مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

مجموعه : سلامت پوست
تاریخ انتشار : 6 دسامبر 2017
نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

چگونه درست از ضد آفتاب استفاده کنیم  ؟ 

 

ضد افتاب یکی از کاربردی ترین کرم هاي موجود در بازار زیبایی صورت است در اینبار می توانید با نحوه درست استفاده از کرم ضد آفتاب تالاب را دنبال نمایید. 

 

ضد افتاب , سرطان پوست، غالباً به علت در دسترس خطر قرار گرفتن صورت در افراد میتواند ایجاد شود. اکثر ما از اهمیت کرم ضدآفتاب آگاه هستیم. اما تعداد زیادی از ما 10 درصد صورت خودرا هنگام ضدآفتاب زدن فراموش می کنیم.

 

به گزارش تالاب در دانشگاه لیورپول انگلستان تحقیقی بر روی 57 نفر انجام شد. عکسهای با دوربین مخصوص بعد از ضدآفتاب زدن افراد گرفته شد. دراین عکسهای قسمت‌هایي که با کرم ضدآفتاب پوشانده شده به رنگ سیاه نشان داده شد.

 

13 درصد افراد نواحی دور چشم و پشت پلک و 77 درصد فاصله بین بینی و پلک‌ها و هم‌ چنین تیغه بینی خودرا بدون کرم رها کردند.

نحوه درست استفاده از ضد آفتاب

کرم ضد افتاب

 

بعد از انجام آزمایش جلسه آموزشی برای افراد تدارک دیده شد ودر آن به افراد در مورد سرطان پوست در نواحی اطراف چشم آگاهی داده شد.

 

بعد از انجام دوباره آزمایش بازهم غالباً افراد 7.7 درصد از صورت خودرا بدون کرم رها کردند. تعداد زیادی از افراد اعتراف کردند که اینکار رابه صورت ناخودآگاه و برای جلوگیري از ارتباط کرم با چشم خود انجام داده‌اند. 

 

برای مراقبت بهتر در برابر آفتاب استفاده از کرم‌هاي ضدآفتاب ضدآب میتواند گزینه مناسبی باشد. هم‌ چنین استفاده از عینک آفتابی با قاب متناسب میتواند نواحی اطراف چشمان شما را در برابر آفتاب محافظت کند.

 

برچسب‌ها: ,

آرایش و زیبایی

مطالب بیشتر
تصویری کوروش تهامی و همسرش در جشنواره فیلم فجر کوروش تهامی و همسرش در جشنواره فیلم فجر   کوروش تهامی بازیگر ایرانی است.وی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است و تاکنون تئاترهای گوناگونی از او به نمایش در آمده است.کوروش ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي