مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

هایلایت‌های ساده مو در منزل

مجموعه : آرایش و مدل مو
تاریخ انتشار : 27 دسامبر 2014
هایلایت‌های ساده مو در منزل

نکتۀ 1: موهای خود را یک روز قبل بشویید، نه در روز رنگ کردن. انجام این کار، چربی‌های طبیعی در پوست سر شما را قادر می‌سازد زمانیکه شما از رنگ مو استفاده می‌کنید، به عنوان یک حائل عمل کند.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

 

نکتۀ 2: برای درست‌ترین نتایج نهایی، موهای خود را زمانیکه کاملاً خشک است، رنگ کنید.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 3: برای جلوگیری از چکه کردن رنگ برروی پوستتان و برای جلوگیری از رنگ شدن موهای ریز بالای پیشانی‌تان، از یک لایۀ نازک مرطوب‌کننده به پوست خود در خط مویتان بزنید. اگر رنگ موی شما چکه کرد، به راحتی و فوراً رنگ را از روی پوستتان با یک حوله یا دستمال‌ کاغذی مرطوب پاک کنید.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 4: به طور کلی، شما موهایتان را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید و رنگ را به طور مساوی از ریشه‌ها به نوک موها بزنید. ضمناً، از دستورالعملی که همراه رنگ است، پیروی کرده و تکنیک خود را با آن تنظیم کنید.
 

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل
 

نکتۀ 5: مطابق با زمان نشان داده شده در بسته صبر کنید و سپس بطور کامل موهایتان را با آب ولرم آب‌کشی کنید تا آب زلال و شفاف از موهایتان بیاید. آب اضافی را فشار دهید و از یک نرم‌کنندۀ بعد از رنگ که همراه محصول است، استفاده کنید. اجازه دهید تا نرم‎‌کننده برای دو دقیقه بر روی موهای شما بماند و دوباره موهایتان را با آب سرد، آب‌کشی نمایید.
 

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 6: فرمول‌های لایت را مخلوط کنید، تا زمانیکه نرم و خامه‌ای شود.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 7: شروع کنید به آغشته کردن رشته‌های موی خود به مخلوط های‌لایت، در امتداد خط موهای جلویی.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل

نکتۀ 8: مطمئن شوید که به طور مساوی هر یک از رشته‌های مو را در امتداد طول تمام آنها، آغشته به مواد های‌لایت کرده‌اید.

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

 

نکتۀ 9: در حدود یک چهارم اینچ از موی خود را نزدیک به پوست سر تا آخر رها کنید. مادامی که ترکیب و مخلوط را اعمال می‌کنید، از یک لمس ظریف استفاده کنید، به قدری که نتیجۀ نهایی در ریشه‌ها خیلی خشن و ضخیم نباشد.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 10: مطمئن شوید از به نوبت انجام دادن دو طرف سر خود، برای اطمینان از اینکه های‌لایت‌های شما متعادل باشند. فقط در یک طرف یا یک منطقه تمرکز نکنید، به حرکت ادامه دهید برای های‌لایت کردن موها در مکان‌های مناسب و ممکن برای های‌لایت.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

 

نکتۀ 11: اجازه دهید رنگ شما با توجه به زمان توصیه شده در دستورالعمل، یا تا زمانیکه شما به روشنی مورد نظر دست یابید، روی موهایتان باقی بماند.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

 

نکتۀ 12: موها را به طور کامل شستشو دهید، و از بقیۀ دستورالعمل برای محافظت از رنگ و های‌لایت‌هایتان پیروی کنید.

 

هایلایت‌های ساده مو در منزل  

نکتۀ 13: شما لازم نیست رنگ و های‌لایت‌ها را در همان روز اعمال کنید. خوب است که قبل از اضافه کردن های‌لایت‌ها، یک یا دو روز صبر کنید. فقط قبل از شروع، موها را خیس کرده و با حوله آب آنها را بگیرید.

 

 

تهیه و تنظیم : آرایش و زیبایی تالاب  

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو