مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

محاکمه دو تن دیگر ازحادثه خمینی شهر

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 14 ژانویه 2017
محاکمه دو تن دیگر ازحادثه خمینی شهر

حکم پنجمین اعدامی پرونده جنایت سیاه در خمینی شهر، از سوی قضات دیوان عالی کشور تائید شد.

 

حوادث – به گزارش  مهر، پس از محاکمه دو تن دیگر از متهمان حادثه خمینی شهر، قضات دادگاه کیفری استان اصفهان برای صدور حکم وارد شور شده و یکی از متهمان را به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم کردند.

 

همچنین هر کدام از متهمان به اتهام حبس غیر قانونی به سه سال زندان، آدم ربایی، 15 سال زندان و سرقت مقرون به آزار به 10 سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم شدند.

 

متهمان همچنین به اتهام شرب خمر به تحمل 80 ضربه تازیانه محکوم شدند که حکم در کمترین زمان ممکن صادر و به متهمان ابلاغ شد.

 

با اعتراض متهمان به حکم مجازاتشان پرونده برای رسیدگی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

 

قاضی محمدرضا حبیبی، دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در این رابطه به مهر گفت : حکم متهمان در دیوان عالی کشور تائید شده و تاکنون تصمیمی درباره زمان اجرای حکم مرد اعدامی گرفته نشده است.

 

گفتنی است، حادثه خمینی شهر، نیمه شب سه شنبه – 3 خرداد سال 90- هنگامی رخ داد که 13 زن و مرد جوان در یکی از باغ های این شهرستان حضور داشتند که ناگهان مردان شرور با ورود غیرقانونی به داخل باغ، پس از حبس هفت مرد در اتاقی، زنان حاضر در میهمانی را با خودروی سمندی به باغ دیگری در فاصله هزار و 500 متری منتقل کردند.

 

متجاوزان سپس با تهدید، چهار تن از زنان را مورد آزار و اذیت قرار داده و قبل از رسیدن پلیس گریختند. ماموران در ادامه با عملیات های گسترده، متهمان اصلی را در اصفهان، زاهدان و خوزستان دستگیر کردند

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
تصاویری از نصب سنگ شهید حججی در مزارش سنگ قبر شهید مدافع حرم محسن حججی    شهید حججی یکی از پرچمدارهای ستمدیده در شهادت مدافعان حرم بود که به شکل فجیحی به شهادت رسید در ادامه می توانید با عکس هایي ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي