قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

زایمان فوری زنی روی موتور سیکلت (عکس)

زایمان فوری زنی روی موتور سیکلت (عکس)

زایمان سریع این زن روی موتور سیکلت

 

زایمان سریع زنی برروی موتور سیکلت جنجالی شد.

 

زایمان پروسه اي دردآور و هست اما زن باردار که برای انجام کاری سوار بر موتور به شهر رفته بود در شرایط باورنکردنی نوزاد خود رابه جهان آورد ، زایمان روی موتور اتفاقی بود که خود وی را هم مانند رهگذران متعجب کرده بود.

 

به گزارش تالاب این زن که در هفته ي 34 بارداری بوده هست هنگام رانندگی متوجه شد که نوزادش در حال به جهان آمدن هست برای همین موتور خودرا متوقف کرد و از افرادی که از پیاده رو در حال حرکت بودند کمک خواست

 

زایمان زودرس به قدری زن باردار چینی را شوکه کرده بود که توانا به هیچ حرکتی نبود اگرچه ناگفته نماند که او به هیچ عنوان احساس درد و ناراحتی نداشت برای همین خبرگزاری هاي چین برای انتشار این خبر عنوان “زایمان طبیعی بدون درد زن باردار روی موتور” را گزینه کردند.

 

زایمان فوری زنی روی موتور سیکلت (عکس)

 

رهگذران به سرعت برای کمک به این زن خودرا کنار موتور رساندن ودر انتها نوزاد با موفقیت و بدون هیچ مشکلی متولد شد.دقایقی بعد آمبولانس رسید و مادر و نوزاد را برای معاینات به بیمارستان منتقل کرد. تصویر هاي به علت نامناسب بودن قابل انتشار نبودند.

 

رفع سفيدي مو

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
تشخیص اثر انگشت با یک روش فوق العاده اثر انگشت در پلیس آمریکا    بتازگی محققان آمریکایی توانستند از طریف داده ها و اشیا اثر انگشت شخص و مجرم را پیدا کنند و قدم بلندی در راستای امنیت کشورشان بردارند ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
رابطه جنسی با دختر جوان ایرانی توسط پزشک معالجش !+ فیلم
رابطه جنسی با دختر جوان ایرانی توسط پزشک معالجش !+ فیلم
مشاهده بیشتر