مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس) تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 23 آگوست 2015
تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

امیر قطر بعد از کنار گیری از قدرت به تفریح و خوشگذارنی در اروپا مشغول است. شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی دو سال پیش و در بحبوحه ناآرامی های متعاقب بهار عربی در بیشتر کشورهای عربی خاورمیانه و شمال آفریقا در حالی که تنها 61 سال سن داشت به نفع پسرش تمیم از قدرت کناره گیری کرد و پس از آن زمان کمتر در انظار عمومی ظاهر شده و سعی دارد کمتر در مسایل سیاسی دخالت کند.

وب سایت “دیلی میل” انگلیس اما اخیرا با انتشار یک آلبوم تصویری از سفر تابستانی امیر سابق با یک کشتی فوق لوکس در اروپا گوشه هایی از زندگی در حاشیه امیر سابق را به روایت تصویر در آورده است.

امیر سابق قطر از سال 1995 تا 2013 به مدت 18 سال در راس هرم قدرت بود و کمتر از دو سال پس از آغاز موج انقلاب های عربی در بسیاری از کشورهای شمال آفریقا و خاورمیانه عربی در یک سخنرانی 7 دقیقه ای و در تصمیمی که برای بسیاری از ناظران غیر منتظره می نمود اعلام کرد به نفع پسرش تمیم از قدرت کناره گیری می کند.

شاید دلیل اصلی این کناره گیری تجربه شخصی امیر قطر از نحوه قدرت گرفتن بود. او خود در سال 1995 در یک کودتای بی سروصدا و خوونریزی قدرت را از پدرش گرفت و شاید نمی خواست پسر او پس از موج بهار عربی رفتار او را با پدر با خود او تکرار کند و شاید این نگرانی را داشت که اتفاقات جاری در جهان عرب تومار حکومت آل ثانی را به طور کلی برچیند. از همین رو امیر سابق خود داوطلبانه قدرت را به فرزندش واگذار کرد.

 در دو سال گذشته با وجودی که گزارش های متعددی در برخی رسانه ها از اعمال نفوذ و نقش امیر سابق در مسایل سیاست خارجی قطر منتشر شده است، اما حضور کم حاشیه امیر سابق در عرصه سیاست و اجتماع سبب شده است او از مرکز توجه رسانه ها به دور باشد.

تصاویر زیر سفر اروپایی شیخ حمد به شهر ساحلی دوبرونیک در کرواسی را نشان می دهد . به نوشته دیلی میل این سفر با یک کشتی بسیار لوکس امیر سابق صورت گرفته که مجهر به هلی کوپتر و قایق گشتی و 70 خدمه است.

دیلی میل نوشته است امیر سابق قطر  این کشتی تفریحی را در سال 2010 به قیمت 300 میلیون دلار خریداری کرده است. گفته می شود این کشتی بزرگ ترین و گران ترین کشتی تفریحی خصوصی در جهان است.

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)
تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

کشتی تفریحی سوپر لوکس امیر سابق قطر در ساحل شهر دوبرونیک کرواسی

تفریح و خوشگذارنی امیر سابق قطر در اروپا (+عکس)

 
 

منتظر نظرات  و پیشنهادات گرم شما هستیم

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو