مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام (+عگس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 20 مارس 2015
زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام (+عگس)

این دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگیش را از همه مخفی کرده بود به صورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد، این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش مخفی کرد.

 

به گزارش سایت تالاب “کسیدی گودیسون” 14 ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است .

 

داستان ترسناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود همه ساله 750 هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی می شوند.

 

زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام «+عگس»

تالاب :این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با بهره گیری از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود.

 
 
او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است.

 

زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام «+عگس»

سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.

 
مادرش می‌گوید یک‌بار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.

 

منبع : پرداد


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
حسن روحانی به ایران بازگشت سفر حسن روحانی به استانبول    حسن روحانی رییس جمهور کشورمون که برای مذاکرات به استانبول ترکیه رفته بود امروز به ایران بازگشت .    حسن روحانی رییس جمهور پس از شرکت در اجلاس ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي