مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

جداسازی آب شیرین و بهداشتی در شهرهای ایران

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 11 فوریه 2016
جداسازی آب شیرین و بهداشتی در شهرهای ایران

جداسازی آب شیرین و بهداشتی در شهرهای ایران

 

آب شیرین و قابل آشامیدن چیزی که برای هر شهر ضروری است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه با دستور ویژه رئیس جمهور، اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین آب شهرهای دارای تنش به جریان افتاده است، از مطالعه طرحی خبر داد که در صورت نهایی شدن، جداسازی آب شرب از آب بهداشتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 

 

حمید‌رضا جانباز در پاسخ به این سوال که در بودجه سال جاری اعتباری که برای جبران و تامین آب شهرهای دارای تنش آبی در نظر گرفته شده نسبت به پارسال کاهش یافته است گفت: سالانه در بودجه اعتباری برای شهرهای دارای تنش آبی دیده می‌شود که امسال با توجه به اینکه وضعیت تامین آب در 12 کلان‌شهر کشور حادتر شده است رئیس جمهور دستور اختصاص اعتباری جداگانه برای تامین آب شهرهای دارای تنش آبی صادر کرده است.

 

 
وی ادامه داد: ‌رئیس جمهوری دستور ویژه ای صادر کرده است که علاوه بر آن اعتباری که سالانه در بودجه برای شهرهای دارای تنش آبی در نظر گرفته شده است مبلغی بالغ بر 300 میلیارد تومان برای این منظور اختصاص یابد.

 
جانباز اضافه کرد:مجوز این دستور را اخذ کرده‌ایم و در حال پیگیری آن از معاونت نظارت راهبردی برای تخصیص این اعتبار هستیم تا مشکل تامین آب شهرهای دارای تنش آبی را حل کنیم.
 

جانباز در پاسخ به این سوال که آیا شهری در کشور داریم که نوبت بندی آب داشته باشند گفت: در حال حاضر 4 شهر کوچک که مصرف آب آنها 24 لیتر در ثانیه است جیره‌بندی آب دارند و البته این شهرها روستاهایی بودند که به تازگی به شهر تبدیل شده‌اند و معمولا هم صعب‌العبور هستند.
 

به گفته وی، این شهرها که جیره‌بندی آب دارند جیرنده در گیلان،جوزن در کرمان ، روئیدر و سیریک در هرمزگان هستند

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو