مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس) تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

بهترین زمان برای آموزش شنا 6 سالگی است

مجموعه : اخبار ورزشی
تاریخ انتشار : 3 فوریه 2016
بهترین زمان برای آموزش شنا 6 سالگی است

رییس هیات شنای استان کرمانشاه عنوان کرد: بهترین زمان برای شروع آموزش شنا به کودکان از سن شش سالگی است که کودکان هم به لحاظ رعایت نکات بهداشتی و هم به لحاظ سواد شمارش، آمادگی آموزش شنا را دارند.

 

 
پیمان جاویدان در گفت و گو با تالاب ، با اشاره به توصیه دین اسلام مبنی بر آموزش شنا به فرزندان، این ورزش را یکی از ضرورت های مورد نیاز کودکان و نوجوانان عنوان کرد و افزود: بهترین زمان شروع آموزش شنا به کودکان از سن شش سالگی است.

 

 
وی تصریح کرد: در حال حاضر استعدادیابی برای کودکان 6 تا 8 سال در استخر اشرفی اصفهانی کرمانشاه در رشته های مختلف شنا، شیرجه و واترپلو توسط هیات شنای استان انجام می شود.
 

 

رییس هیات شنای استان کرمانشاه همچنین از تمامی افراد علاقمند به شنا خواست تا به طور جدی از شنا در آبهای آزاد خودداری کنند، زیرا این کار مخاطرات بهداشتی و در مواردی خطرات جانی برای آنها به دنبال خواهد داشت.

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو