قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

روش انتخاب ورزش مناسب

مجموعه : اخبار ورزشی
روش انتخاب ورزش مناسب

چگونه ورزش مناسب برای سلامتی بدن انتخاب کنیم ؟

 

1– در ابتدا انجام ورزش نباید اجباری باشد زیرا ممکن است پس از چند هفته انجام آن متوقف شود. قبل از هر چیز لازم است که به صورت تفریح به انجام ورزشی که انتخاب کرده‌اید بپردازید.

 
2 – سعی کنید قبل از انتخاب قطعی یک ورزش، خریدن لوازم آن و ثبت‌نام طولانی مدت در باشگاه چندین ورزش را امتحان کنید و آن‌ها را طی هفته‌ها انجام دهید تا بتوانید انتخاب درستی کنید.

 
3 – در ابتدا خود را وادار به انجام ورزش نکنید زیرا ممکن است خیلی سریع آن را کنار بگذارید. اگر هدف شما تناسب اندام است، به ورزش‌هایی همچون بدمینتون، فوتبال، والیبال و هندبال فکر کنید.

روش انتخاب ورزش مناسب

 
4 – اگر دوست دارید در سالن ورزش کنید، می‌توانید در بازی‌های فردی یا گروهی در باشگاه ثبت‌نام کنید. ابتدا برای یک ماه خود را ثبت‌نام کنید و برای ثبت‌نام طولانی عجله نکنید.

 
5 – اگر از ورزش‌های فردی لذت می‌برید و از فضای باشگاه خوشتان نمی‌آید می‌توانید ورزش‌های همچون دوچرخه سواری، پیاده‌روی و شنا را انتخاب کنید.

 
6 – اگر ورزش‌ در طبیعت را دوست دارید می‌توانید پیاده‌روی یا دوچرخه ‌سواری انجام دهید.

 

اخبار ورزشی

بیشتر بخوانید
مهماندار جذاب نجات یافته هواپیمای فوتبالیستها (عکس) حرف های مهمانداری که از فاجعه سقوط هواپیما نجات پیدا کرد   تنها بازمانده هواپیمای سقوط کرده تیم فوتبال چه حرف هایی در مورد علت سقوط این هواپیما زده است؟   به گزارش تالاب، ...

اس ام اس تبریک شب یلدا

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

راننده ای که با ماشین وارد کلانتری شد + عکس
راننده ای که با ماشین وارد کلانتری شد + عکس
مشاهده بیشتر