مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

روش هایی برای شستن حرفه ای خودرو

مجموعه : نظافت و لکه گیری
تاریخ انتشار : 10 نوامبر 2017
روش هایی برای شستن حرفه ای خودرو

چگونه ماشینمان را به راحتی در منزل بشوییم 

 

برای تمیز کردن ماشین و خودرویتان حتما ضروری نیست هزینه کنید و به کارواش ببرید با کمی سرچ در اینترنت میتوانید روش هایي برای شستن بسیار راحت و کاربردی خودرویتان پیدا کنید .

 

روش هایي برای شستن بسیار راحت و کاربردی خودرو , به گزارش تالاب داشتن يك خودرو تميز يعني داشتن يك خودرو نو اما اين تنها دليل تميز نگه داشتن خودرو شما نيست، دلايل فني ديگري نيز براي تميز نگه داشتن خودرو وجوددارد.

 

گرد و غبار، شن، نمك پاشي های زمستان، گل و لاي همه ی اين ها حاوي ذرات ريزي میباشند كه به خودرو شما مي چسبند و به رنگ خودرو آسيب میرسانند.

 

اگر شست و شوی خودرو به هنگام و درست انجام نگيرد اين ذرات آرام آرام روي رنگ ايجاد ضايعات ريز مي نمايند و رنگ را خراب مي كنند، حتی برخی از مواد مثل فضولات پرندگان يا گرده درختان نيز می‌توانند

 

به راحتي به پوشش رنگ نفوذ كرده و حفاظ رنگ را از بين ببرند، اگر شما هرروز از حوله يا دستمال براي تميز كردن خودرو بهرهگیری نماييد ذرات ريز و غبار روی سطح رنگ كشيده شده و ايجاد خراش های ريز می نماييد آنگاه رنگ كدر و آسيب پذير میگردد.

 

روش هایی برای شستن حرفه ای خودرو

سعی کنید صبح زود یا عصر اقدام به شستن ماشین کنید

 

گام اول برای شستن خودرو : سعی کنید وقتی که برای شستن خودرو اختصاص می‌دهید صبح زود باشد یا عصر. چون با اینکار آب زیادی بخار نخواهد شد و نیاز بیشتر به آب هم نخواهد بودو در صورتی هم که نیت دارید در ساعات گرم روز اتومبیلتان را بشویید می‌توانید اتومبیلتان را در سایه پارک کنید.

 

همینطور درصورت امکان بهتر هست اتومبیلتان را نزدیک چمن پارک کنید که آب مصرفیتان وارد چمن شود. با اینکار با یک تیر دو نشان می‌زنید هم تمیزی ماشین هم آبیاری چمن.

 

گام دوم برای شست و شوی ماشین : سطل اول آب را پر کنید و یک قوطی کوچک مثل لیوان یک‌بار مصرف یا قوطی بستنی را داخل آن بندازید. آنگاه اسفنج را داخل آب خیس کرده و دور تا دور اتومبلتان از بالا به پایین بکشید با اینکار گردو غبار موجود رو ماشین تمیز خواهد شد. مکان هایي هم که کثیفی بیشتر هست اسفنج را چند بار بکشید. دقت کنید که دراین مرحله مواد شوینده به آب افزون نکنید.

 

گام سوم برای شست و شوی ماشین : دراین مرحله آبی راکه در سطل باقیمانده روی اتومبیلتان خالی کنید دراین مرحله اتومبیلتان نیمه تمیز شده و تاکنون فقط یک سطل آب مصرف کرده اید . نگران نباشید فعلا 3 سطل هم آب داریم.

 

گام چهارم شستن ماشین : در گام چهارم سطل دوم آب را بیاورید و اندکی از آب سطل دوم را در داخل قوطی کوچکی که در مرحله گذشته اشاره کردم بریزید ودر داخل آن قوطی کوپک هم دو قاشق سوپ خوری مواد شوینده بریزید. دقت کنید که چندان مواد شوینده نریزید چون به آب بیشتری برای تمیز کردن آن ضروری هست. و همینطور بهتر هست از مواد شوینده حافظ محیط زیست بهرهگیری کنید که به چمن ها و درختانتان آسیب نزند.

 

گام پنجم شست و شوی خودرو : با کفی که در قوطی کوچک درست کرده اید بتدریج روی اسفنج بریزید و از بالا به پایین خودرو خودرا تمیز کنید جاهایی که لکه وجوددارد را دراین مرحله تمیز کنید. آنگاه که کفی که درست کرده بودید به پایان رسید بار دیگر به آن آب افزون کنید و دوباره روی ماشین تان بکشید. 

 

گام ششم شستن خودرو : دراین مرحله با آبی که در سطل دوم دارید با اسفنج اتومبلتان را از بالا به پایین بشورید طوریکه دیگر لکه یا کثیفی روی اتومبیلتان نماند. در صورتی که این مرحله رابه صورت دقیق انجام دهید نیمی از آبتان افزون خواهد ماند. 

 

گام هفتم تمیز کردن خودرو : دراین مرحله اسفنجتان را داخل آب سطل سوم تمیز بشورید و آنرا کنار بگزارید. آنگاه آب سطل سوم را داخل آفتابه بریزید و آنرا دور تا دور ماشینتان از بالا به پایین آبکشی کنید. دراین مرحله اتومبلتان عاری از هرنوع آلودگی و کف خواهد بود. 

 

گام هشتم تمیز کردن ماشین : دراین مرحله آب سطل آخر یا چهارم را هم داخل آفتابه بریزید و بادقت آب را از بالا بطرف پایین بریزید آنگاه بلافاصله بعد از اتمام آب سطل چهارم اتومبیلتان رابا دستمال مختص و تمیز خشک کنید. ودر صورتی که مایل بودید میتوانید پولیش بزنید. 

 

نکات مهم برای شست و شوی خودرو :

مضمون اول: این که در صورتی که اینکار را چندین بار امتحان کنید بسیار حرفه اي خواهید شد و این مراحل را کمتر از 5 دقیقه انجام خواهید داد و نتیجه ي کارتان هم نسبت به دفعات اول بسیار بهتر خواهد شد.

 

مضمون دوم: این که شست و شوی خودرو رابه کودکان نسپارید چون کودکان آب بازی را دوست دارند و از آب بیشتری برای شست شو بهرهگیری میکنند.

 

مضمون سوم: هم بجای سطل آب از شینگ هایي که قابلیت قطع و وصل آب را دارند بهرهگیری کنید. چون شیلنگ های معمولی وقت بیشتری نیاز دارد تا آب را منترل کرد و آب بیشتری به هدر خواهد رفت.

 

برچسب‌ها: ,

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو