دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پیش تولید «فیتیله‌» همراه با آموزش ایمنی جنسی

مجموعه : اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : 19 آگوست 2017
پیش تولید «فیتیله‌» همراه با آموزش ایمنی جنسی

تولید «فیتیله‌» با آموزش ایمنی جنسی

 

سری اخیر «فیتیله» در ۵۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌اي ساخت خواهد شد محمد مسلمی، کارگردان برنامه تلویزیونی «فیتیله»، از آغاز فصل اخیر این برنامه برای تلویزیون به همراه تغییرات در محتوا و شکل ظاهری خبر داد و در عین حال از نبود افراد متخصص در حوزه کودک انتقاد و اظهار کرد که با نبود نگاه جدی به این حوزه، مرگ کار کودک نزدیک‌تر میشود.

 

این کارگردان در گفت‌وگو با ایسنا درمورد جزئیات سری اخیر برنامه «فیتیله» اظهار کرد: در حال حاضر در حال پیش ساخت هستیم و ضبط برنامه از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد.

 

وی ادامه داد: رویکرد سری اخیر برنامه «فیتیله» موضوع سلامت، بهداشت شخصی، اجتماعی و روحی هست. همینطور در فصل اخیر مهدی بصیری تهیه‌کنندگی برنامه را بر عهده دارد و گروه نویسندگان به سرپرستی کریم قدسیانی نگارش متن‌هاي «فیتیله» را بر عهده خواهد گرفت.

 

مسلمی گفت: سری اخیر «فیتیله» در ۵۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌اي ساخت خواهد شد و در آن تلاش می شود از لحاظ محتوا و متن قویتر باشیم و با آیتم‌ها و فضاهای اخیر تلاش می کنیم متفاوت‌تر از سری گذشته و با ساختار جدیدی به روی آنتن برویم.

 

این کارگردان همینطور از آموزش مسائل ایمنی جنسی و امنیت شخصی کودکان در سری اخیر برنامه «فیتیله» خبر داد و گفت:‌ در این سری از برنامه قرار هست آموزش مسائل ایمنی جنسی و امنیت شخصی را برای کودکان ارائه دهیم و بچه‌ها را متوجه حریم‌ خودشان کنیم. در این راستا رویکردی داریم که هر چند برنامه که جلو میرویم بخش‌هایي از برنامه را هم به همین موضوع حریم شخصی اختصاص می دهیم.

 

مسلمی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با اعتقاد بر این که هنوز نگاه جدی به برنامه‌هاي کودک نشده هست، اظهار کرد: ما از سال‌هاي پیش‌مان هم عقب افتاده‌ایم. چه از لحاظ ساختار برنامه‌سازی، چه عروسک و چه داستان‌هاي ترکیبی به جایی رسیده‌ایم که از برنامه‌هاي سال‌هاي پیش تلویزیون هم ضعیف‌تر عمل میکنیم. در حالی‌که این نگاه سیاست‌هاي کلی را می‌طلبد که در شبکه‌هاي ما حاکم شود و مخاطبان کودک در سری گوناگون را دربرگیرد.

 

او گفت: متأسفانه آدم‌هاي متخصص در حوزه کودک نداریم و با نبود نگاه جدی به این حوزه، مرگ کار کودک نزدیک‌تر میشود.

 

 

این کارگردان با اشاره به این که نگاه جدی به برنامه کودک، ساختار جدی و تشکیلات هدفمند وجود ندارد، یادآور شد:

 

ما همچنان دچار سردرگمی هستیم و این بی‌انگیزگی روز به روز اکثر خواهد شد؛ چرا که هیچ حمایت از برنامه‌هاي حوزه کودک نمیشود. در حالی‌که مقام معظم رهبری بارها گفته‌اند بچه‌ها را جدی بگیریم اما هنوز این مولفه جدی گرفته نشده هست. گرچه این مسئله فقط به برنامه‌هاي کودک در تلویزیون برنمی‌گردد بلکه در تئاتر و سینما هم مشهود هست.

 

کارگردان «فیتیله» در پایان بیان کرد: شاید عشق خود ما هست که ما را برای ادامه ساخت برنامه‌هاي کودک نگه داشته هست. در حال حاضر حرف جدیدی برای گفتن نداریم چرا که سیاست خاصی نداریم. با دقت به این که شبکه کودک داریم اما عملا اتفاقی نمی‌افتد.

 

رفع سفیدی مو

اخبار فرهنگی و هنری

بیشتر بخوانید
جشن سروشگان در 17 فروردین (سروش روز) هفده فروردین مصادف است با جشن سروشگان یکی از جشن های باستانی و قدیمی ایرانیان.   ۱۷ فروردین سروش روز،جشن سروشگان هفدهمین روز از هر ماه در گاهشماری ایرانی « سروش » نام ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت