مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

خوشگذرانی فردوسی پور و دوستانش در جزیره خارک (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
تاریخ انتشار : 26 دسامبر 2015
خوشگذرانی فردوسی پور و دوستانش در جزیره خارک (عکس)

عادل فردوسی پور که به جرات می توان گفت محبوب ترین مجری تلویزیونی است به زودی با برنامه جدیدش مهمان خانه های شما می شود.

 

شبکه ورزش از قبل اعلام کرده بود پنجشنبه ها قرار است برنامه فوتبال 120 عادل فردوسی پور روی آنتن برود. با این حساب این برنامه باید شب گذشته پخش می‌شد. تا به حال و در این ساعت، برنامه آن سوی نیمكت حمیدرضا صدر پخش می‌شد. اما صدر به دلیل یك سری مشكلات خانوادگی به آمریكا رفته و چند ماهی در ایران نیست.

 

فوتبال 120 قبلا جمعه ها روی آنتن می‌رفت اما احسان شیعه، مدیر شبکه ورزش تصمیم گرفته فقط یک برنامه فوتبال خارجی داشته باشد. حالا هم قرار است فوتبال 120 عادل فردوسی پور جایگزین برنامه آن سوی نیمكت شود.

 

خوشگذرانی فردوسی پور و دوستانش در جزیره خارک (عکس)

 

ابتدا قرار بود برنامه فوتبال 120 از همین هفته پخش شود و در كنداكتور شبكه ورزش هم همین موضوع دیده می شد. حتی احسان شیعه مدیر شبکه هم به خبرآنلاین گفته بود فوتبال 120 این هفته پخش می شود ولی عادل فردوسی پور، میثاقی و باقی بچه های گروهش که از قبل برای این هفته سفر با تیم رسانه ورزش به جزیره خارک را در برنامه داشتند، نتوانستند این هفته برنامه را برسانند.

 

بعد از دوشنبه پر حرف و حدیث كه مصاحبه ظریف وزیر امور خارجه با برنامه نود پخش نشد، آن‌ها به جزیره خارك رفته بودند تا یك بازی خیریه برگزار كنند. آن‌ها حتی در برنامه 90 دوشنبه شب هم چند بار گفتند كه به زودی برنامه پخش می‌شود و تاكیدشان بر این بود كه این برنامه این هفته پخش نمی‌شود.

 

خوشگذرانی فردوسی پور و دوستانش در جزیره خارک (عکس)

 

همین اتفاق هم رخ داد و فوتبال 120 شب گذشته پخش نشد تا رضا جاودانی كه به عنوان مجری مهمان در برنامه آن سوی نیمكت حضور داشت، در كنار امیر حاج رضایی كه هر وقت صدر نبوده به این برنامه می رفته، روی آنتن بروند و رسما برنامه خداحافظی آن سوی نیمكت بعد از حدود 4 سال پخش، برگزار شود.

 

نكته جالب اینجاست كه عادل فردوسی پور پس از این همه هیاهو درباره پخش نشدن مصاحبه اش با محمدجواد ظریف، با هم بازی هایش در تیمش رسانه ورزش به جزیره نفتی خارك رفته و با آن‌ها عكس سلفی می‌گرفت، قایق تندرو سوار می‌شد و حسابی فرصت داشت تا دور از این هیاهوها باشد. سفر عادل و تیم رسانه ورزش به منظور حمایت از بیماران كلیوی انجام شد تا آن‌ها در دیداری خیریه به مصاف تیم منتخب خارك بروند. در حاشیه این سفر عادل و تیم رسانه ورزش از نفت كش آمیتا و اسكله تی بازدید كردند. او از هفته بعد 120 را هم روی آنتن می‌برد تا پس از سال‌ها، بالاخره یك برنامه دیگر را هم هدایت كند.

 

منبع : خبر آنلاین

 

عکس هایی از عادل فردوسی پور و تیمش

حضور برادر عادل فردوسی پور در برنامه خندوانه (عکس)

عادل فردوسی پور در حال تدریس + عکس

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو