مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

خانه تکانی کامل سریع و آسان عید نوروز + 7 قدم تا خانه تکانی خانه تکانی کامل سریع و آسان عید نوروز + 7 قدم تا خانه تکانی خبر اشتباه حامله شدن دختر باکره 18 ساله (+ تصاویر) خبر اشتباه حامله شدن دختر باکره 18 ساله (+ تصاویر) 5 اسفند روز سپندارمذگان (روز عشق ایرانی) 5 اسفند روز سپندارمذگان (روز عشق ایرانی) تصاویر جدید از نرگس محمدی در مجردی و با همسرش علی اوجی تصاویر جدید از نرگس محمدی در مجردی و با همسرش علی اوجی باردار شدن دختر 16 ساله باكره در رابطه نامشروع با پسر جوان ! باردار شدن دختر 16 ساله باكره در رابطه نامشروع با پسر جوان ! چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن) چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن) تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

احتمال شروع شدن جنگ جهانی سوم از نظر محسن رضایی

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 13 دسامبر 2015
احتمال شروع شدن جنگ جهانی سوم از نظر محسن رضایی

محسن رضایی در گفتگویی جدید از احتمال شروع شدن جنگ جهانی سوم از نظر محسن رضایی سخن گفت.  محسن رضایی وقوع جنگ جهانی سوم را محتمل دانست و حتی گفت: بعید هم نیست شروع شده باشد.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که شامگاه شنبه در برنامه «نگاه یک» سیما حاضر شده بود منطقه خاورمیانه را آبستن انفجار و درگیر آتش توصیف کرد و گفت: «همه باید برای خاموش کردن این آتش بکوشیم و یکی از راه‌ها این است که ایران میان روسیه و ترکیه میانجی‌گری کند».

 

محسن رضایی در عین حال در جای‌جای برنامه سیاست‌های دولت ترکیه را به باد انتقاد گرفت و گفت:«آنان پس از 70 سال که در پی غرب بودند احساس می‌کنند به نتیجه نرسیده‌اند و نگاه‌شان را به جانب شرق برگردانده‌اند. جست و جوی هویت البته خوب است اما نه با لشکر‌کشی به کشور همسایه بلکه باید مسالمت‌جویانه باشد و بدانند به صِرف کلاه و شمشیر عثمانی نمی‌توانند به این هویت دست یابند».

 

احتمال شروع شدن جنگ جهانی سوم از نظر محسن رضایی

 

وی همچنین گفت: «داعش تا سی کیلومتری مرزهای ما آمده بود و چون خود عراقی‌ها آنان را از خانقین عقب راندند دخالت نکردیم».

 

رضایی بارها بر این عبارت تاکید می‌کرد که «آتش در نزدیکی ماست» و «خطر جدی است» و از صدا و سیما و دستگاه‌های مختلف انتقاد کرد که چرا ظرفیت ها را به کار نمی‌گیرند و خطر را به اندازه لازم جدی نمی‌دانند.

 

وی موثرترین راه برای مقابله با داعش را انسداد بخشی از مرزهای ترکیه دانست و گفت:«اگر آمریکا راست می‌گوید باید ترکیه را در این زمینه تحت فشار قرار دهد».

 

محسن رضایی سخنان قبلی خود در زمینه درآمد داعش از محل سوآپ نفتی و از طریق ارتباطاتی در ترکیه را تکرار و بر آن تاکید کرد اما گفت نمی‌خواهد مقامات عالی و دولت این کشور را به صورت مشخص متهم کند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در عین حال سیاست خارجی دولت روحانی را ستود و گفت: تازه احساس می‌کنیم که سیاست خارجی ریل خود را پیدا کرده است و من نام این سیاست را «‌سیلی و خنده» می گذارم. یعنی سیلی می‌زنیم و بعد کنار می‌آییم. به 20 هزار سانتریفیوژ رسیدیم و 6 هزار را قبولاندیم. اگر به 20 هزار سانتریفیوژ نرسیده بودیم زیر بار 6 هزار دستگاه نمی رفتند. قبلا هم آمریکایی ها را گروگان گرفتیم یعنی سیلی زدیم و بعد آزاد کردیم.

 

احتمال شروع شدن جنگ جهانی سوم از نظر محسن رضایی

محسن رضایی

 

هنگامی که از او خواسته شد تعریف خود را از «نفوذ» ارایه کند نیز این گونه پاسخ داد: «نفوذ یعنی قاجاریه، یعنی رضا خان، یعنی محمد رضا شاه، نفوذ یعنی تاریخ 200 ساله اخیر ایران».

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امید به فضای بهتر اقتصادی در عصر پسابرجام را واهی ندانست اما گفت: «درهای باز کافی نیست. چون باید کالایی برای تجارت داشته باشیم نه این که همچنان به نفت متکی باشیم».

 

نکته قابل توجه این که هر چند در زیر‌نویس و در معرفی مصاحبه‌شونده با توجه به بازگشت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان «سردار سرلشگر» قید می‌شد اما مجری همچنان تنها از عنوان دانشگاهی او استفاده می‌کرد.

 

منبع : عصر ایران

 

تصاویر جالب از سراسر جهان

گورستان خودروهای جنگ جهانی دوم + تصاویر

احتمال جنگ بین ایران و عربستان چقدر است ؟

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي