قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

زیگیل

طعنه شفاف موتور جستجوی قدرتمند گوگل به دونالد ترامپ

طعنه شفاف موتور جستجوی قدرتمند گوگل به دونالد ترامپ

طعنه جالب گوگل به رئیس جمهوری آمریکا

گوگل با انتخاب عکس در لوگوی خود باعث شده است تاکاربران اینترنتی متوجه طعنه گوگل به رئیس جمهوری آمریکا بشوند.گوگل با تغییر لوگوی خود عکسی از یک فعال حقوق بشر ژاپنی را انتخاب کرده است که این فعال به بازداشت دسته جمعی ژاپنی ها اعتراض داشت.
 

به گزارش تالاب:گوگل در لوگوی جدید خود از عکس “فرد کورماتسو”، فعال حقوق مدنی آمریکایی ژاپنی استفاده کرده است.فرد کورماتسو بعد از حمله پرل هاربر، به بازداشت دسته جمعی ژاپنی های ساکن آمریکا اعتراض داشت.

 

طعنه شفاف موتور جستجوی قدرتمند گوگل به دونالد ترامپ

لوگوی جدید گوگل

 

گوگل یاد این شخص را زنده کرده است. احتمال می رود که این اقدام گوگل با دستور اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بی ربط نباشد و گویی که گوگل به ترامپ طعنه زده است.

 

رئیس جمهور آمریکا اخیرا اجازه ورود پناهجویان به این کشور را به مدت چهار ماه به حالت تعلیق در آورد و ورود مسافران از سوریه و شش کشور مسلمان دیگر به آمریکا را به صورت موقتی ممنوع اعلام کرد و گفت:این اقدام مردم آمریکا را از حملات “تروریستی” محافظت می کند!

 

برچسب‌ها:

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
خواننده زن مشهور بریتانیایی از جزیره کیش اخراج شد (عکس) دیپورت خواننده زن انگلیسی از جزیره کیش این خواننده معروف کـه بـه کشور های مختلفی سفر میکند پس ورودش بـه جزیره کیش دستگیر و با احترام دیپورت شد.   پس از ورود "جاس ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

پسری که خود را شبیه به دختران میکند (عکس)
پسری که خود را شبیه به دختران میکند (عکس)
مشاهده بیشتر