تور مسافرتي

روژینو

روژینو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گالری عکس


اعدام مادری که با پسرش رابطه جنسی برقرار کرد + عکس

اعدام مادری که با پسرش رابطه جنسی برقرار کرد + عکس

مادری که با پسرش رابطه جنسی داشت

 

خانم شیطان صفتی که به علت برقراری رابطه جنسی با پسر خود به اعدام محکوم شد. مادر 32 ساله اي که با پسرش رابطه جنسی برقرار کرد، اعدام شد. یک زن 32 ساله اهل کالیفرنیا پس از این که با پسر خود رابطه نامشروع برقرار کرد توسط پلیس دستگیر و به 4 به علت برقراری رابطه جنسی با محارم به اعدام محکوم شد.

 

تالاب، ربکا اتکینسون، 32 ساله که از همسرش جدا شد ، دادگاه حضانت پسر را به پدرش داد و این مادر به مدت چندین سال دور از پسرش زندگی کرد و از مشاهده پسرش محروم بود.

 

ربکا اتکینسون در اواخر سال قبل از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک با پسرش رابطه برقرار کرد و بعد از مدتی به پسرش تصویر و پیامهای مستهجن از خود ارسال می‌کرد .

 

ربکا اتکینسون پس از مدتی که با پسرش رابطه داشت در منزل به برقراری رابطه نامشروع با پسر خود تن داد. پس از این که بستگان پسر پیامها و تصاویر مستهجن مادرش را در صفحه فیس بوک دیدند به پلیس اطلاع دادند و پلیس پس از انجام تحقیقات نوار فیلم رابطه مادر با پسرش را پیدا کرد.

 

دادگاه کالیفرنیا به پس از بررسی ، حکم اعدام را برای ربکا اتکینسون صادر کرد . ولی ربکا اتکینسون در دفاع از خود این رابطه را به نوعی جاذبه ژنتیکی اعلام کرد و افزود که وقتی بستگان نزدیکی به مدت زیادی از هم دور باشند پس از ملاقات با یکدیگر دست به چنین اعمالی خواهند زد . ولی دادگان این ادعا را رد کرد و به علت رابطه نامشروع با محارم ، حکم اعدام را برای ربکا اتکینسون صادر کرد .

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مجردها کليک کنيد

روژینو
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي