مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 25 فوریه 2015
آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)

داعش خطر بزرگی برای جامعه جهانی و منطقه است. این گروه تروریستی هر روز یک جنایت تازه ای را رقم زده است.

 

پس از پنج سال ویرانی در سوریه، اینک اعضای گروه های افراطی عکس هایی را از آموزش نوجوانان جهادی در اردوگاه های آموزشی منتشر کرده اند.

 
به گزارش تالاب ، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” به نقل از موسسه “فاروق” که اخبار مرتبط با شاخه داعش در سوریه را منتشر می کند عکس هایی را به نمایش گذاشته که نشان می دهد نوجوانان توسط عناصر افراطی در سوریه آموزش می بینند. در این فیلم نه دقیقه ای پسران نوجوان در حال اطاعت از فرمانده نظامی هستند.

 

آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)

 
 موزیک متن این فیلم کوتاه آموزش نوجوانان توسط داعش در سوریه به زبان عربی است. در بخشی از این فیلم نوجوانان در حال وضو گرفتن، تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نماز خواندن هستند.

 

آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)

 
“دیلی میل” در پایان این گزارش اشاره کرده که اگرچه طبق معاهدات و قوانین بین المللی استفاده از کودکان در زمان جنگ اقدامی غیر اخلاقی و نامشروع محسوب می شود با این حال، داعش و دیگر گروه های تروریستی در عراق و سوریه از نوجوانان به عنوان نیروهای شبه نظامی استفاده می کنند و آنان را شست و شوی مغزی می دهند.

 
 
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش
 
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش
 
آموزش نظامی کودکان توسط داعش (+عکس)
 
 
 
 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو