مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) تفاوت زلزله در ایران با کره جنوبی (عکس) تفاوت زلزله در ایران با کره جنوبی (عکس) 4 مدل لباس دخترانه ضروری برای مد 2017 4 مدل لباس دخترانه ضروری برای مد 2017 یک کشیش آمریکایی با دختر 13 ساله باکره ازدواج کرد ! یک کشیش آمریکایی با دختر 13 ساله باکره ازدواج کرد ! هدیه دادن آرامش به زلزله زدگان کرمانشاه هدیه دادن آرامش به زلزله زدگان کرمانشاه روش ساخت ماهیچه های مصنوعی توسط علم جدید روش ساخت ماهیچه های مصنوعی توسط علم جدید دستور تهیه مینی کیک خرمالویی خوش رنگ دستور تهیه مینی کیک خرمالویی خوش رنگ ساختن شهری هوشمند توسط بیل گیتس ساختن شهری هوشمند توسط بیل گیتس گران ترین نقاشی جهان به حراج گذاشته شد ! گران ترین نقاشی جهان به حراج گذاشته شد !
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

سپ بلاتر قهرمانی سپاهان اصفهان را تبریک گفت

مجموعه : اخبار ورزشی
تاریخ انتشار : 24 می 2015
سپ بلاتر قهرمانی سپاهان اصفهان را تبریک گفت

 

تیم سپاهان اصفهان هفته ی گذشته موفق شد برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر ایران شود.

 

“جوزف سپ بلاتر” رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیام ارسالی خود به تیم فوتبال سپاهان در راستای قهرمانی چهاردهمین دوره از لیگ برتر فوتبال ایران نوشت:

 

کسب عنوان قهرمانی در سطح فوتبال کشور فرصت فوق العاده‌ای است که عملکرد خوب تیم را به همگان نشان می‌دهد و در همین راستا تبریک صمیمانه من را از سوی تمام خانواده فوتبال به تیم سپاهان در راستای عملکرد خوبی که داشت، پذیرا باشید.

 

می‌دانم که در پس این موفقیت، باورها و تلاش‌های تمام دست‌اندرکاران مجموعه است. این پیروزی حاکی از یک روحیه تیمی حقیقی است و تجمید و ستایش سزاوار افرادی چون بازیکنان، مربیان، اعضای کادرفنی، پزشک و به ویژه هواداران وفادار سپاهان است.

 

فوتبال ثابت کرده که بیش از هر زمان دیگر از مرزهای سنتی فراتر رفته و عاملی برای توسعه محسوب می‌شود. همچنین باعث اقتدار هر چه بیشتر بازیکنان در سطوح مختلف در راستای توسعه توانایی‌های فردی، درک تاکتیکی و پویایی شخصی و در نهایت تقویت روحیه تیمی نیز می‌شود. در حقیقت فوتبال، مدرسه‌ای است برای زندگی. من به همه و به ویژه جوانان امروز اعلام می‌کنم که بازی فوتبال به صورت دوجانبه هم از لحاظ اجتماعی و هم فردی منفعت زیادی خواهد داشت.

 

در پایان به تیم سپاهان تاکید می‌کنم که همچنان به این روند ادامه داده و پیشرو این راه موفقیت باشد.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو