مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه تعبیر خواب بزرگان از کلمه  آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها تعبیر خواب بزرگان از کلمه آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

زندگی بدون دغدغه در این روستای زیبا (+عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 24 نوامبر 2017
زندگی بدون دغدغه در این روستای زیبا (+عکس)

زندگی بدون دغدغه در روستایی زیبایی در سوئیس

 

روستای آلبینن نام یک روستای خوش آب و هوا کوچکی هست که در جنوب کشور سوئیس واقع شده هست در ادامه می‌توانید با هر فردی دریک روستای اروپائی نفری 60 هزار یورو دریافت کردند تالاب را دنبال نمایید. 

 

به گزارش تالاب مقامات روستای آلبینن در جنوب سوئیس که در سال‌های جدید جمعیت آن به شدت کاهش یافته هست تصمیم دارند به هر خانواده که برای زندگی به این روستا نقل مکان کند مبلغی حدود ۶۰ هزار یورو پرداخت کنند.

 

تصمیمی که این مقامات انتظار دارند باعث شد خانواده‌هایي را ربایش این روستا کند. روستایی که اکنون تنها ۲۴۰ نفر جمعیت دارد ودر ارتفاع ۱۳۰۰ متری منطقه‌اي کوهستانی واقع شده هست.

زندگی بدون دغدغه در این روستای زیبا (+عکس)

توصیه ۶۰ هزار یورویی به هر خانواده قرار هست یک هفته دیگر در ۳۰ نوامبر به رای گذاشته شود. در صورتی که این توصیه رای بیاورد برای هر خانواده که دراین روستا ساکن شود مبلغی پرداخت میشود که برای هر بزرگسال ۲۱۵۰۰ یورو و برای هر کودک ۸۶۰۰ یورو خواهد بود. بر این زمینه خانواده اي ۴ نفره مبلغی بیشتر از ۶۰ هزار یورو دریافت خواهند کرد.

 

با این حال این توصیه شرایطی هم دارد. کسانی که علاقه‌مند به سکونت بر این زمینه در روستا باشند باید کمتر از ۴۵ سال سن داشته باشند. تعهد بدهند که دست کم ۱۰ سال دراین روستا زندگی کنند و سرمایه‌گذاریشان در روستا برای خرید یا تولید منزل دست کم ۱۷۲ هزار یورو باشد.

 

به گزارش تالاب این شرایط برای کسانی که تنها منزل‌هاي تفریحی برای تابستان میخرند را حاوی نمیشود چرا که در حال حاضر تعداد زیادی از خانه ها روستا را منزل‌هاي تفریحی تابستانی تشکیل میدهد که خانواده در تعطیلات به آن ها سر می زنند ودر بیشتر روزهای سال خالی از سکنه هست.

 

سوئیس از جمله کشور های گران در اروپا به شمار میرود و دست کم حقوق در آن معادل حدود ۳.۵ تا ۴ هزار یورو در ماه هست.

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي