مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

راهنمایی برای انتخاب رنگ لاک مناسب با فصل پاییز و زمستان

مجموعه : ناخن و زیبایی
تاریخ انتشار : 19 اکتبر 2017
راهنمایی برای انتخاب رنگ لاک مناسب با فصل پاییز و زمستان

بهترین رنگ لاک در فصل پاییز 

 

در فصل پاییز هستیم و نهایتا در فصل زمستان برای برترین رنگ لاک باید خود ما را با رنگ آن فصل وخف بدهیم در ادامه می توانید با رهنمونی برای انتخاب رنگ لاک مناسب با فصل پاییز و زمستان ما را دنبال نمایید. 

 

به گزارش تالاب رنگ هاي پاییزی واقعا خوشگل میباشند، با ایده گرفتن از رنگ هاي زیبایی که در این فصل در طبیعت می‌بینیم میتوانیم رنگ هایي جذاب برای لاک دستانمان انتخاب کنیم. نگران نباشید از شما نمیخواهیم که ناخن هاي خودرا لاک به رنگ کدو یا دارچین بزنید، با ما همراه باشید تا دستانی خوشگل با رنگ لاک هاي پاییزی داشته باشید.

 

زیر نور شمع یا نور چراغ، این رنگ زیتونی شکلاتی زنده می‌شود، این رنگ زیباییش را مدیون درخشندگی مایل به قرمزش هست.

 

-این رنگ لاک خوشگل و خیره کننده، رنگی بین بنفش و بادمجانیست که می‌تواند زیبایی دستانتان را، بخصوص در صورتی که پوست روشنی دارید، بالاتر ببرد.

 

رنگ زیبای خاکستری مایل به کرم، رنگ  ملایمی که میتواند برای مواقعی که نمیخواهید لاک هاي خیلی تیره بهرهگیری کنید مناسب هست. با دقت به رنگ پوستتان این رنگ لاک می‌تواند به زیبایی بدرخشد.

 

-این رنگ که به زرشکی نزدیک هست رنگ قرمز گارنتی گفته میشود، رنگ گرمی که می‌تواند با هماهنگی با سایر آرایش شما، جذابیت بیشماری بشما ببخشد.

 

-وقتی این رنگ را می‌بینید، شاید به نظرتان رنگی کمرنگ و مرده بنظر برسد، اما پیش از قضاوت آن را روی ناخن امتحان کنید تا مشاهده نمایید چه عکس متفاوتی از دستانتان می سازد.

 

-رنگ لاک مسی مات، بسیار کلاسیک بنظر می‌رسد. فکر کنید با این رنگ خوشگل روی دستانتان یک تلفن همراه آیفون به رنگ طلایی نیز در دست بگیرید. بسیار خوشگل خواهد شد مگه نه؟

 

-رنگ هاي یاسی مختص بهار میباشند، اما این رنگ ملایم که بیشتر به رنگ بنفش شبیه هست مناسب هوای سرد و خنک می باشد. اگر در کنار آن از رنگ مشکی نیز بهرهگیری کنید بسیار زیرکانه خواهد بود.

 

-رنگ خاکستری تیره که همانند اسلحه هاي فولادی می‌ماند با درخششی از رنگ آبی همانند اسلحه اي به دستان شما قدرت میدهد.

 

-این رنگ صورتی مات بشما احساس آرامش می‌دهد، همانند لباسهای گل گلی که در منزل میپوشید با این رنگ روی دستانتان همه ی وقت آرامش منزل را همراهتان خواهید داشت.

 

-رنگ سبزآبی طاووسی می‌تواند انتخاب مناسبی در کنار بوت هاي چرمی و یا پیراهن هاي ابریشمی باشد.

 

فصل هاي خوشگل به ما جسارت بهرهگیری از رنگ لاک هاي متمایز میدهند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو