قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

مجموعه : آرایش صورت
آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

گریم های فوق العاده و مخفی

 

برای جذاب بودن بدون آرایش کافی هست که برترین گریم را از گذشته داشته باشید در ادامه می توانید با یادگیری تصویری آرایش هاي حرفه اي و نا پدید گریم تالاب را دنبال نمایید.

 

به گزارش تالاب طبق نظر آرایشگر حرفه اي لس آنجل Brande Bytheway , قسمت اصلی آرایش , برجسته سازی از طریق تعیین حدو مرزهاست.خیلی ها فکر می‌کنند انجام دادن اینکار در منزل امکان پذیر نیست , اما اینکار راحت تر ازآن چیزیست که شما فکر میکنید!

 

برند می‌گوید : ” گریم بازی با سایه روشن هاست , ایجاد حدود و برجسته کردن ویژگی های طبیعی صورت “. برای بدست آوردن این تکنیکها ما قدم به قدم با آرایشگر حرفه اي ” برند ” پیش می‌رویم تا بکار بردن این تکنیکها و ابزراهای ضروری را ذکر بگیریم . این تکنیکها و رویکرد ها , روی هر شخص باتوجه به ویژگی های آن شخص متمایز خواهد بود اما روش کلی کار یکی هست .

 

بخشی از نصیحت برند دراین مورد این هست : تمرین , تمرین , تمرین !! او می گوید امتحان کنید , به اطراف خود نگاه کنید و چیزی که برای صورت شما مناسب هست را کشف کنید . اینکار خیلی پیچیده بنظر نمی رسد, حتی برند می‌گوید ” برخی از مردم روزانه بارها اینکار را انجام می دهند .”

 

دو روش اصلی و قابل بهرهگیری برای طراحی پایه وجوددارد : لولایت « کمرنگ کردن » و هایلایت « پررنگ و برجسته کردن »

 

لولایت یعنی بهرهگیری از یک رنگ تیره تر و برای قسمتهایی از صورت بهرهگیری می شود که شما نمی‌خواهید خیلی به چشم بیاید و برای پوشاندن آن از لولایت بهرهگیری میکنید . برند پیشنهاد می کند که برای لولایت از سایه و رنگ سه درجه تیره تر از پوستتان و از رنگها و سایه هاي مات و بدون درخشش بهرهگیری کنید .

 

به گزارش تالاب بالعکس هایلایت , برای قسمتهایی بهرهگیری می‌شود که شما می‌خواهید برجسته تر شود و بیشتر به چشم بیاید . برای هایلایت شما می توانید هم از رنگ و سایه هاي مات بهرهگیری کنید و هم براق و درخشنده , هرکدام را که خودتان دوست دارید .

 

گونه

برند می‌گوید : نخستین چیزی که تعداد زیادی از مردم میخواهند برجسته کردن گونه هست .برای آغاز کار، بااستفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه لولایت تیره ، زیر استخوان گونه را آرایش کنید .ما از رنگ قهوه اي ملایم برای این قسمت بهرهگیری کردیم.

 

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

بالای قسمتهایی را که لولایت کردید برای متعادل و برجسته کردن هایلایت وبرجسته کنید . بعد از تیره کردن زیر گونه سعی کنید استخوانهای گونه خودرا برجسته تر کنید , برای اینکار بااستفاده از قلم مو , رنگ براق و درخشنده و یا سایه روشنی را در امتداد استخوانهای گونه بزنید و بعد با برس خطوط را محو کنید .

 

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

 

بینی

یکی از استراتژیهای اساسی این هست که بینی را کمی باریک کنید « اگرچه یادتان باشد ، مقدور هست این استراتژی برای هر صورتی مناسب نباشد » برای بینی نیز از همان سایه لولایت گونه خود بهرهگیری کنید . اینکار را از گوشه درونی ابرو آغاز کنید و تا انتهای هردو طرف بینی ادامه دهید .

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

و بعد، از بالا تا پایین پل بینی خودرا هایلایت « روشن و برجسته » کنید . برای آرایش بینی، همه ی وقت از تولیدات مات بهرهگیری کنید، حتی برای برجسته کردن آن . برند می گوید : بطور کلی، مردم میخواهند بینی شان خیلی دیده نشود , بخصوص آن منطقه برجسته T مثل , بنابر این من میخواهم این قسمت خیلی درخشنده و قابل دقت نباشد ودر انتها، خط فاصل بین این دو قسمت بینی رابا بهرهگیری از یک قلم مو محو کنید .

 

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

چشم

چشم ها را در دومرحله آرایش کنید, با لولایت کارخود را آغاز کنیدو از این سایه بر روی چین و چروک ها و پلک چشمتان نیز بهرهگیری کنید و موثر آن ها را همرنگ کنید .

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

آنگاه، با یک قلم مو ناحیه زیر ابرو را هایلایت و برجسته کنید .

 

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

 

فک

برای لولایت ،از زیر فک تا امتداد خط فک از سایه تیره تری بهرهگیری کنید و اینکار را تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه دهید ,برای این که این خط دیده نشود با یک قلم موی تمیز زیر فک و گردن را برس بزنید تا یکدست شود .

آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم

آنگاه، بالای خط فک را هایلایت و برجسته کنید و با دقت , با نواحی اطرافش همرنگ کنید اما اطراف چانه, اینکار را نکنید چون شما می‌خواهید دوطرف فک پایین را برجسته کنید . برند می گوید : اگر شما تمام نواحی چانه را هایلایت کنید باعث می‌شود چانه شما بزرگ‌تر بنظر برسد و به سوی جلو کشیده شود .

 

رفع سفيدي مو

آرایش صورت

بیشتر بخوانید
رمز و رازهای آرایش صورت های پف دار رمز و رازهای آرایش صورت های پف دار  اگر صورتی دارید پف دار چگونه ارایش کنید که جذاب شوید. آرایش كردن شاید یك كار شخصی به‌نظر برسد ولی یك هنر است ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ماجرای آدم ربایی و تجاوز جنسی در تهران !+ فیلم
ماجرای آدم ربایی و تجاوز جنسی در تهران !+ فیلم
مشاهده بیشتر