قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

سام سیر

رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)

رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)

مسخره کردن زنان ایرانی با روسری

 

در این اقدام که بی توجه به حساسیت این موضوع از سوی والیبالیست های آرژانتینی در ایران رخ داد سریعا به اشتباه خود پی برده و عکس ها را حذف کردند.

 

به گزارش تالاب عکسی از بازیکنان تیم والیبال آرژانتین در تهران منتشر شده و به اشتراک گذاشته شده است که برخی معتقدند این نوع عکس گرفتن توهین به بانوان ایرانی بوده است.

 

بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین دیروز پس از بازدید از کاخ سعد آباد و بازار تجریش برای سوغاتی اقدام به خرید روسری و شال کردند و پس از آن هم عکسی به یادگار گرفتند که به نظر می‌رسید

 

رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران

 

پوشش بانوان ایرانی را مسخره کرده‌اند و با واکنش های مختلفی روبه رو شده اند.البته آن‌ها پس از متوجه شدن از حرکت اشتباهشان عذرخواهی کردند و عکس‌ها را هم از اینستاگرام‌های خود حذف کردند.

 

با توجه به حذف این عکس‌ها از صفحه ایسنتاگرام گفته می‌شود که بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین به اشتباه خود پی برده‌اند و خواستند جلوی عواقب این موضوع هرچه سریعتر گرفته باشند..

 

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
استفاده از گوسفندان جهت بالا بردن سرعت اینترنت استفاده از گوسفندان جهت بالا بردن سرعت اینترنت    اینترنت نام شکه ای مهم در دنیا است در ادامه با استفاده از گوسفندان جهت بالا بردن سرعت اینترنت سایت تالاب را دنبال کنید.   مگه ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس)
خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس)
مشاهده بیشتر