قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

جدیدترین مد های عروس در سال 97 – 2018

مجموعه : مدل لباس عروس
جدیدترین مد های عروس در سال 97 – 2018

تشریفات عروس مد سال 2018

 
اگر مایل هستید درسال جدید 2018 – 97 چه چیزهایی برای عروس مد شده است را این مطلب را بخوانید. کارت عروسی مد سال 2018, مدل لباس عروس مد سال 2018, دسته گل عروس مد سال 2018, کیک عروس مد سال 97, شنل عروس مد سال 2018
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
کارت عروسی
 
زمانی که صحبت از کارت عروسی میشود ما یاد کارت هاي سفید با طرحی ساده به روی آن می افتیم، اما کارت هاي عروسی سال 2018 تمام ذهنیت ما را تغییر خواهند داد. در واقع درسال جاری کارت هاي عروسی خاصیت کلاسیک و رسمی خودرا از دست میدهند و ظاهری مدرن و فانتزی تر بخود میگیرند.
 
اگر چه در کارت هاي عروسی سالها قبل، رنگ سفید حرف اول را می زد اما امسال رنگ ها جایشان رابا رنگ سفید عوض کرده اند. نه تنها رنگ، بلکه طرح هاي ساده نیز جایشان رابه طرح هاي متنوع تر و خلاقانه تر داده اند.
 
 
با این شیوه، عروس و دامادها بهتر می‌توانند از طریق رنگ ها، طرح ها و جزییات، شخصیت و علاقمندی هاي خودرا بیان کنند. به بیان دیگر دست انها در بکار بردن خلاقیت در کارت هاي دعوت شان، بازتر شده است.
 
 
سایت تالاب : بنابر این اگر شما هم از کارت هاي عروسی ساده و سنتی خسته شده اید، حال می‌توانید تنوع بیشتری را در آن ها ببینید.
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
کیک
 
آیا فرق کیک هاي خامه اي و کیک هاي فوندانت را می‌دانید؟ ساده است! کیک هاي خامه اي پر از خامه هستند، سطح رویی انها نیز با خامه تزیین شده است اما کیک هایي که با خمیر فوندانت درست می شوند، سفت هستند، بهمین دلیل می‌توان طرح هاي متفاوتی را روی آن اجرا کرد. البته بدی کیک هاي فوندانت این است که تعداد زیادی از مردم طعم آنرا دوست ندارد. بنابر این زوج هاي جوان مجبورند که میان طعم خوب یا ظاهر زیبا، یکی را انتخاب کنند.
 
اگر چه چند سالی است که کیک هاي فوندانت با آن طرح ها و دیزاین هاي زیبایی که دارند، توجه مردم رابه خود جلب کرده اند اما سال 2018 سال کیک هاي خامه اي ست از این رو که زوج ها دوست دارند تا کیک عروسی شان ظاهری طبیعی تر داشته باشد. در واقع انها سادگی رابه تجملات ترجیح داده اند. علاوه بر آن، این نوع کیک ها طعم بهتری دارند و میهمان ها را راضی روانه خانه هایشان خواهند کرد.
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
 
دسته گل
اگه به تصاویر عروسی سال 2017 نگاهی بیاندازید، خواهید دید که اکثر دسته گل ها به شکل گرد و جمع جور بودند و تنها با گل تزیین میشدند، به بیان دیگر خبری از برگ هاي سبز در انها نبوده، اما سال 2018 همه ی ی ی چیز تغییر می کند. دیگر اثری از دسته گل هاي مینیمالیست نیست، بلکه دسته گل هاي کلاسیک بار دیگر توجهات رابه سمت خود جلب کرده اند. دست گل هاي آبشاری که با برگ هاي سبز تزیین شده اند. البته قبل از سفارش دست گل تان با طراح آن مشورت کنید و مطمئن شوید که آیا دسته گل آبشاری به لباس عروس شما می‌آید یا خیر.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
تزیینات کیک
 
در تزیین کیک هاي خامه اي عروسی، طبق معمولً تنها از رنگ هاي سفید و صورتی کمرنگ استفاده می شد اما از آنجا که سال 2018 سال رنگ هاست، در تزیینات کیک نیز رنگ هاي بیشتری را خواهیم دید. به بیان دیگر علاوه بر سفید، رنگ هاي سبز و قرمز نیز بر کیک ها هنرنمایی میکنند.
 
جدا از تغییر رنگ کیک، سایز کیک ها نیز دچار دگرگونی میشود. دور کیک هاي بزرگ و چند طبقه را خط بکشید. درسال 2018، کیک هاي کوچکتر مد میشود که به نفع عروس و داماد خواهد بود، از این رو که علاوه بر هزینه کمتر، بریدن و سرو آن نیز آسان تر خواهد بود.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
 
شنل
 
یکیدیگر از مدهای 2018 برای عروس خانمها، شنل است. شاید احساس کنید که انداختن شنل مدلی سنتی و قدیمی است اما زود قضاوت نکنید. اگر شنل تان رابه درستی و متناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید، بسیار هم رمانتیک و رویایی به چشم خواهید آمد.
 
برای انتخاب پارچه شنل یا حتی لباس عروس نیز درسال 2018، کرپ نظر طراحان بسیاری رابه خود جلب کرده است. از این رو که نسبت به دیگر پارچه ها سبک تر و آزادتر بوده و امکان حرکت کردن عروس را برایش آسان تر می کند.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 97 - 2018
لباس عروس
 
شاید زمانی که صحبت از مدل لباس عروس میشود، تنها ذهن تان به سمت مدلهای باز یا حتی آستین بلند برود، اما آیا تا به حال به لباس عروسی با آستین یک طرفه فکر کرده‌اید؟ سال 2018، سال تنوع است بنابر این اگر شما هم میخواهید به لباس عروس تان تنوعی دهید، لباس عروسی را انتخاب کنید که آستینی یک طرفه دارد. مدلهای آستین دار یا باز را همه ی ی ی دیده اند، اما شما با این مدل مطمئنا در جمع به زیبایی خواهید درخشید.
 
 
منبع: bartarinha.ir
 

مدل لباس عروس

بیشتر بخوانید
مدل جدید و شیک لباس عروس مجلل سری جدید مدل لباس جدید و شیک عروس مجلل و مجلسی، مدل جدید و شیک لباس عروس مجلل   عروس مدل لباس عروسی شیک ترین مدل لباس عروس مدل های شیک و جذاب لباس عروس مدل ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

خودکشی دختر زیبای 16 ساله بدلیل تجاوز ناپدری (عکس)
خودکشی دختر زیبای 16 ساله بدلیل تجاوز ناپدری (عکس)
مشاهده بیشتر