قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

نکات مهم در انتخاب لباس زنانه عید سال 97

نکات مهمی در انتخاب لباس زنانه و دخترانه برای عید سال 97 با مد سال 97 و نکاتی برای خرید لباس مد سال 97 را در تالاب بخوانید.

 

نکات مهم خرید لباس زنانه عید, تالاب : «بهار» فصل خوب تازه شدن است؛ فصل خوب انتخاب یک ظاهر جدید. همزمانی شروع بهار و سال نوی خورشیدی، آنرا برای ما ایرانی ها تبدیل به یک فرصت منحصر به فرد و مناسب برای خرید و خلق یک ظاهر جدید و متفاوت کرده است.

 

بهمین دلیل است که همه ی ي ي‌ي ما پیش از آغاز بهار از این فروشگاه به آن فروشگاه به دنبال محصولات جدید و انتخاب مدهای تازه هستیم و به هر پیشنهاد تازه اي دراین زمینه فکر می‌کنیم.

 

ما نیز پیش از این پیشنهادات زیادی برای انتخاب پوشاک مناسب این فصل برای شما ارائه کرده ایم ودر این مقاله نیز سعی می کند تا لباس هایي با طرح و رنگ گل هاي بهاری بشما پیشنهاد دهد. سعی کنید دراین بهار ظاهری را برای بیرون از خانه و مهمانی ها انتخاب ‌کنید که هم خودتان و هم کسانی که شما را می‌بینند رابه یاد تازگی و زیبایی گل هاي بهاری بیندازد.

 

پیراهن هاي کوتاه و با پارچه هاي گلدار انتخاب کنید

اگر قصد دارید دراین بهار برای یک مهمانی دوستانه و یا یک مراسم شام، یک پیراهن مناسب تهیه کنید، ما پیراهن هاي کوتاه و بدون آستین رابه شما پیشنهاد می‌کنیم. این پیراهن ها بهترین انتخاب ممکن برای مهمانی هاي فصل بهار هستند و بر عکس پیراهن هاي بلند، شما را سرحال تر و جوان تر از سن تان نشان می دهند.

 

درست است که پیراهن هاي بلند مجلل تر بنظر می‌رسند و با کفش هاي پاشنه بلند شما بهتر سِت می‌شوند اما بهتر است این لباس ها را تنها در مهمانی هاي کاملاً رسمی بپوشید.

 

پیراهن هاي کوتاه تنوع خوبی در مدل بالاتنه و قسمت دامن دارند و چون طول انها کم است میتوان بدون نگرانی از یکنواخت شدن شکل لباس، از پارچه هاي طرح دار یکسره در دوخت انها استفاده کرد.

 

اگر بالاتنه اي لاغر دارید، برای این بهار پیراهن هایي با پارچه هاي گل دار و بندی تهیه کنید. پیراهن هایي که دربخش دامن کمی گشادتر هستند ودر بدن شما آزادتر می‌ایستند. اگر بازوهای لاغری دارید نیز پیراهن هایي با یقه هاي ایستاده و بدون آستین مناسب شما هستند.

 

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

پیراهن هاي گل دار، حال و هوای بهار را بیشتر در ظاهر شما نشان میدهند

 

شلوارهای بهاری طرح دار و با رنگ هاي گیرا بپوشید

بهترین فصل نشان دادن زیبایی شلوارهای‌تان فصل بهار است. همه ی ي ي نوع شلوار تنگ، گشاد با پاچه هاي کوتاه یا بلند، برای این فصل مناسب هستند و با مانتوها و بلوزهایی که برای این فصل تهیه کرده‌اید، هماهنگ میشوند.

 

اگر اهل پوشیدن شلوارهای گل دار و طرح دار هستید، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند به‌ویژه اگر این مانتوها تک رنگ نیز انتخاب شده باشند. پیشنهاد ما این است که اگر تا کنون این مدل شلوارها را انتخاب نکرده اید، انها را امتحان کنید و مطمئن باشید جذابیت و هیجان زیادی دارند.

 

همچنین اگر مانتوها و بلوزهای طرح دار و رنگی برای این بهار انتخاب کرده‌اید، می توانید شلوارهای چسبان یا تنگ تک رنگ رابا انها بپوشید.

 

شلوارهایی که پایین پاچه هاي انها چین خورده است توأمان برای کسانی که پاهای لاغر و چاق دارند مناسب است. چون چین پایین انها تأثیری در عرض بدن در قسمت‌هاي بالاتر ندارد. اما اگر قد کوتاهی دارید این شلوارها می توانند شما را کوتاه تر نشان دهند.

 

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

شلوارهای گل دار و طرح دار، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند

 

از شال، روسری و دستمال گردن با نقش گل هاي بهاری استفاده کنید

قرار نیست فصل بهار نیز مانند فصل هاي سرد سال، شال هایي با رنگ هاي تیره و سنگین سر کنید. ممکن است به خاطر ضرورت هایي که در محل کار و یا تحصیل دارید ناخودآگاه تمام روسری هاي خودرا با رنگ تیره انتخاب کنید اما فصل بهار متفاوت است. لباس شما باید همگام و همخوان با طبیعت باشد بهمین دلیل برای موقعیت هایي که در انها محدودیت ندارید، روسری و شال هایي گل دار و با رنگ هاي شاد و سبک انتخاب کنید.

 

پیشنهاد ما این است که در مهمانی‌ها نیز این انتخاب خودرا در دستمال گردن ها نشان دهید. دستمال گردن را میتوانید با بلوز و دامن هاي تنگ و کوتاه، پیراهن هاي کوتاه، بلوز و شلوار و حتی پیراهن هاي بلند تابستانی هماهنگ کنید.

 

طبق معمولًً زیباتر است که دستمال گردن رنگ و طرحی متفاوت با لباس داشته باشد، بنابر این از اینکه دستمالی با طرح گل و یا رنگ‌هاي تند انتخاب میکنید، نگران نباشید.

 

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

شال هاي اکریلیک و ویسکوز گل دار و با رنگ هاي شاد و روشن، انتخاب هاي مناسبی برای بهار هستند

 

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

شال با طرح و رنگ بهاری

 

تیشرت هایي با یقه هاي متفاوت بپوشید

طبق معمولً در فصل بهار پوشیدن تی‌شرت‌ها و پولوشرت هاي رنگی و طرح‌دار رایج می شود. لباس‌هاي اسانی که در عین سادگی، رنگ‌هایي گیرا و زیبا دارند. میتوانید بلوزهایی را انتخاب کنید که رنگ سرآستین و یقه‌ي انها با پارچه‌ي اصلی متفاوت است. این تغییر و تفاوت کوچکی نسبت به سایر تی‌شرت‌ها و پولوشرت هاست اما ظاهر شما را کاملاً متفاوت میکند.

 

لباس بهاری زنانه با مد سال جدید 97 + نکات مهم خرید لباس زنانه عید

پولوشرت هایي با رنگ یقه و سرآستین متفاوت توجه بیشتری رابه ظاهر شما جلب میکنند

 

منبع : blog.bamilo.com

برچسب‌ها:

مدل لباس زنانه

بیشتر بخوانید
جدیدترین مدل مانتو ویژه عید نوروز بهاره (45) جدیدترین مدل مانتو ویژه عید نوروز بهاره (45) با یکی دیگر از لباس های زیبا بهاره زنانه در خدمتتان هستیم برای زیبایی بیشتر در ادامه با جدیدترین مدل مانتو ویژه عید نوروز ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

اوج هنر بانوی ایرانی در واژگون کردن خودرو + تصاویر
اوج هنر بانوی ایرانی در واژگون کردن خودرو + تصاویر
مشاهده بیشتر