مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه تعبیر خواب بزرگان از کلمه  آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها تعبیر خواب بزرگان از کلمه آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 3 جولای 2015
بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

بزرگترین مناطق فقیر نشین جهان را بشناسید :

 

Hidalgo County در آمریکا
جمعیت: 52 هزار نفر

مکزیکی‌های کشاورز و زمین‌دار که به دنبال زندگی بهتر و فرصت های بیشتر به این شهر آمریکایی آمده بودند پس از ورود متوجه شدند که هزینه زندگی در این مکان بسیار بیشتر از حد توان آنها است. در حال حاضر بیش از 52 هزار نفر از جمعیت 800 هزار نفری این شهر در محله‌های زاغه ای زندگی می کنند.

 

 

Rocinha در برزیل
جمعیت: 69 هزار نفر

واقع در تپه حاشیه شهر ریو ، این حلبی آباد بزرگ ترین حلبی آباد مجموعه ای با 11 میلیون جمعیت است. بیشتر خانه‌های این حلبی آباد از چوب ساخته شده که خطری جدی در هنگام آتش سوزی محسوب می شود. این مکان یکی از مراکز اصلی فساد در جهان است و به صورت عظیمی در زمینه مواد مخدر فعال است.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Khayelitsha در آفریقای جنوبی
جمعیت:392 هزار نفر

این حلبی آباد در سال 1985 در اثر جنگ و فقر به وجود آمد این مکان مملو از جرم و جنایت، بیماری و ایدز است و بیش از 80 درصد جمعیت بیکار دارد. در یک گزارش اخیر که توسط نشریه دیلی میل چاپ شد از چندین مورد حمله موش های عظیم جسه به کودکان خبر داده شده بود.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Cité Soleil در هاییتی
جمعیت: 400 هزار دلار

با جمعیتی بیشتر جوان با سن و سال کم این مکان یکی از پرتراکم ترین حلبی آباد های کل هاییتی است. بیماری‌های همانند ایدز و انواع اقسام خشونت در این شهر به فراوانی یافت می‌شود. جالب است که بدانید سن امید به زندگی در این مکان تنها 52 سال است

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

Dharavi در هند
جمعیت: یک میلیون نفر

با خانه های 12 متری، این حلبی آباد یکی از فقیرترین و بزرگ‌ترین‌ها در نوع خود در آسیا است. در این مکان‌ آب به شدت کم یاب است و تنها دسترسی افراد محلی از طریق چاه‌های کم‌یاب، غیر قانونی است.

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Manshiet در مصر
جمعیت: 1.5 میلیون نفر

به دلیل قیمت بالای خانه در مصر بسیاری از خانواده‌های کم‌درآمد که توان صرف هزینه برای خرید منازل عادی را ندارند ناچار شده‌اند تا به زندگی در زاغه‌های شهر قاهره بپردازند. این بخش‌ها هیچ‌گونه دسترسی به امکانات ضروری زندگی ندارند و افرادی که در این مکان ها زندگی می کنند در وضعیتی بسیار نامناسب قرار دارند.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Orangi Town در پاکستان
جمعیت: 1.8 میلیون نفر

بزرگ‌ترین حلبی آباد کشور است. این شهر در اثر رشد سریع صنایع به وجود آمده است. در حال حاضر بیش از 1.8 میلیون نفر در این مکان مشغول به زندگی هستند که بیشتر آن ها از امکانات ابتدایی زندگی محروم هستند.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

Kibera در کنیا
جمعیت: 2.5 میلیون نفر

با جمعیتی در حدود 2.5 میلیون نفر این مکان شامل 200 بخش است و نزدیک به 6 درصد از خاک کنیا را در بر می‌گیرد. افرادی که در این محله ها زندگی می کنند هیچ گونه دسترسی به بیمارستان و درمانگاه ندارند. در حال حاضر تنها 20 درصد از این حلبی آباد به الکتریسیته دسترسی دارد.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Neza-Chalco-Itza در مکزیک
جمعیت: 4 میلیون نفر

با افزایش جمعیت و افزایش مهاجران در مکزیک این حلبی آباد در اثر تقاضای شدید برای منزل به وجود آمده است. دولت مکزیک تا کنون تلاش بسیاری برای از بین بردن این حلبی آباد انجام داده است اما به هیچ موفقیتی در این زمینه دست نیافته است.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Maharashtra در هندوستان
جمعیت: 19 میلیون

در حالی که یکی از ثروتمندترین شهرهای هند محسوب می شود، شهر ماهارشتا بزرگ ترین حلبی آباد جهان را در خود جای داده است. در حال حاضر 23 درصد از 33 هزار حلب آباد هند یعنی 7 هزار عدد در این مکان قرار گرفته است. این شهر یکی از آلوده ترین شهرهای جهان محسوب می شود و حتی دولت هند نیز تلاش چندانی برای بهبود وضعیت در آن انجام نمی دهد.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي