دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

مشخص شدن زمان پایان دیوار مرزی ایران و ترکیه

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 14 آگوست 2017
مشخص شدن زمان پایان دیوار مرزی ایران و ترکیه

مشخص شدن زمان پایان دیوار مرزی ایران و ترکیه تا زمستان 2017

 

در پی رسانه‌هاي ترکیه گزارش داده‌اند که کار تولید دیوار مرزی ترکیه و ایران که از سوی آنکارا در حال انجام هست تا زمستان سال 2017 به اتمام خواهد رسید.

  خبرگزاری ترند به نقل از رسانه‌هاي ترک گزارش داد که این دیوار مرزی قرار هست در استان‌هاي آگری و ایغدیر ساخته شود، در مجموع طول این دیوار مرزی 143/8 کیلومتر خواهد بود.

 

قرار هست پهنای دیوار 2 متر و ارتفاع آن 3 متر باشد. پیش‌تر ترکیه در راستای تقویت ایمنی خود یک دیوار مرزی 239 کیلومتری را در مرز مشترک خود با سوریه ساخته هست.

 

به گزارش تالاب ترکیه در حال تولید دیوار در مرزهای خود با ایران در راستای تقویت امنیت از طریق توقف نفوذ شبه نظامیان کرد و قاچاقچیان غیرقانونی هست.

 

در ماه ژانویه، رجب طیب اردوغان از برنامه ترکیه برای تولید دیوار مرزی با ایران و عراق مانند دیواری که به طول 911 کیلومتر در مرز این کشور با سوریه در حال تولید هست، خبر داد.

 

 پیش‌تر یک مقام آگاه در وزارت خارجه اعلام کرده بود که هر اقدامی در مرزهای مشترک ایران و ترکیه باید با اطلاع تهران باشد.

 

رفع سفیدی مو

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
ورود بانوان به قهوه خانه ها ممنوع شد ! ورود بانوان به قهوه‌ خانه‌ ها ممنوع شد !   با ارائه بخش نامه جدید حضور بانوان در قهوه خانه های سنتی ممنوع شد .   به گزارش تالاب رئیس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌های ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي