مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

اقلام مورد نیاز زلزله‌ زدگان کرمانشاه + لیست

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 14 نوامبر 2017
اقلام مورد نیاز زلزله‌ زدگان کرمانشاه + لیست

وسایل مورد نیاز زلزله زدگان

 

جمعیت هلال احمر با اعلام لیست اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه از مردم خواست این اقلام رابه سازمان هلال احمر تحویل دهند.

این اقلام حاوی: لوازم گرمایشی، چادرصحرایی، کنسرو، خشکبار، آب معدنی، لوازم بهداشتی، دارو‌هاي لازم، شیرخشک ووسایل نوزاد هست.

 

اقلام مورد نیاز زلزله‌ زدگان کرمانشاه + لیست

 

جمع آوری کمک به زلزله زدگان در اصفهان

 

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از برپایی ۳ پایگاه جمع‌آوری کمک‌هاي مردمی به زلزله‌زدگان غرب کشور در اصفهان خبر داد.

 

سعید صادقی در مصاحبه با خبرنگار تسنیم در اصفهان با تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله غرب کشور و ابراز همدردی با بازماندگان این زلزله از جمع‌آوری کمک‌هاي مردمی در سه پایگاه بهزیستی خبرداد و اظهار داشت: بهزیستی استان اصفهان بر زمینه لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه آماده دریافت کمک‌هاي مردمی هست.

 

وی با بیان این که مردم می توانند کمک هاي نقدی خود رابه شماره حساب 2173450241001 مشارکت‌هاي مردمی اداره کل بهزیستی استان اصفهان و یا شماره کارت 6037991899616522 نزد بانک ملی ایران شعبه اصفهان به نام جمعیت واریز کنند.

 

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: پایگاه‌هاي جمع‌آوری کمک‌هاي مردمی در

 

مجتمع خدماتی شهید بهشتی، خیابان جی- بعد از سه راه همدانیان- نبش خیابان مهدیه، بنگاه مشاوره ژنتیک،

میدان خواجو جنب سازمان انتقال خون

مجتمع شهدای هفتم تیر در چهار راه آبشار ابتدای خیابان آبشار دوم

برپا شده هست.

 

وی با اشاره به ملزومات مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه تصریح کرد: پتوی نو، لوازم گرمایشی، چادر، کنسرو، خشکبار، آب معدنی، لوازم بهداشتی، داروهای لازم، شیرخشک و خرما از اقلام مورد نیاز زلزله زدگان به شمار می رود که مردم میتوانند با مراجعه به پایگاه‌هاي گرد آوری کمک‌هاي مردمی بهزیستی این اقلام را برای انتقال به مناطق آسیب دیده تحویل دهند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو