قاصدک

بهترین لاغری

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

مجموعه : سلامت پوست
نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

چگونه درست از ضد آفتاب استفاده کنیم  ؟ 

 

ضد افتاب یکی از کاربردی ترین کرم هاي موجود در بازار زیبایی صورت است در اینبار می توانید با نحوه درست استفاده از کرم ضد آفتاب تالاب را دنبال نمایید. 

 

ضد افتاب , سرطان پوست، غالباً به علت در دسترس خطر قرار گرفتن صورت در افراد میتواند ایجاد شود. اکثر ما از اهمیت کرم ضدآفتاب آگاه هستیم. اما تعداد زیادی از ما 10 درصد صورت خودرا هنگام ضدآفتاب زدن فراموش می کنیم.

 

به گزارش تالاب در دانشگاه لیورپول انگلستان تحقیقی بر روی 57 نفر انجام شد. عکسهای با دوربین مخصوص بعد از ضدآفتاب زدن افراد گرفته شد. دراین عکسهای قسمت‌هایي که با کرم ضدآفتاب پوشانده شده به رنگ سیاه نشان داده شد.

 

13 درصد افراد نواحی دور چشم و پشت پلک و 77 درصد فاصله بین بینی و پلک‌ها و هم‌ چنین تیغه بینی خودرا بدون کرم رها کردند.

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

کرم ضد افتاب

 

بعد از انجام آزمایش جلسه آموزشی برای افراد تدارک دیده شد ودر آن به افراد در مورد سرطان پوست در نواحی اطراف چشم آگاهی داده شد.

 

بعد از انجام دوباره آزمایش بازهم غالباً افراد 7.7 درصد از صورت خودرا بدون کرم رها کردند. تعداد زیادی از افراد اعتراف کردند که اینکار رابه صورت ناخودآگاه و برای جلوگیري از ارتباط کرم با چشم خود انجام داده‌اند. 

 

برای مراقبت بهتر در برابر آفتاب استفاده از کرم‌هاي ضدآفتاب ضدآب میتواند گزینه مناسبی باشد. هم‌ چنین استفاده از عینک آفتابی با قاب متناسب میتواند نواحی اطراف چشمان شما را در برابر آفتاب محافظت کند.

 

برچسب‌ها: ,

سلامت پوست

بیشتر بخوانید
طراوت پوست به طور طبیعی طراوت پوست به طور طبیعی خیلی از خانمها از اوایل صبح صورت خود را گریم می‌کنند. استفاده از مواد آرایشی زیان هایی را به همراه دارد. صنعت آرایشی بزرگترین استفاده کننده از ...

تور مسافرتی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
تجاوز سرایدار مدرسه به دخترک 12 ساله (عکس+18)
تجاوز سرایدار مدرسه به دخترک 12 ساله (عکس+18)
مشاهده بیشتر