قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

یک مستند جالب در مورد یک خانواده پرجمعیت ایرانی که به زودی پخش خواهد شد. مستند «۱۲ نفر» درباره یکی از پر جمعیت ترین خانواده‎های ایرانی جمعه از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، «۱۲ نفر» به تهیه كنندگی و كارگردانی عباس صالح مدرسه ای درباره حجت الاسلام محمد مسلم وافی یزدی پدر یكی از پر جمعیت ترین خانواده های ایران است.

 

این طلبه جوان كه ۳۰ سال بیشتر سن ندارد پدر ۸ فرزند است؛ او پنج دختر و سه پسر دارد كه ثمره ۱۵ سال زندگی او با همسرش هستند.

 

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

 

حجت الاسلام وافی یزدی عقیده دارد فرزندان هدیه ای از سوی خداوند هستند و انسان نباید به خاطر ترس از روزی از فرزنددار شدن پرهیز كند.

 

این طلبه جوان در یكی از مدارس قم شاغل است و همچنین فعالیت های فرهنگی نیز دارد از جمله خودش و همسرش به تبلیغ فرزندآوری برای خانواده‎ها می‎پردازند.

 

گفتگو با این زوج جوان و فرزندان آنها در مورد ویژگی‌های یک خانواده پر جمعیت و همچنین شیوه زندگی آنها بخش های مختلف «۱۲ نفر» را تشكیل می دهد.

 

نكته جالب در مورد این خانواده این است كه وافی یزدی و همسرش در فاصله زمانی انجام مراحل فنی فیلم، صاحب فرزند نهم و دهم خود و یك نوه نیز شدند. همچنین محدثه دختر دومشان نیز به خانه بخت رفت.

 

«۱۲ نفر» جمعه ششم آذر ساعت ۱۴ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. بازپخش این مستند جمعه ۱۳ آذر ساعت ۲۲ خواهد بود.

 

منبع : عصر ایران

 

مرد روحانی هندی با عمامه عجیب 645 متری (+عکس)

عکس جالب مزار پدر حجت‌الاسلام حسن روحانی

پدر رئیس جمهور روحانی پای صحبت فرزندش (عکس)

 

رفع سفيدي مو

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
متن نامه حاج قاسم سلیمانی به صاحب منزل در ابوکمال قاسم سلیمانی نامه ای به صاحب خانه ابوکمال نوشت   حاج قاسم سلیمانی یکی از بزرگ ترین فرماندهان نیروی سپاه و قدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد در ادامه می توانید با متن نامه ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی به یک دختر جوان در بیمارستان
فیلم تجاوز جنسی به یک دختر جوان در بیمارستان
مشاهده بیشتر