مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

دزدی عجیب از یک دختر با گربه وحشی

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 29 اکتبر 2015
دزدی عجیب از یک دختر با گربه وحشی
دزدی عجیب از یک دختر با گربه وحشی …ابتدای هفته جاری مأمور راهنمایی و رانندگی مستقر در میدان آزادی و رهگذران صدای فریادهای دختر جوانی را از یك خودرو شنیدند كه كمربند ایمنی دور دستش گره خورده و بدنش روی زمین كشیده می‌شد.
 
به گزارش تالاب بلافاصله مأمور راهنمایی و رانندگی سوار بر موتوسیكلتش برای نجات دختر مجروح به تعقیب خودرو پرداخت، اما راننده همچنان در حركت بود. او وقتی مأمور موتورسوار پلیس را در تعقیب خود دید، با خودرو به او كوبید و پس از مجروح كردن او متواری شد.
 
 افسر پلیس كه بشدت مجروح شده بود، با كمك رانندگان عبوری به بیمارستان منتقل شد، اما همان موقع رانندگان یك دستگاه پراید و خودروی پژو پرشیا با دیدن این صحنه به تعقیب راننده فراری پرداخته و پس از تصادف شدید خودرو را متوقف كردند، اما راننده پای پیاده فرار كرد كه از سوی مردم دستگیر شد. دختر جوان كه بشدت مجروح شده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.
 
دزدی عجیب از یک دختر با گربه وحشی
 
او روی تخت بیمارستان به مأموران گفت: همراه پدرم برای انجام كاری به حوالی میدان آزادی رفته بودیم. پشت فرمان خودرو نشسته بودم كه ناگهان مرد جوانی در خودرو را باز كرد و یك گربه وحشی را به طرفم پرت كرد.
 
بعد هم با زور و تهدید چاقو مرا از خودرو پائین كشید، اما به دلیل اینكه كمربند ایمنی دور دستم پیچیده بود، وقتی پشت فرمان نشست و حركت كرد، من روی زمین كشیده شدم. هرچقدر هم با جیغ و فریاد التماس كردم خودرو را نگه دارد، بی‌توجه به وضعیتم با سرعت به حركت ادامه داد تا اینكه با كمك یك مأمور پلیس و رانندگان عبوری خودرو متوقف شد.
 
رضا – 24 ساله – كه پس از دستگیری به پایگاه پنجم پلیس آگاهی منتقل شده بود، ضمن اعتراف به سرقت خودرو گفت: چند روز قبل و برای سرقت خودرو از شهرستان به تهران آمدم. پس از خرید یك چاقو در حوالی میدان آزادی پرسه می‌زدم تا طعمه مناسبی پیدا كنم.
 
با دیدن دختر جوانی كه پشت فرمان خودرو نشسته بود، گربه‌ای را كه در گونی انداخته بودم، به طرفش پرتاب كردم. همان‌طور كه فكر می‌كردم او از ترس در خودرو را باز كرد و من هم از فرصت استفاده كرده و او را بیرون انداختم، اما نمی‌دانستم كمربند ایمنی لابه‌لای دستش پیچیده و روی زمین كشیده می‌شود.
 
سرهنگ كارآگاه علی‌اكبر اسدی – رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران – با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر افسر راهنمایی و رانندگی و دختر جوان كه بشدت مجروح شده‌اند، در بیمارستان تحت درمان قرار دارند و متهم نیز برای بررسی سوابق كیفری و تحقیقات بیشتر با دستور قضایی بازداشت شده و در اختیار كارآگاهان پایگاه پنجم قرار دارد.
 
 
مطالب مرتبط:
 
 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو