مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش گفتگو عاشقانه با آزاده نامداری و همسر دومش روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! روشی از رژیم لاغری که میتواند عمر را طولانی کند ! شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار شعر خواندنی عاشقانه و خنده دار
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

مجموعه : نکات آرایشی
تاریخ انتشار : 23 جولای 2017
چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

 

در ابتدا به شما نشان میدهیم که چگونه به کمک آرایش، صورت خود را لاغرتر کنید؟تناسب اندام دغدغه بیشتر خانم هاست. به ستاره هاي چاق نگاه کنید، آیا به نظرتان انها لاغرتر از انچه در واقعیت میباشند، به چشم نمی‌آیند؟ بله درست هست. آن ها ترفندهای زیادی را به کار می‌گیرند تا لاغرتر به نظر برسند، اما چگونه؟

 

مدل آرایش، مدل لباس و… تمام شان روی چاقی و لاغری ما تاثیر می گذارند. اگر دوست دارید شما هم با ترفندهای لاغری آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا شما هم تا به حال یک رنگ کرم پودر را به کل صورت تان می زدید اما میتوانید از این به بعد به کمک چند رنگ کرم پودر به صورت تان حجم دهید. فقط حواس تان باشد که اینکار را چگونه انجام می‌دهید زیرا اگر اشتباه کنید، تاثیری برعکس خواهد داد.

 

بهرهگیری از یک کرم پودر مفید، نخستین و مهم ترین مرحله هست. برای این مرحله شما باید از دو رنگ کرم پودر بهرهگیری کنید. یکی از انها باید همرنگ پوست تان باشد و دیگری کمی تیره تر.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

برای بینی، چانه و زیر چشم هایتان از رنگ روشن بهرهگیری کنید و برای قسمت هایي چون گونه، ناحیه کنار بینی و دو طرف پیشانی رنگ تیره را به کار گیرید. فقط یادتان باشد که انها را به کمک پد یا شت مفید ترکیب و محو کنید.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

کرم پودرتان را سعی کنید از برندهای خوبی چون «Giorgio Armani» «M.A.C» یا «Bobbi Brown» تهیه کنید.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

پس از کرم پودر، نوبت مدل ابرو میشود. از آنجا که ابرو تاثیر زیادی بر چاق و لاغری صورت تان دارد، توصیه می‌کنیم که آن را نادیده نگیرید. به تصویر هاي زیر دقت کنید و مشاهده نمایید که چگونه فرم ابروی ستاره ها بر چهره آن ها تاثیر گذاشته هست.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

در واقع انها با پر پشت کردن و بلندتر کردن ابروها، از گردی صورت شان کاسته اند.

 

فرم ابروهایتان نیز اهمیت زیادی دارد. یک ابروی طبیعی و متناسب به شکل زیر هست:

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

راه حلی که چگونه لاغرتر به نظر آییم

 

یادتان باشد که از نازک کردن و کوتاه کردن قد ابروهایتان به شدت خودداری کنید زیرا حجم بیشتری را به صورت تان می‌دهد.

 

ابروی قوس دار برترین حالت برای صورت هاي چاق هست، از این رو که قوس آن دقت چشم ها را به خود جلب میکند و در نتیجه قوس صورت کمتر به چشم می‌آید.

 

از آنجا که ابروهای مشکی تمام توجهات را به سمت خود جلب می‌کند طوریکه دیگر زیبایی هاي صورت به چشم نمی‌آید، بهتر هست که از مداد ابرو قهوه اي بهرهگیری کنید. در این صورت چهره شما حالت مصنوعی نیز به خود نمی‌گیرد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

اگر گونه هایي چاق دارید، از رژ گونه هاي روشن بهرهگیری نکنید. برترین گزینه برای شما رژ گونه برنزه هست که به صورت تان حجم داده و شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

 

یکی دیگر از نکاتی که باید بدان دقت کنید این هست که رژ گونه را درست بر گونه هایتان بزنید. بدین صورت که آن را از بالای گونه هایتان آغاز کرده و تا پایین آن، یعنی کنار بینی، بکشید. با این روش، صورت شما کشیده تر خواهد شد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

ما رنگ کاراملی، نارنجی و صورتی تیره را به شما توصیه می‌کنیم. برندهای « Burberry » و « Bare Minerals » نیز از برندهای مفید رژگونه میباشند.

 

لباس

به لباسهای ستاره هاي چاقی چون ادل، نگاه کنید. سعی کنید از لباسهای طرح داری که دقت را به قسمت هاي چاق بدن تان جلب می‌کند، خودداری کنید. تا جای ممکن هم رنگ هاي خنثی بپوشید. برترین گزینه برای شما لباسی تک رنگ هست بعنوان مثال لباس مشکی شما را لاغرتر نشان میدهد.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟  

اکسسوری نیز میتواند در بلندتر کردن قدتان موثر باشد. برای این منظور از گوشواره هاي بلند بهرهگیری کنید

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

بهرهگیری از کمربند هم می‌تواند شما را لاغرتر نشان دهد. با بستن کمربند شما تمرکز را از نقاط دیگر اندام تان به کمرتان که باریک تر از جاهای دیگر هست برده اید و همین بر لاغر نشان دادن شما موثر هست.

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

لباس های راه راه

راه راه عمودی، برعکس راه راه افقی، شما را باریک تر نشان می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال لباسی طرحدار هستید، این طرح گزینش خوبی هست.

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

چگونه لاغرتر به نظر آییم؟

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو