مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

این سارقین تهرانی را شناسایی کنید + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 12 اکتبر 2015
این سارقین تهرانی را شناسایی کنید + عکس

عکس این سارقین تهرانی را ببینید و شناسایی کنید. مالباختگان با مراجعه به دستگاه خودپرداز ، میزان پول حساب خود را به سارقین اعلام می کردند.

 

فردی با مراجعه به کلانتری 126 تهرانپارس به مأمورین اعلام کرد که توسط دو نفر مورد زورگیری قرار گرفته و این افراد پس از زورگیری عابربانک ، بلافاصله اقدام به برداشت و انتقال تمامی وجوه نقد داخل حساب وی کرده اند .

 

پرونده در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “زورگیری” و به دستور شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار رگفت .

 

این سارقین تهرانی را شناسایی کنید + عکس

 

اظهارات مالباخته:

مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “چند روز پیش و طی تماس تلفنی چند نفر مبنی بر فروش یک دستگاه خودرو سواری ، با آنها جهت بازدید و خرید خودرو در محدوده فلکه سوم تهرانپارس قرار گذاشتم ؛ دو نفر جوان به محل قرار آمدند و پس از توافق اولیه بر سر قیمت خودرو عنوان کردند که پول خودرو را به صورت کاملا نقد می خواهند و اگر قرار است که فروش به صورت شرایطی (قسطی و …) صورت گیرد ، آنها به هیچ عنوان حاضر به معامله نیستند ؛ من نیز با توجه به شرایط مناسب خرید خودرو ، برای اطمینان دادن به نقد بودن معامله و برای اثبات حرف خود ، بهمراه یکی از این دو جوان به محل دستگاه خودپرداز مراجعه و برگه موجودی حساب خود را به این شخص نشان دادم و او نیز از وجود پول در حساب بنده اطمینان پیدا کردند “.

 

مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : هنوز چند متری از محل دستگاه خودپرداز دور نشده بودیم که ناگهان همان جوانی که برگه موجودی حساب خود را به او نشان داده بودم ، بهمراه دوست خود به سمت من حمله ور شده و با تهدید چاقو و قمه اقدام به سرقت عاربانک از من نموده و به سرعت از محل دور شدند “.

 

این سارقین تهرانی را شناسایی کنید + عکس

 

تحقیقات پلیسی:

با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان در اولین مرحله از اقدامات خود به بررسی تراکنش مالی حساب عابربانک متعلق به مالباخته پرداخته و اطلاع پیدا کردند که مبلغ 64 میلیون تومان پول داخل حساب مالباخته ، به چندین حساب بانکی دیگر منتقل و نهایتا تمامی این پول ها در چند طلافروشی در جنوب تهران ، صرف خرید سکه از چندین طلافروشی شده است ؛ بلافاصله صاحبان حساب های بانکی جدید شناسایی و در تحقیقات بعدی مشخص شد که آنها به هیچ عنوان از وجود حساب بانکی خود که مورد استفاده سارقین قرار گرفته اطلاع ندارند و به احتمال بسیار زیاد ، سارقین با استفاده از مدارک شناسایی مسروقه اقدام به افتتاح حساب های بانکی کرده اند .

 

دستگیری متهمین:

با توجه به شیوه و شگرد سارقین در خرید سکه از طلافروشی های جنوب شهر تهران بویژه در منطقه شهرک ولیعصر و احتمال مراجعه ی دوباره سارقین به این مغازه ها جهت خرید دوباره طلا در قالب سکه و … ، کارآگاهان اقدام به ارائه آموزش برای تعدادی از فروشندگان طلا و جواهرات در منطقه شهرک ولیعصر کردند تا در صورت مراجعه دوباره ی سارقین ، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

 

در ساعت 19:30 مورخه 15/02/1394 ، جوانی حدودا 25 ساله با مراجعه به یک مغازه طلافروشی در منطقه شهرک ولیعصر قصد خرید دهها سکه طلا به ارزش تقریبی 50 میلیون تومان را داشت ؛ صاحب مغازه طلافروشی که به نحوه رفتار این جوان مشکوک شده بود ، با بررسی کارت های عابربانک ارائه شده از سوی این جوان اطمینان پیدا کرد که هیچکدام از کارت ها متعلق به این جوان نمی باشد ؛ لذا با توجه به آموزش های ارائه شده از سوی کارآگاهان و طی تماس صاحب طلافروشی ، موضوع از طریق فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 153 شهرک ولی عصر اعلام شد .

 

با حضور مأمورین کلانتری 153 شهرک ولی عصر در محل طلا فروشی ، جوان خریدار سکه طلا که با مشاهده مأمورین قصد فرار از داخل طلافروشی را داشت ، دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

 

این سارقین تهرانی را شناسایی کنید + عکس

 

دستگیری دومین متهم :

با دستگیری امین . خ ( 24 ساله ) و اعترافا صریح وی به زورگیری در منطقه تهرانپارس ، متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی منتقل و در مواجه حضوری ، توسط مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت .

 

با اعتراف صریح متهم به زورگیری ، دیگر عضو گروه بنام “پرویز . ب” ( 35 ساله ) نیز شناسایی و نهایتا در مورخه 27/02/1394 در مخفیگاهش واقع در شهرک ولیعصر ، دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

 

اعترافات متهمین:

“پرویز . ب ” در اعترافات خود عنوان داشت : “علاوه بر شناسایی تعدادی از مالباختگان به شیوه کشاندن آنها به محل معامله و اطمینان از وجود پول در داخل حساب بانکی آنها ، در برخی از سرقت ها نیز در نزدیکی دستگاه های خودپرداز تردد کرده تا نهایتا در زمان مراجعه مالباختگان به این دستگاه ها ، به آنها نزدیک و به “شیوه زاغ زنی” اقدام به برداشت رمز عابربانک آنها می کردم ؛ پس از آن و بهمراه همدست خود ( امین ) و به شیوه زورگیری و با تهدید چاقو و قمه اقدام به سرقت کارت عابربانک و در ادامه برداشت وجوه نقد داخل حساب و یا انتقال پول به سایر حساب های بانکی می کردیم ” .

 

شناسایی و دستگیری سومین متهم پرونده :

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختکانی که دقیقا به همین شیوه و شگرد و توسط متهمین مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته بودند ، سومین عضو گروه به عنوان سرکرده گروه و برادر یکی از متهمین (امین) بنام “علی . خ” مور شناسایی قرار گرفت .

 

تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری سرکرده گروه ادامه داشت تا نهایتا کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضایی به کرمان رفته و آخرین عضو گروه ( سرکرده گروه ) را در مورخه 11/07/1394 دستگیر و به تهران منتقل کردند .

 

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهمین به ارتکاب سرقت های به عنف ( زورگیری ) به شیوه و ترفندهای مختلف و همچنین سوابق متهمین در ارتکاب سایر جرایم از جمله کلاهبرداری و احتمال ارتکاب سایر جرایم ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر هر سه متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – بالاتر از بیمارستان رسالت – جنب کلانتری 120 سیدخندان مراجعه نمایند ” .

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

تصاویری از یک شاه دزد در حال دزدی کردن

ضرب المثل جالب صد رحمت به دزد سرگردنه

عجیب ترین دزدی هایی که در سال 93 رخ داد

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو