قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

مجموعه : سلامت پوست
نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

چگونه درست از ضد آفتاب استفاده کنیم  ؟ 

 

ضد افتاب یکی از کاربردی ترین کرم هاي موجود در بازار زیبایی صورت است در اینبار می توانید با نحوه درست استفاده از کرم ضد آفتاب تالاب را دنبال نمایید. 

 

ضد افتاب , سرطان پوست، غالباً به علت در دسترس خطر قرار گرفتن صورت در افراد میتواند ایجاد شود. اکثر ما از اهمیت کرم ضدآفتاب آگاه هستیم. اما تعداد زیادی از ما 10 درصد صورت خودرا هنگام ضدآفتاب زدن فراموش می کنیم.

 

به گزارش تالاب در دانشگاه لیورپول انگلستان تحقیقی بر روی 57 نفر انجام شد. عکسهای با دوربین مخصوص بعد از ضدآفتاب زدن افراد گرفته شد. دراین عکسهای قسمت‌هایي که با کرم ضدآفتاب پوشانده شده به رنگ سیاه نشان داده شد.

 

13 درصد افراد نواحی دور چشم و پشت پلک و 77 درصد فاصله بین بینی و پلک‌ها و هم‌ چنین تیغه بینی خودرا بدون کرم رها کردند.

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

کرم ضد افتاب

 

بعد از انجام آزمایش جلسه آموزشی برای افراد تدارک دیده شد ودر آن به افراد در مورد سرطان پوست در نواحی اطراف چشم آگاهی داده شد.

 

بعد از انجام دوباره آزمایش بازهم غالباً افراد 7.7 درصد از صورت خودرا بدون کرم رها کردند. تعداد زیادی از افراد اعتراف کردند که اینکار رابه صورت ناخودآگاه و برای جلوگیري از ارتباط کرم با چشم خود انجام داده‌اند. 

 

برای مراقبت بهتر در برابر آفتاب استفاده از کرم‌هاي ضدآفتاب ضدآب میتواند گزینه مناسبی باشد. هم‌ چنین استفاده از عینک آفتابی با قاب متناسب میتواند نواحی اطراف چشمان شما را در برابر آفتاب محافظت کند.

 

برچسب‌ها: ,

رفع سفیدی مو

سلامت پوست

بیشتر بخوانید
آدامس پوست را چروک می کند جراحان پلاستیک هشدار می دهند که آدامس جویدن موجب بروز چین و چروک بر روی پوست صورت می شود.    پزشکان اعلام کردند: بسیاری از بیمارانشان که عادت دارند آدامس بجوند الگوی ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
مطالب داغ روز !!! حتما ببینید !