مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

آموزش بستن مو با سنجاق سر

مجموعه : آرایش و مدل مو
تاریخ انتشار : 5 فوریه 2016
آموزش بستن مو با سنجاق سر

بهترین آموزش برای بستن مو با سنجاق سر … برای آنکه سنجاق بهتر روی موهایتان بماند، باید قسمت موجدار آن به سمت سرتان باشد. قسمت صاف لیز می خورد و خوب روی موها نمی ماند.

 

قبل از آنکه سنجاق را به موها بزنید روی آن اسپری تافت بزنید تا لیز نخورد. همچنین برای آنکه سنجاق از روی موهای لخت لیز نخورد یا برای مدتی طولانی در یک جا محکم شود، داخل سنجاق را نیز تافت بزنید تا به موها بچسبد.

 

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

آموزش بستن مو با سنجاق سر

 

از تکنیک قفل کردن برای محکم نگه داشتن سنجاق روی موها استفاده کنید. با استفاده از سنجاق بزرگتری، انتهای باز سنجاق را مخالف جهت موها بزنید. سپس سنجاق را بچرخانید تا انتهای باز آن در جهت موها باشد و سنجاق را داخل موها ببرید تا موها را قفل کنید. اگر سنجاق را درست زده باشید، موهایتان محکم تر می شود و سنجاق معلوم نمی شود.

 

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

با سنجاق مخفی، انتهاب موهای بافته را ببندید تا حالت شیک تری پیدا کند. انتهای موی بافته را به حالت گره دربیاورید و با سنجاق گره را محکم کنید. سنجاق را در جهت مو و داخل آن بزنید تا معلوم نشود.

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

بافت های ریز را با سنجاق سر مخفی محکم کنید. بخش کوچکی از موها را ببافید و آن را به عقب ببرید و سنجاق سر را از روی بافت داخل موها ببرید تا پنهان شود.

آموزش بستن مو با سنجاق سر

اگر می خواهید موهایتان جلوی سر را عقب ببرید و نمی خواهید سنجاق سر شما معلوم باشد، این تکنیک ساده را پیاده کنید: سنجاق سر ریزی بردارید و انتهای باز آن رو به صورتتان باشد و آن را در جهت مخالف موها داخل موها ببرید. اگر هنوز سنجاق محکم نیست، سنجاق بزرگتری روی آن بزنید تا قفل شود.

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

اگر موهایتان را دم اسبی جمع کرده اید و می خواهید در مراسمی شرکت کنید، بهتر است از کش برای بستن موها استفاده نکنید. شیک ترین راه بستن موهای دم اسبی استفاده از خود موها است. در واقع باید کش باریکی را به دور موهای دم اسبی ببندید و باریکه ای از موها را دور کش بپیچید و با سنجاق سر انتهای آن را محکم کنید. سنجاق را از زیر و بطور مخفی داخل موها بزنید.

آموزش بستن مو با سنجاق سر

 

 

سنجاق سر های رنگی را با فرم هشتگ روی موهایتان بزنید. بخشی از موهای جلو را به عقب ببرید و دو سنجاق سر بطور موازی روی آنها بزنید. سپس دو سنجاق دیگر عمود بر دو سنجاق اولی بزنید.

 

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

روش جالب دیگر برای استفاده از سنجاق های رنگی محبوبتان این است که دو بخش از موهایتان را از دو طرف سرتان به عقب ببرید و آنها را از پشت روی هم بگذارید. حالا با سه سنجاق سر این دو بخش را به شکل مثلث روی هم محکم کنید

آموزش بستن مو با سنجاق سر

 

سنجاق های رنگی اُمبره را به شکل حرف V انگلیسی روی بخشی از موهایتان بزنید. ابتدا یک سنجاق را روی موها بزنید و سپس سنجاق بعدی را از انتهای سنجاق اول بزنید و بقیه را به موازات آنها به موها بزنید.

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

مدل متقاطع یا مدل X نیز مدل دیگری برای به رخ کشیدن سنجاق های رنگی است. همچنین با این روش دو سنجاق روی هم قفل می شوند و موها محکم تر سر جای خود قرار می گیرند.

 

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

 

برای آنکه موهای کوتاه و بلند در مدل بافت بیرون نزنند یا برای زیباتر کردن بافت، می توان چند سنجاق رنگی زیبا داخل بافت زد. بدین ترتیب موهای ریز و کوتاه از بافت بیرون نمی زنند و بافت تمیز و مرتبی خواهید داشت.

 

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

اگر فکر می کنید وقتی موهایتان را دم اسبی می بندید، بعد از مدتی پائین می آیند، باید برای آنها پایه سنجاقی بگذارید. دو یا سه سنجاق سر را از کش سرتان رد کنید و روی سرتان عمودی بگذارید تا زیر دم اسبی قرار گرفته و آن را بالا نگه دارند و بدین ترتیب موهای بخش دم اسبی پر تر و بالاتر به نظر می رسند.

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

وقتی می خواهید موهایتان را فر کنید، پس از درآوردن بیگودی ها یا بابلیس، بخشی که فر شده را فوراً با سنجاق به سرتان بزنید و بگذارید روی سرتان و در دمای اتاق سرد شوند تا زود حالت خود را از دست ندهند و صاف نشوند.

 

آموزش بستن مو با سنجاق سر

اگر موهایتان را به یک سمت دم اسبی کرده اید، می توانید با زدن سنجاق به موها، به آنها حجم بدهید. بخشی از بالای موهایتان را پوش بدهید و بخش های کناری را کمی پیچ بدهید و یکجا جمع کنید و سنجاق بزنید. سپس پائین آنها را دم اسبی کنید.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو