مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

گوشت گربه در رستوران های ویتنام

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 6 جولای 2015
گوشت گربه در رستوران های ویتنام

به رغم این که خوردن گوشت گربه در ویتنام غیرقانونی عنوان شده ولی هنوز رستوران های این کشور از آن به عنوان غذایی لذیذ استفاده می کنند.
گربه تبدیل به سوژه ای بحث برانگیز در ویتنام شده است؛ در این کشور دولت چند صباحی است که خوردن گربه را ممنوع کرده و دلیل آن هم این است که این حیوان بهترین گزینه برای مبارزه با موش های خیابانی است.

 

به گزارش تالاب اما این دستور در رستوران های تایوان چندان جدی گرفته نمی شود؛ وان دونگ یکی از این رستوران دارها در این باره می گوید: «خیلی از مردم گوشت گربه می خورند. این گوشتی تازه است که همه می خواهند آن را تست کنند».

 

البته او در ادامه اشاره به موضوعی دیگر هم می کند که گوشت گربه را نزد ویتنامی ها محبوب تر جلوه می دهد: «خیلی ها معتقدند که خوردن گوشت گربه در اول ماه قمری خوش شانسی می اورد. این بحث با گوشت سگ متفاوت است؛ ما گوشت سگ را پایان ماه قمری می خوریم ولی گوشت گربه را اول ماه».
وان دونگ با بیان اینکه مشکلی با دستور دولت برای نخوردن و سرو نکردن گوشت گربه در رستوران ها ندارد معتقد است که کار پخت و پز این حیوان را به خوبی بلد است.

گوشت گربه در رستوران های ویتنام

با توجه به استقبال گسترده و رو به رشدی که نسبت به گوشت گربه در این کشور به وجود آمده یافتن این حیوان در خیابان های ویتنام هم چیزی نزدیک به صفر شده است و تقریبا همه افرادی که در خانه گربه دارند ترجیح می دهند آن را در خانه زندانی کنند. این موضوع کاملا با سگ ها که هر جایی می توان آنها را یافت متفاوت است.

 

هوانگ انگوک بائو، یکی از معدود سربازهای بازمانده ویتنامی در این مورد نظر جالب توجهی دارد: «کشور فقیر است و ما جنگ بسیار طولانی هم داشته ایم. هرچیزی که گیر بیاوریم می خوریم تا زنده بمانیم: حشره، سگ، گربه و حتی موش. این موضوع دیگر تبدیل به یک عادت شده است و اینجا در رستوران ها تقریبا همه حیوان ها پخته می شوند».

 
در ویتنام اگرچه تا به حال چندین انجمن کوچک مدافعین حقوق حیوانات شکل گرفته ولی این گروه ها هنوز موفق نشده اند کار زیادی از پیش رو بردارند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو