لاغری و کاهش وزن

زیگیل

تبلیغات

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

دکتر تاج بخش درمان نشيمنگاه

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال

متاسفانه پلنگ ایرانی بسیار کمیاب اسـت و خوشبختانه کـه عکسی جدید از پلنگ ایرانی بـه ثبت رسیده کـه امیدواریم از این مدل خبرها بیشتر بشنویم و پلنگ ایرانی از خطر انقراض نجات پیدا کند. سرپرست حفاظت محیط زیست خلخال گفت: عکسهای و فیلم پلنگ ایرانی در خلخال توسط یکی از دوستداران محیط زیست اهل تهران انتشار یافت.

 

مهدی کسایی در مصاحبه با تالاب در اردبیل با اشاره بـه ضبط تصویر و فیلم یک پلنگ در خلخال اظهار داشت:

یک دوستدار محیط زیست کـه ساکن تهران و اصالتا اهل یکی از روستاهای بخش خورش رستم خلخال اسـت حین گشت و گذار در حاشیه رودخانه قزل اوزن واقع در خارج از محدوده مناطق حفاظت شده این شهرستان با محض مشاهده یک قلاده پلنگ اقدام بـه تهیه عکس و فیلم برداری از اینگونه کمیاب ودر دسترس انقراض کرده اسـت.

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

وی بیان کرد: پس از انتشار عکس هایي در فضای مجازی با مشاهده پلنگ ایرانی در خلخال، با پیگیری‌هاي‌ بعمل آمده این فرد با مراجعه بـه اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال، عکسهای و فیلم‌هاي‌ تهیه شده از پلنگ ایرانی را بـه همراه مختصات و موقعیت جغرافیایی، زمان و تاریخ دقیق مشاهده در اختیار این اداره قرار داد.

 

سرپرست حفاظت محیط زیست خلخال گفت:

در 2 سال گذشته محیط‌بانان این شهرستان نیز موفق بـه ثبت عکس هایي از اینگونه پلنگ ایرانی کمیاب در مناطق حفاظت شده شهرستان خلخال شده اند.

برچسب‌ها: ,

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

متولد شدن نوزادی با چشم بیرون از حدقه در اصفهان (عکس 18+)
متولد شدن نوزادی با چشم بیرون از حدقه در اصفهان (عکس 18+)
مشاهده بیشتر