قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند عکس های لو رفته از دختر لخت جوان نخست وزیر نیوزیلند 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس 100 شعر عاشقانه کوتاه و زیبا | شعر زیبای عاشقانه برای اس ام اس مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی مشخصات کیا سراتو هاچ بک 2018 + تصاویر داخلی و خارجی آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج  و سبزه خاکشیر آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج و سبزه خاکشیر در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

پارک جالب خودروی آئودی جنجال آفرید + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 19 فوریه 2015
پارک جالب خودروی آئودی جنجال آفرید + عکس

 

روزنامه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: اقدام راننده خودروی «آئودی» به پارک کردن در فاصله چند میلیمتری از خودروی «اپل کورسا» یک خانم راننده، دردسرساز شد.

 

در حالی که کم توجهی به همه بخش های قوانین رانندگی، از جمله استفاده از فضاهای حاشیه خیابان ها و داخل پارکینگ ساختمان ها در کشورمان متاسفانه رایج است و جریمه های رانندگی هم نتوانسته در این زمینه چندان اثرگذار باشد، عادت به رعایت قانون چنان در میان مردمان کشورهای اروپا نهادینه شده که در صورت تخلف (به ظاهر ساده برای ما رانندگان ایرانی)، آن را برجسته می کنند.

 

البته در برخی زمینه ها پیشرفت کرده ایم، از جمله در بستن کمربند ایمنی که علت آن این بوده که همگان به اهمیت شخصی آن پی برده اند؛ اما در باقی موارد، چون این احساس ایجاد نشده، کسی توجه زیادی نمی کند.

 

در واقع آن قدر چنین تخلف هایی دراروپا و دیگر کشورهای برخوردار از نظم ترافیکی در گوشه و کنار جهان، کم اتفاق می افتد که به محض تخلف یک راننده، متخلف به سرعت شناسایی می شود؛ خوب است نکته مثبت را از دیگران بیاموزیم و آن اینکه ما هم می توانیم چنین نظمی را در شهرها و جاده هایمان برقرار کنیم. راه دور نرویم همین جزیره کیش خودمان، اگر سفری رفته باشید، تفاوت فرهنگ رانندگی را به وضوح می بینید.

 

در خبر «دیلی میل» آمده است خانم راننده مجبور شد نیم ساعت معطل بماند تا مشکل برایش حل شود . وی می گوید ابتدای با دیدن اینکه راننده کناری خودرویش را تا این حد نزدیک خودروی من پارک کرده، از این جهت نگران شدم که چطور خودرویم را از پارک درآورم؛ بعد متوجه شدم که مشکل اساسی، سوار شدن به خودروست، نه خارج کردن آن.

 

این حادثه در ساختمانی چند طبقه در منطقه ناتینگهام رخ داد. خانم راننده 27 ساله می گوید مردی حدود 25 ساله که لباسی روشی به تن داشت، این طور خودرویش را پارک کرده بود و پس از نیم ساعت، خودرویش را جا به جا کرد و برد.

 

در این میان، نکته جالب دیگر این است که راننده متخلف، چنان خودرویش را با دقت و بی آنکه آسیبی به خوردوی خودش یا کناری وارد شود، پارک کرده و از پارک درآورده است!

 

خانم رانننده می گوید از اینکه راننده تا چه حد بی فکر بوده، متعجب شده است.

 

وی می گوید: عکس های این اتفاق را در صفحه شخصی ام در شبکه اجتماعی گذاشتم و صدها تن درباره آن نظر دادند.

 

پارک جالب خودروی آئودی جنجال آفرید + عکس

 

پارک ماشین آئودی

 

پارک جالب خودروی آئودی جنجال آفرید + عکس

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي