دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد) فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد)
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

مجموعه : مدل ساعت
تاریخ انتشار : 10 جولای 2017
تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

 خلاقیت‌های مدرن در ساعت

 

می توان حدس زد که ساعت از لوازمی هست که آن را در انتهای چیدمان خانه به‌ یاد می‌آورید.زمان با زیبایی متفاوتی برای انسان نقش بازی می کند؛ گاهی دلنشین و خاطره انگیز و گاهی هم اندوهگین از گذر آن! بله، ساعت و زمان در بهبود زندگی انسان‌ها موثر هست، پس باید ضرورت‌ها را در دکوراسیون جای دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم!

 

به گزارش تالاب: زمان با زیبایی متفاوتی برای انسان نقش بازی میکند؛ گاهی دلنشین و خاطره انگیز و گاهی هم اندوهگین از گذر آن! بله، ساعت و زمان در بهبود زندگی انسان‌ها موثر هست، پس باید ضرورت‌ها را در دکوراسیون جای دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم! اما چه ساعتی و برای چه سبکی؟!

 

بی‌‎درنگ میتوان گفت سبک مدرن در اولویت هست؛ زیرا این سبک در میانه قرن بیستم با تاکید بر سادگی رواج پیدا کرد و با بهرهگیری از رنگ‌هاي روشن، تجلی حجم به جای جرم و تعادل به جای تعصب بر تقارن، جایگاه ویژه‌اي در معماری به خود اختصاص داده هست؛ از طرفی هم در حال حاضر استقبال بی‌نظیری از این سبک شده هست، پس با ما همراه باشید تا خرید ساعتی مدرن را تجربه کنید.

 

ساعت های مدرن برای دکوراسیون مدرنساعت ها را به روز کنید!

ساده چوب

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

 

به عنصر چوب که عنصری مدرن به حساب می آید، دقت کنید؛ زیرا ویژگی غالب سبک مدرن؛ یعنی همان سادگی و عدم بهرهگیری از پیرایش و زیور را همراه خود دارد. سادگی توام با زیبایی ایجادشده از تلفیق خطوطی صیقل‌یافته و اشکال هندسی در سبک مدرن می تواند در این نوع از ساعت‌ها جذابیت خیره‌کننده‌اي باقی بگذارد.

 

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

 

پس اگر به دنبال ساعتی مدرن از جنس چوب هستید به خطوط تراشیده شده و یا اشکال هندسی آن نیز دقت کنید؛ زیرا که چوب در سبک کلاسیک هم جای خود را حفظ کرده هست. مبادا اشتباه بگیرید!

 

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

دست سازه‌های قطعه 29

رنگ مدرن در ساعت

ویژگی بعدی سبک مدرن را می توان گزینه صحیح رنگ دانست، اما میدانیم در سبک مدرن از رنگ‌هاي روشن مثل زرد، نارنجی و… به صورت اندک بهرهگیری میشود؛ برای مثال به ترکیب یک رنگ خنثی مثل طوسی با رنگ گرم و روشن مثل زرد دقت کنید که به وضوح سبک مدرن خود را نشان می دهند؛ بنابراین با دانستن نکته‌اي کوچک انتخابی صحیح را تجربه کنید.

 

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

ساعت های JC

اشکال مدرن در ساعت

اگر پیرو سبک مدرن هستید و به فرم‌گرایی اهمیت می دهید، پس باید برای ساعت مدرن منزلتان از فرم و اشکالی بهرهگیری کنید که سادگی مدرن را زیر پا نگذارد، اما چه فرم و اشکالی این سادگی را به همراه دارد؟ اکثر افراد، خطوط صاف در حجم را معیار اصلی اشکال مدرن می دانند! ولی بهرهگیری از خطوط در حجم‌هاي توخالی و بدون تکرار از ویژگی‌هاي نادری هست که کمتر کسی به آن دقت میکند؛ مشابه زیر بیانگر این ویژگی مدرن و کمیاب هست.

 

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

ساعت های 8

خلاقیت‌های مدرن در ساعت

می توان حدس زد که ساعت از لوازمی هست که آن را در انتهای چیدمان خانه به‌ یاد می‌آورید. اگر این اتفاق رخ دهد نا‌خود‌آگاه مجبور میشوید متناسب با رنگ غالب دکوراسیون برای خرید ساعت اقدام کنید، اما کجا و چطور همان رنگی راکه می خواهید پیدا کنید؟ اینجاست که باید خلاقیت به خرج داده و یا سفارشی خرید کنید. یادتان باشد اکثر ایده‌هاي خلاقانه مناسب سبک مدرن و یا معاصر هست.

 

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

تصاویری از خلاقیت‌های مدرن در ساعت

 

 

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي