان منزل خود گردانید.

 

برچسب انرژی را فراموش نکنید

همانگونه که تعداد زیادی از شما میدانید در رابطه با میزان بهره وری انرژی لوازم خانگی برچسب انرژی بر روی آن ها نصب شده که این موضوع بشما کمک می‌کند میزان انرژی مصرفی لوازم خانگی خودرا بدانید و ازآن اطلاع یابید. برچسب انرژی اطلاعات ضروری رابه تفصیل در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

ابعاد لوازم خانگی

دقت به اندازه و ابعاد لوازم خانگی در دوران خرید مسئله مهمی به حساب می‌آید. مخصوصا امروزه که در چیدمان آشپزخانه تعداد زیادی از منزل ها فضایی توکار برای قرارگیری لوازم خانگی معین شده ودر نظر گرفته میشود. اگر در هنگام خرید لوازم خانگی به ابعاد و اندازه آن ها توجهی نداشته باشید قطعا در چیدمان و جا به جایی این وسایل گریبانگیر مشکلاتی جدی خواهید شد.

 

در هنگام خرید لوازم خانگی حتما بدانید که

در رابطه با میزان مصرف انرژی در میان لوازم خانگی مضمون حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که باید به آن دقت ضروری را داشته باشید. شما باید میزان انرژی مصرفی دستگاه خودرا با ابعاد و اندازه وسیله خود قیاس کنید.

 

مسئله دیگری نیز که می‌تواند در این قیاس کمپانی کند میزان سرعت آن وسیله در جریان و انتقال انرژی هست. طبیعتا از دستگاه شما کوچک باشد و انرژی حاصله نیز با ابعاد آن هماهنگ باشد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد. این مسئله کاملا زمانی که با سرعت بالای انتقال انرژی همراه شود چندین برابر نیز خواهد شد؛ بهمین علت هست که برای مثال دستگاه مایکروویو بسیار کارآمد و مناسب هست.

 

دقت در خرید لوازم خانگی

تعداد زیادی از افراد گذشته از خرید نهایتا فقط به وجود ضمانت نامه در فاکتور خرید خود دقت می‌کنند، اما در کنار این موضوع حتما گذشته از خرید با فروشنده آن محصول صحبت کرده و از او مشورت بگیرید. از کارایی این محصول بطور کامل اطلاع کسب کنید و سوال ات خودرا از فروشنده بپرسید.

 

در رابطه با خرید لوازم خانگی باید به مضمون دیگری نیز اشاره کرد. وجود مشکلاتی مانند سر و صدای اضافی در بعضی از لوازم خانگی مانند خودرو لباسشویی و خودرو ظرفشویی در لوازم خانگی تازه تر برطرف شده هست. باید مراقب باشید که برای آسایش و آرامش خود لوازم خانگی کم صداتری را انتخاب کنید. میتوان تصور کرد که جارو کردن منزل با صدای کم جاروبرقی چه میزان لذت بخش خواهد بود، پس در هنگام خرید لوازم خانگی در صد سر و صدای انها را با یک دیگر قیاس نمایید.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو