مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تحقیقات درباره شادابی پوست

مجموعه : سلامت پوست
تاریخ انتشار : 27 فوریه 2016
تحقیقات درباره شادابی پوست

به گزارش تالاب هرچند که نمی‌شود در چند جمله یک نسخه برای شادابی پوست داد اما می‌توان گفت علاوه برداشتن تغذیه و خواب مناسب، محققان امروزه ارتباط بین زیبایی و شادابی پوست را با شادمانی به اثبات رسانده‌اند…

 

براساس نتایج این تحقیقات جامعه‌شناسان و دکتر آبروایا و همکاران در مرکز تحقیقات پوست، 4 کشور متفاوت از جمله کالیفرنیا، مردمان شادمان زیباترند و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند، مشکلات را به راحتی پشت‌سر می‌گذارند و حتی درآمد بهتری دارند. براساس مطالعه دکتر فراید، متخصص پوست مرکز تحقیقات دانشگاهی پنسیلوانیا نیز مردمان شاد سالم‌تر به نظر می‌رسند و مو و ناخن آنها رشد بهتری دارد.

 

حتی ایستادن و راه رفتن انسان‌هایی با دیدگاه مثبت هم وضعیت بهتری دارد و استوار و محکم قدم برمی‌دارند و شانه‌هایشان را هنگام راه رفتن عقب نگه می‌دارند. همان‌طور که می‌دانید، استرس زمینه‌ساز بسیاری از بیماری‌هاست و باعث بدتر شدن آکنه، تشدید اگزما، افزایش ریزش مو و تسریع فرآیند پیری می‌شود. در مطالعه‌ای در سال 2001 در دانمارک، پاسخ پوستی 15 بیمار به هیستامین پس از ایجاد غم، عصبانیت و شادمانی بررسی و مشاهده شد واكنش‌های آلرژیک در حالت‌های خلقی شادمانی کمتر و پاسخ پوستی کمتر به هیستامین در حالت سرخوشی و شادمانی رخ می‌دهد.

 

در مطالعه‌های جداگانه‌ای که در سال‌های 1982 و 1990 انجام شد،. مردان و زنان را در دو چهره خندان و بدون خنده به مطالعه‌شوندگان نشان دادند و نتایج نشان داد که افراد خندان بیشتر انتخاب شدند و جذاب‌تر و باهوش‌تر به نظر می‌رسیدند. جالب است بدانید که ثابت شده خانم‌های افسرده‌ای که برای تزریق بوتاکس در خط اخم مراجعه می‌كنند، به دلیل اثر بوتاکس که فرد را از اخم كردن باز می‌دارد و آثار منفی اخم در چهره را از بین می‌برد، حتی خلق بهتری پیدا می‌كنند.

 

روحیه شاد، عامل مهم جوانی پوست و جلوگیری از پیری زودرس محسوب می‌شود و افسردگی در طولانی‌مدت، کدرشدن پوست و مستعدشدن آن برای بروز بیماری‌های مختلف را در پی دارد. سفیدی موی سر و آسیب به ناخن‌ها نیز از آثار مخرب افسردگی در طولانی‌مدت است، بنابراین برای داشتن پوست، مو و ناخن بهتر می‌توان بدون صرف هزینه‌هایی گزاف و وقت و زمان، آسان‌ترین راه یعنی خندیدن و شاد زندگی‌کردن را امتحان کرد.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو