قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

برگزاری نشست”روسیه” برای حمایت از توافق هسته‌ای ایران

برگزاری نشست”روسیه” برای حمایت از توافق هسته‌ای ایران

نشست”روسیه” برای حمایت از توافق هسته‌ای ایران

شرکت‌هاي اروپایی در اقتصاد ایران سرمایه‌گذاری کردند و به همین علت کشور های اتحادیه اروپا به دنبال ثبات در منطقه میباشند.یک سناتور روس گفت: روسیه نشستی را با کشور آمریکا، چین، فرانسه، انگلستان و کشور آلمان برای حمایت از توافقنامه هسته‌اي ایران برگزار میکند.

به گزارش تالاب: ایگور مارازوف سناتور روس گفت: روسیه نشستی را با کشور آمریکا، چین، فرانسه، انگلستان و کشور آلمان برای حمایت از توافقنامه هسته‌اي ایران برگزار میکند.

 

این سناتور روس با بیان این که اقدام جدید کشور آمریکا تهدیدی برای توافقنامه هسته‌اي ایران هست، تصریح کرد: این کشور نباید اوضاع جهانی را به چالش بکشد و روسیه میتواند نشستی را با حضور قدرت‌هاي جهانی که این توافقنامه را به امضا رساندند، برگزار کند.

 

مارازوف که همزمان عضو کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون روسیه می‌باشد، افزود: همینطور در این نشست نمایندگان آژانس بین المللی انرژی هسته‌اي نیز باید شرکت و از حقوق ایران در این توافقنامه حمایت کنند.

 

این سناتور روس ادامه داد: شرکت‌هاي اروپایی در اقتصاد ایران سرمایه‌گذاری کردند و به همین علت کشور های اتحادیه اروپا به دنبال ثبات در منطقه میباشند.

 

مارازوف در پایان اظهار داشت: واکنش ایران به گسترش تحریم‌هاي کشور آمریکا علیه «تهران» منطقی و قابل فهم هست.

 

توافق جامع و نهایی هسته‌اي «وین» با عنوان شناخته شده و رسمی «برنامه جامع اقدام مشترک» یا «برجام» در راستای توافق جامع بر سر برنامه هسته‌اي تهران و به دنبال تفاهم هسته‌اي «لوزان» در 23 تیر 1394 برابر با 14 ژوئیه 2015 در اتریش بین ایران، اتحادیه اروپا و گروه 1+5 شامل چین، فرانسه، روسیه، انگلستان، ایالات متحده کشور آمریکا و کشور آلمان منعقد شد.

 

 

برچسب‌ها:

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

کلیپ سلطان تقلید صدای ایران
کلیپ سلطان تقلید صدای ایران
مشاهده بیشتر