دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

عکس هایی از طبیعت فصل بهار و شکوفه درختان و طبیعت سبز بهاری عکس هایی از طبیعت فصل بهار و شکوفه درختان و طبیعت سبز بهاری خصوصیات متولدین فروردین | ماه فروردین | متولدین فروردین | متولد فروردین | فال فروردین خصوصیات متولدین فروردین | ماه فروردین | متولدین فروردین | متولد فروردین | فال فروردین شعر تبریک تولد متولدین فروردین ماه | اشعار زیبا برای تبریک متولد فروردین ماه شعر تبریک تولد متولدین فروردین ماه | اشعار زیبا برای تبریک متولد فروردین ماه رازهای زندگی شخصی حامد همایون و همسرش + عکس و بیوگرافی حامد حمایون رازهای زندگی شخصی حامد همایون و همسرش + عکس و بیوگرافی حامد حمایون سخنان زیبا از بزرگان اسلام در مورد زن | جملات زیبای اسلام در مورد زنان سخنان زیبا از بزرگان اسلام در مورد زن | جملات زیبای اسلام در مورد زنان تک تیر انداز باهر ؛ بهترین تفنگ تک تیر انداز جهان در ایران (+ فیلم) تک تیر انداز باهر ؛ بهترین تفنگ تک تیر انداز جهان در ایران (+ فیلم) بهترین تفنگ های نظامی جهان ( کلیپ) بهترین تفنگ های نظامی جهان ( کلیپ) آشنایی با 50 نمونه از بهترین تفنگ های کلاسیک و مدرن جهان آشنایی با 50 نمونه از بهترین تفنگ های کلاسیک و مدرن جهان بیوگرافی لاله مرزبان | تصاویر جدید لاله مرزبان و همسرش بیوگرافی لاله مرزبان | تصاویر جدید لاله مرزبان و همسرش دختران زیبای ژاپن | جذاب ترین دختران مانکن ژاپنی در سال 2018 دختران زیبای ژاپن | جذاب ترین دختران مانکن ژاپنی در سال 2018 ماسک ترکیبی خانگی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست ماسک ترکیبی خانگی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست انواع ست کیف و کفش زنانه شیک مجلسی 1397 | مد سال 97 انواع ست کیف و کفش زنانه شیک مجلسی 1397 | مد سال 97 تعبیر خواب آدم خورای | تعبیر خواب خوردن گوشت انسان در خواب تعبیر خواب آدم خورای | تعبیر خواب خوردن گوشت انسان در خواب ماسک خانگی برای رفع پف زیر چشم و سیاهی زیر چشم ماسک خانگی برای رفع پف زیر چشم و سیاهی زیر چشم رابطه جنسی در فضا توسط فضانوردان آزمایش شد (عکس) رابطه جنسی در فضا توسط فضانوردان آزمایش شد (عکس) قاچاق مواد مخدر کوکایین با دختران جذاب و پرطرفدار اینستاگرام قاچاق مواد مخدر کوکایین با دختران جذاب و پرطرفدار اینستاگرام
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

مجموعه : نظافت و لکه گیری
تاریخ انتشار : 18 جولای 2017
آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

آشنایی با ترفند مرتب سازی منزل 

 

 شروع تمیز و مرتب کردن خانه شما نمی‌دانید به چه صورت شروع نمایید در این پست می‌توان  آموزش مرتب سازی خانه را برای شما عزیزان گردهم آورده لذت یک جای تمیز و مرتب چیزی هست که همۀ میتوانیم به آن دست یابیم، اما پیدا کردن زمان و انگیزه برای ایجاد این اتفاق یک موضوع دیگر هست.
 منظم کردن آشفتگی‌ها و به هم ریختگی‌ها معمولا جزء کارهای مورد علاقه ما نیست.

 

لذت یک جای تمیز و مرتب چیزی هست که همۀ می توانیم به آن دست یابیم، اما پیدا کردن زمان و انگیزه برای ایجاد این اتفاق یک موضوع دیگر هست. به جای انتظار برای یک طوفان افسانه‌اي که با خودش زمان و انرژی و انگیزه کافی بیاورد چرا بلند نمی شوید و خودتان دست به کار پروژه‌هاي کوچک نمیشوید؟ در این جا به شما می گوییم از کجا شروع کنید که راحت‌تر باشید.

 

به گزارش تالاب:در کابینت ظرف هاي غذا را باز کنید و هرچه آنجاست بیرون بکشید. ظرف‌ها و درهایشان را با هم جفت کنید و آن هایي که در ندارند را بیرون بیندازید یا فکری برای بهرهگیری مجدد از آن‌ها بکنید. همۀ چیز را مرتب روی هم بچینید. از ابعاد فضا بعنوان محدودیت فیزیکی بهرهگیری کنید و ظرف هایي که در فضای موجود به راحتی در فضای موجود جا نمیشوند و باعث به هم ریختگی کابینت می شوند را کنار بگذارید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

آشنایی ترفند مرتب سازی منزل 

 

در یخچال را مرتب کنید. همۀ موادغذایی چسبنده‌اي که درون محفظه در یخچال قرار دادید را خارج کنید. تاریخ انقضای آن‌ها را چک کنید و هرکدام که قبل دور بریزید همینطور همۀ آن هایي که علاقه‌اي به بهرهگیری ازشان ندارید. با یک اسفنج مرطوب قفسه‌هاي خالی شده در یخچال را تمیز کنید و اگر می خواهید منظم‌تر باشید مواد خوراکی را براساس طعمشان مرتب کنید و در یخچال قرار دهید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

آشنایی ترفند مرتب سازی منزل 

 

ابزار‌هاي آشپزخانه را مرتب کنید. قفسه ابزارهای آشپزخانه که احتمالا در کنار اجاق گازتان قرار دارد را چک کنید. آیا همۀ آن‌ها بهرهگیری هرروز دارند؟ آیا واقعا به همۀ این کفگیر‌ها نیاز دارید؟ همۀ را خارج کنید و فقط مواردی که نیاز دارید اکثر مواقع در دسترستان باشند را برگردانید. اگر ابزارهایی میباشند که می خواهید آن‌ها را نگه دارید و هرروز نیاز ندارید به قفسه دیگری منتقل کنید. قفسه کنار اجاق گاز باید فقط برای وسایل ضروری باشند.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

 

لیوان مداد‌ها را مرتب کنید. همۀ مداد‌ها و خودکارهایی که در لیوان جامدادیتان قرار ندارند و به طور تصادفی در گوشه و کنار آشپزخانه، میز و هرجای دیگری اکران شده اند را جمع کنید. وقتی همۀ را جمع کردید، روی یک صفحه امتحان کنید که هنوز مینویسند و آن هایي که جوهرشان تمام شده را دور بریزید و باقی را به جامدادی برگردانید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

 

به کشوی جوراب‌ها هم سری بزنید و همۀ جوراب‌ها و جوراب شلواری‌ها را بیرون بکشید. آن‌ها را جفت کنید و سوراخ بودنشان را بررسی کنید و سپس به کشو برگردانید. جوراب‌هاي کثیف را بشویید و حتما جفتشان را قبل از برگرداندن چک کنید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

 

وسایل حمام را مرتب کنید. همۀ وسایل را روی سینک قرار دهید. بطری‌هاي خالی را در سطل بازیافت بریزید و وسایل کم مصرف را داخل کشو یا کابینت بگذارید. محصولاتی که دوست نداشتید و بهرهگیری نمی کنید را به حمام برنگردانید و برای بازیافت بفرستید. چون هرگز دیگر از آن بهرهگیری نمیکنید و فقط فضایتان را اشغال میکند. درنهایت محصولات مورد علاقه تان را به حمام برگردانید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

آشنایی ترفند مرتب سازی منزل 

 

دستمال‌هاي آشپزخانه را فراموش نکنید. همۀ آن‌ها را بیرون بکشید و بررسی کنید. دستمال هایي که شرایط مناسبی دارند را تا کنید و کنار بگذارید و آن هایي که کثیف و کهنه شده اند را دور بریزید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

 

مجله‌ها و کاتالوگ‌ها را مرتب کنید. همۀ آن‌ها را از گوشه و کنار خانه یک جا جمع کنید. یک به یک آن‌ها را بررسی کنید و آن هایي که نمی خواهید را به سطل بازیافت بیندازید. اگر فقط یک مطلب را در یک مجله دوست دارید آن را ببرید و یا چک کنید که بصورت آنلاین در دسترس هست یا نه و اگر هست به جای نگه داشتن نسخه کاغذی آن را در بوکمارکتان ذخیره کنید.

 

آشنایی با مراحل مرتب سازی منزل

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي