قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

زنان خلبان عربستانی در ترکیه (+عکس)

زنان خلبان عربستانی در ترکیه (+عکس)
زنان عربستانی در عربستان حتی حق رانندگی هم ندارند ولی ترکیه در اقدامی عجیب اقدام به جذب نیروی خلبان زن عربستانی خواهد کرد.
 
به گزارش تالاب به نقل از عصر ایران :  درحالیکه زنان در عربستان حتی حق رانندگی ندارند، شرکت هواپیمایی ترکیه آمادگی خود را برای استخدام خلبانان زن عربستانی اعلام کرد.

 

«العالم» به نقل از روزنامه عکاظ چاپ عربستان نوشت: شرکت هواپیمایی کشوری ترکیه در پی استخدام فارغ‌التحصیلان زن رشته خلبانی عربستان است.

عکاظ نوشت: خلبانی نوع خاصی از هواپیماها مستلزم داشتن قدرت بدنی زیادی نیست و زنان می‌توانند برخی از انواع هواپیماها را هدایت کنند.

زنان خلبان عربستانی در ترکیه (+عکس)
زنان خلبان عربستانی در ترکیه

این روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسئول اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد: ما به فارغ‌التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته‌اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمایی ترکیه را می دهیم.

 

کوتیل در کنفرانسی خبری در آنکارا پایتخت ترکیه گفت: جهان با کمبود خلبان مواجه است و شرکت‌های هواپیمایی جهان تا سال 2020 به 100 هزار خلبان نیاز خواهند داشت.

 
وی افزود: دولت ترکیه در آینده فرصت‌های زیادی را برای فعالیت سرمایه‌گذاران عربستانی در بخش صنعتی فراهم خواهد کرد و هم‌اکنون تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران عربستانی به صورت غیرعلنی در بخش‌های گردشگری و عمرانی ترکیه فعالیت می‌کنند.

 
منبع: عصرایران
برچسب‌ها:
Loading...

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
8 مورد از جزئیات انواع تنباکوهای میوه ای انواع تنباکو قلیان قلیان کشیدن جز سرطان و عمر کوتاه چیزی برای شما نخواهد گذاشت.   قلیان میوه ای به تازگی با طعم هاي بسیاری وارد بازار شده هست در ادامه می توانید ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای به قتل رساندن پدر توسط پسر و همسر دوم
ماجرای به قتل رساندن پدر توسط پسر و همسر دوم
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن