مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 12 مارس 2015
اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

داعشی ها کودکان جنایت کار پرورش میدهند. داعش فیلم اعدام یک مسلمان اسرائیلی به نام “محمد مسلم” توسط یک کودک داعشی را منتشر کرد. این مسلمان اسرائیلی به اتهام جاسوسی برای موساد اعدام شد.

 

به گزارش عصرایران به نقل از رویترز، داعش فیلم این اعدام را نیز در اینترنت منتشر کرده است.

عرب های اسرائیلی معروف به عرب 48 فلسطینی تبارهای ساکن اسرائیل هستند. عرب های اسرائیل با جمعیت 1.2 میلیون نفری، 20 درصد جمعیت اسرائیل را تشکیل می دهند. اکثریت عرب های اسرائیل مسلمان هستند.

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

 
 این فیلم توسط موسسه تولیدات رسانه های فرقان وابسته به داعش در اینترنت منتشر شده است.
در این فیلم، اعدامی لباس نارنجی رنگ بر تن دارد  و درباره چگونگی جذب، آموزش و آشنایی با سازمان جاسوسی خارجی اسرائیل (موساد)  توضیح می دهد.

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

وی گفت که پدر و برادر بزرگش وی را به جاسوسی برای موساد تشویق کرده بودند.
پس از این او به محل اعدام برده می شود تا با شلیک یک گلوله به دست یک کودک عضو داعش، کشته شود.
این کودک به زبان فرانسه سخن می گوید. داعش در این فیلم، این کودک را “فرزند خلافت” توصیف می کند.

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

رویترز اعلام کرد نتوانسته درباره صحت این فیلم تحقیق کند.

مقامات امنیتی اسرائیل هم گفته اند که از انتشار این فیلم توسط داعش آگاه شده اند اما نمی توانند صحت آن را تایید کنند.

در این فیلم 13 دقیقه ای، کودک عضو داعش در حالی که لباس نظامی بر تن دارد نخست یک گلوله به سر اعدامی  و سپس سه گلوله دیگر به جنازه وی شلیک می کند.

جلاد کوچک داعش بعد از اعدام

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

“مسلم” در این فیلم می گوید که او به داعش پیوست تا محل اسلحه، پایگاه های داعش و اعضای فلسطینی داعش را به اسرائیلی ها اطلاع بدهد.
اسرائیل و خانواده این اعدامی موضوع جاسوسی او برای موساد را رد کردند.

یک مقام امنیتی اسرائیل نیز گفت که مسلم در ماه اکتبر سال گذشته میلادی برای پیوستن به داعش به سوریه رفت.

پدر مسلم هم با رد جاسوسی پسرش برای موساد گفت: پسرم به هنگام سفر توریستی به ترکیه، ناپدید شد.

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

مادر مسلم که ام احمد صدایش می کنند در گفتگو با خبرنگاران در خانه اش در قدس شرقی در حالی که گریه می کرد گفت: جاسوس، 19 ساله است؟ آیا چنین چیزی امکان دارد؟ اگر جاسوس است چرا به چنین جایی رفت؟

پدر و مادر “محمد مسلم” مسلمان اسرائیلی که توسط داعش اعدام شد. آنها ساکن قدس شرقی هستند

 

اعدام یک مسلمان اسرائیلی توسط کودک داعشی +عکس

پدر مسلم گفت که فرزندش وقتی تلاش می کرد داعش را ترک کند اسیر شد.
او داعشی ها را متهم کرد که پسرش را مجبور به اعتراف دروغ کرده اند.

وی ادامه داد: به او گفته بودند که خود را به عنوان جاسوس اسرائیلی ها معرفی کند. او تنها یک قربانی آنها بود تا به جهان نشان بدهند؛ تا جهان از آنها بترسد.

 

 

منبع : عصرایران

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو