دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

مجموعه : نکات آرایشی
تاریخ انتشار : 23 جولای 2017
چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

 

در ابتدا به شما نشان میدهیم که چگونه به کمک آرایش، صورت خود را لاغرتر کنید؟تناسب اندام دغدغه بیشتر خانم هاست. به ستاره هاي چاق نگاه کنید، آیا به نظرتان انها لاغرتر از انچه در واقعیت میباشند، به چشم نمی‌آیند؟ بله درست هست. آن ها ترفندهای زیادی را به کار می‌گیرند تا لاغرتر به نظر برسند، اما چگونه؟

 

مدل آرایش، مدل لباس و… تمام شان روی چاقی و لاغری ما تاثیر می گذارند. اگر دوست دارید شما هم با ترفندهای لاغری آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا شما هم تا به حال یک رنگ کرم پودر را به کل صورت تان می زدید اما میتوانید از این به بعد به کمک چند رنگ کرم پودر به صورت تان حجم دهید. فقط حواس تان باشد که اینکار را چگونه انجام می‌دهید زیرا اگر اشتباه کنید، تاثیری برعکس خواهد داد.

 

بهرهگیری از یک کرم پودر مفید، نخستین و مهم ترین مرحله هست. برای این مرحله شما باید از دو رنگ کرم پودر بهرهگیری کنید. یکی از انها باید همرنگ پوست تان باشد و دیگری کمی تیره تر.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

برای بینی، چانه و زیر چشم هایتان از رنگ روشن بهرهگیری کنید و برای قسمت هایي چون گونه، ناحیه کنار بینی و دو طرف پیشانی رنگ تیره را به کار گیرید. فقط یادتان باشد که انها را به کمک پد یا شت مفید ترکیب و محو کنید.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

کرم پودرتان را سعی کنید از برندهای خوبی چون «Giorgio Armani» «M.A.C» یا «Bobbi Brown» تهیه کنید.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

پس از کرم پودر، نوبت مدل ابرو میشود. از آنجا که ابرو تاثیر زیادی بر چاق و لاغری صورت تان دارد، توصیه می‌کنیم که آن را نادیده نگیرید. به تصویر هاي زیر دقت کنید و مشاهده نمایید که چگونه فرم ابروی ستاره ها بر چهره آن ها تاثیر گذاشته هست.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

در واقع انها با پر پشت کردن و بلندتر کردن ابروها، از گردی صورت شان کاسته اند.

 

فرم ابروهایتان نیز اهمیت زیادی دارد. یک ابروی طبیعی و متناسب به شکل زیر هست:

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

یادتان باشد که از نازک کردن و کوتاه کردن قد ابروهایتان به شدت خودداری کنید زیرا حجم بیشتری را به صورت تان می‌دهد.

 

ابروی قوس دار برترین حالت برای صورت هاي چاق هست، از این رو که قوس آن دقت چشم ها را به خود جلب میکند و در نتیجه قوس صورت کمتر به چشم می‌آید.

 

از آنجا که ابروهای مشکی تمام توجهات را به سمت خود جلب می‌کند طوریکه دیگر زیبایی هاي صورت به چشم نمی‌آید، بهتر هست که از مداد ابرو قهوه اي بهرهگیری کنید. در این صورت چهره شما حالت مصنوعی نیز به خود نمی‌گیرد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

اگر گونه هایي چاق دارید، از رژ گونه هاي روشن بهرهگیری نکنید. برترین گزینه برای شما رژ گونه برنزه هست که به صورت تان حجم داده و شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

 

یکی دیگر از نکاتی که باید بدان دقت کنید این هست که رژ گونه را درست بر گونه هایتان بزنید. بدین صورت که آن را از بالای گونه هایتان آغاز کرده و تا پایین آن، یعنی کنار بینی، بکشید. با این روش، صورت شما کشیده تر خواهد شد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

ما رنگ کاراملی، نارنجی و صورتی تیره را به شما توصیه می‌کنیم. برندهای « Burberry » و « Bare Minerals » نیز از برندهای مفید رژگونه میباشند.

 

لباس

به لباسهای ستاره هاي چاقی چون ادل، نگاه کنید. سعی کنید از لباسهای طرح داری که دقت را به قسمت هاي چاق بدن تان جلب می‌کند، خودداری کنید. تا جای ممکن هم رنگ هاي خنثی بپوشید. برترین گزینه برای شما لباسی تک رنگ هست بعنوان مثال لباس مشکی شما را لاغرتر نشان میدهد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟  

اکسسوری نیز میتواند در بلندتر کردن قدتان موثر باشد. برای این منظور از گوشواره هاي بلند بهرهگیری کنید

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

بهرهگیری از کمربند هم می‌تواند شما را لاغرتر نشان دهد. با بستن کمربند شما تمرکز را از نقاط دیگر اندام تان به کمرتان که باریک تر از جاهای دیگر هست برده اید و همین بر لاغر نشان دادن شما موثر هست.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

لباس های راه راه

راه راه عمودی، برعکس راه راه افقی، شما را باریک تر نشان می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال لباسی طرحدار هستید، این طرح گزینش خوبی هست.

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

رفع سفیدی مو

نکات آرایشی

بیشتر بخوانید
داشتن دست هایی زیبا ناخن های خوش فرم: یادآوری ساختار ناخن ناخن هم مانند مو، از لایه های کراتین تشکیل شده است، این ماده باعث سختی و استحکام ناخن می شود.   رشد ناخن توسط قالبی ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت