قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

چگونه لباس هایمان را با صورتی ست کنیم ؟

چگونه لباس هایمان را با صورتی ست کنیم ؟

ست های زیبا صورتی 

ست هاي صورتی مخصوص دختران هست و به آنها زیبایی خاصی میدهد در ادامه میتوانید ما را دنبال نمایید.  

 

به گزارش تالاب صورتی از ترکیب رنگ قرمز و سفید درست شده هست و طیف رنگی متنوعی دارد که اسم هاي مختلفی هم دارد که ما در فارسی آنها رابه نام هاي صورتی کمرنگ و پررنگ یا گلبهی و… می شناسیم. صورتی رنگ خیلی جذابی برای بیشتر خانم هاست و حتی رنگی هست که میشود در لباس کودکان و نوزادان هم بهرهگیری شود و این به خاطر حس نشاط و سرزندگی هست که در عین حال آرامشی را تداعی میکند. هر چه رنگ صورتی به روشنی برود احساس آرامش و ملایمت بیشتری دارد و هر چه به تیرگی برود، رنگی پر جنب و جوش و شادتر و پر انرژی اي می‌شود.

 

ست لباس صورتی و آبی

آبی یکی از برترین ترکیباتی هست که می‌تواند با صورتی ایجاد شود. و تمامی طیف آبی و صورتی را اگر در کنار هم ست کنید، بازهم ترکیب قشنگی به و جود می‌آید. هر چی این رنگ ها ملایم تر و روشن تر باشد احساس لطیف تری را ایجاد میکند. ولی اگر جایی نیاز هست که شما ناب تر به نظر بیایید و پر انرژی باشید، بهتر هست از رنگ هاي صورتی پر رنگ و آبی پر رنگ بهرهگیری کنید.

 

ست لباس صورتی و خاکستری

صورتی و خاکستری هم جزء ترکیباتی هست که به چشم همه ی خوشگل می‌آید. حتما تا هم اکنون از این ترکیب بهرهگیری کردید و ازآن لذت بردید. خاکستری چون رنگ خنثی هست، صورتی یکی از برترین انتخاب هایي هست که میتواند با آن ترکیب شود و به خاکستری انرژی و شادابی بدهد. این ترکیب با این‌که صورتی دارای احساس شادی هست در کتار خاکستری به تعادل رسیده و ست مناسبی برای هر مجلس هست.

 

ترکیب صورتی و سبز

به دلیل این‌که هردو رنگ صورتی و سبز رنگ هاي خوشحال و پر انرژی میباشند، ترکیب و ست این دو رنگ با هم نیز ترکیب شادی رابه وجود می آورد. هر چه رنگ سبز به رنگ زرد که در ترکیب رنگ سبز وجود دارد، نزدیک تر باشد و هر چه صورتی پر رنگ تر باشد، ترکیب این‌ها با هم ترکیب خوشحال و جوان تری ایجاد می‌کند.

 

ترکیب رنگ صورتی و سفید

این ترکیب هم اگر صورتی کم رنگ باشد ترکیب ملایم و خانمانه اي رابه وجود می آورد. این ترکیب می‌تواند سفید مطلق و صورتی پر رنگ باشد و یا رنگ کرم ملایم و گلبهی. در هر صورت این ترکیبات ست جذابی را ایجاد میکنند.

 

ست لباس صورتی و مشکی

رنگ مشکی می‌تواند اساس ي خیلی مناسبی باشد برای این‌که صورتی کاملا همان طوری‌كه هست به چشم بیاید و جلوه ي بیشتری بکند. این به خاطر خاصیت رنگ مشکی و مهم نیست که صورتی پر رنگ یا کمرنگ باشد، اگر در اساس ي مشکی قرار بگیرد خودش را خیلی مفید نشان میدهد.

 

بهرهگیری از رنگ صورتی سن خاصی ندارد و آن قدر تنوع ترکیبات دارد که شما میتوانید با بهرهگیری از هر کدام که بالا توضیح دادم، ستی را برای خودتان بر اساس سن و مجلس مورد نظر انتخاب کنید و از انرژی صورتی لذت ببرید.

 

دانلود تبليغ

برچسب‌ها:

زیگیل تناسلی

مدل لباس زنانه

بیشتر بخوانید
مدل های شیک و زیبای شال مجلسی 2015  مدل های شیک و زیبای شال مجلسی 2015 مدل های شال مدل های شال مجلسی مدل های شیک شال مجلسی مدل های جدید شال زنانه 2015 جدیدترین مدل های شال زنانه طرح های شیک شال زنانه ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای عجیب ولی واقعی زن جوان و جن ها
ماجرای عجیب ولی واقعی زن جوان و جن ها
مشاهده بیشتر