مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 5 جولای 2016
رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)

مسخره کردن زنان ایرانی با روسری

 

در این اقدام که بی توجه به حساسیت این موضوع از سوی والیبالیست های آرژانتینی در ایران رخ داد سریعا به اشتباه خود پی برده و عکس ها را حذف کردند.

 

به گزارش تالاب عکسی از بازیکنان تیم والیبال آرژانتین در تهران منتشر شده و به اشتراک گذاشته شده است که برخی معتقدند این نوع عکس گرفتن توهین به بانوان ایرانی بوده است.

 

بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین دیروز پس از بازدید از کاخ سعد آباد و بازار تجریش برای سوغاتی اقدام به خرید روسری و شال کردند و پس از آن هم عکسی به یادگار گرفتند که به نظر می‌رسید

 

رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران (عکس)رفتار زشت والیبالیست های آرژانتینی در ایران

 

پوشش بانوان ایرانی را مسخره کرده‌اند و با واکنش های مختلفی روبه رو شده اند.البته آن‌ها پس از متوجه شدن از حرکت اشتباهشان عذرخواهی کردند و عکس‌ها را هم از اینستاگرام‌های خود حذف کردند.

 

با توجه به حذف این عکس‌ها از صفحه ایسنتاگرام گفته می‌شود که بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین به اشتباه خود پی برده‌اند و خواستند جلوی عواقب این موضوع هرچه سریعتر گرفته باشند..

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg
علائم هشدار دهنده در سلامتی نشانه های بیماری و علائم هشدار دهنده در سلامتی   به عنوان مثال آیا می‌دانید كه خندیدن پس از خوردن هر وعده غذایی چه تاثیری روی بدن دارد؟ یا اینكه آیا می‌دانید ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي