قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس آرامش بخش و امیدوار کننده (20) اس ام اس آرامش بخش و امیدوار کننده (20) روش تشخیص پارگی یا وجود پرده بکارت در دختران باکره روش تشخیص پارگی یا وجود پرده بکارت در دختران باکره زیباترین دختران روسیه در المپیک زمستانی کره جنوبی 2018 زیباترین دختران روسیه در المپیک زمستانی کره جنوبی 2018 هدیه مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان (کادو سپندارمذگان) هدیه مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان (کادو سپندارمذگان) روش های شستشوی انواع  پرده + نکات مفید در شستشوی پرده روش های شستشوی انواع پرده + نکات مفید در شستشوی پرده مدل کیف 2018 مجلسی | 100 نمونه مدل کیف دخترانه و زنانه 97 مدل کیف 2018 مجلسی | 100 نمونه مدل کیف دخترانه و زنانه 97 شعر کامل سرود ای ایران و تاریخ سرود ملی + کلیپ سرود ای ایران ای مرز پر گهر شعر کامل سرود ای ایران و تاریخ سرود ملی + کلیپ سرود ای ایران ای مرز پر گهر اس ام اس تسلیت شهادت حضرت فاطمه | متن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اس ام اس تسلیت شهادت حضرت فاطمه | متن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) جملات زیبا و حکیمانه و سخنان ناب از بزرگان تاریخ جملات زیبا و حکیمانه و سخنان ناب از بزرگان تاریخ تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش فال روزانه دوشنبه 30 بهمن ماه 96 فال روزانه دوشنبه 30 بهمن ماه 96 مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 97 – 2018 مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 97 – 2018 شعر طنز خانه تکانی آقایان (آقایان در خانه تکانی) شعر طنز خانه تکانی آقایان (آقایان در خانه تکانی) عکس های پروفایل بهاری از طبیعت | عکس طبیعت بهاری برای پروفایل عکس های پروفایل بهاری از طبیعت | عکس طبیعت بهاری برای پروفایل عکس های محسن افشانی و همسرش | مراسم ازدواج محسن افشانی عکس های محسن افشانی و همسرش | مراسم ازدواج محسن افشانی روشی ساده برای شستن انواع پرده (پرده تور؛ پرده پارچه ای؛ پرده پلیسه؛ پرده چوبی و ..) روشی ساده برای شستن انواع پرده (پرده تور؛ پرده پارچه ای؛ پرده پلیسه؛ پرده چوبی و ..)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 3 جولای 2015
بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

بزرگترین مناطق فقیر نشین جهان را بشناسید :

 

Hidalgo County در آمریکا
جمعیت: 52 هزار نفر

مکزیکی‌های کشاورز و زمین‌دار که به دنبال زندگی بهتر و فرصت های بیشتر به این شهر آمریکایی آمده بودند پس از ورود متوجه شدند که هزینه زندگی در این مکان بسیار بیشتر از حد توان آنها است. در حال حاضر بیش از 52 هزار نفر از جمعیت 800 هزار نفری این شهر در محله‌های زاغه ای زندگی می کنند.

 

 

Rocinha در برزیل
جمعیت: 69 هزار نفر

واقع در تپه حاشیه شهر ریو ، این حلبی آباد بزرگ ترین حلبی آباد مجموعه ای با 11 میلیون جمعیت است. بیشتر خانه‌های این حلبی آباد از چوب ساخته شده که خطری جدی در هنگام آتش سوزی محسوب می شود. این مکان یکی از مراکز اصلی فساد در جهان است و به صورت عظیمی در زمینه مواد مخدر فعال است.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Khayelitsha در آفریقای جنوبی
جمعیت:392 هزار نفر

این حلبی آباد در سال 1985 در اثر جنگ و فقر به وجود آمد این مکان مملو از جرم و جنایت، بیماری و ایدز است و بیش از 80 درصد جمعیت بیکار دارد. در یک گزارش اخیر که توسط نشریه دیلی میل چاپ شد از چندین مورد حمله موش های عظیم جسه به کودکان خبر داده شده بود.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Cité Soleil در هاییتی
جمعیت: 400 هزار دلار

با جمعیتی بیشتر جوان با سن و سال کم این مکان یکی از پرتراکم ترین حلبی آباد های کل هاییتی است. بیماری‌های همانند ایدز و انواع اقسام خشونت در این شهر به فراوانی یافت می‌شود. جالب است که بدانید سن امید به زندگی در این مکان تنها 52 سال است

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

Dharavi در هند
جمعیت: یک میلیون نفر

با خانه های 12 متری، این حلبی آباد یکی از فقیرترین و بزرگ‌ترین‌ها در نوع خود در آسیا است. در این مکان‌ آب به شدت کم یاب است و تنها دسترسی افراد محلی از طریق چاه‌های کم‌یاب، غیر قانونی است.

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Manshiet در مصر
جمعیت: 1.5 میلیون نفر

به دلیل قیمت بالای خانه در مصر بسیاری از خانواده‌های کم‌درآمد که توان صرف هزینه برای خرید منازل عادی را ندارند ناچار شده‌اند تا به زندگی در زاغه‌های شهر قاهره بپردازند. این بخش‌ها هیچ‌گونه دسترسی به امکانات ضروری زندگی ندارند و افرادی که در این مکان ها زندگی می کنند در وضعیتی بسیار نامناسب قرار دارند.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Orangi Town در پاکستان
جمعیت: 1.8 میلیون نفر

بزرگ‌ترین حلبی آباد کشور است. این شهر در اثر رشد سریع صنایع به وجود آمده است. در حال حاضر بیش از 1.8 میلیون نفر در این مکان مشغول به زندگی هستند که بیشتر آن ها از امکانات ابتدایی زندگی محروم هستند.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

Kibera در کنیا
جمعیت: 2.5 میلیون نفر

با جمعیتی در حدود 2.5 میلیون نفر این مکان شامل 200 بخش است و نزدیک به 6 درصد از خاک کنیا را در بر می‌گیرد. افرادی که در این محله ها زندگی می کنند هیچ گونه دسترسی به بیمارستان و درمانگاه ندارند. در حال حاضر تنها 20 درصد از این حلبی آباد به الکتریسیته دسترسی دارد.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Neza-Chalco-Itza در مکزیک
جمعیت: 4 میلیون نفر

با افزایش جمعیت و افزایش مهاجران در مکزیک این حلبی آباد در اثر تقاضای شدید برای منزل به وجود آمده است. دولت مکزیک تا کنون تلاش بسیاری برای از بین بردن این حلبی آباد انجام داده است اما به هیچ موفقیتی در این زمینه دست نیافته است.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

Maharashtra در هندوستان
جمعیت: 19 میلیون

در حالی که یکی از ثروتمندترین شهرهای هند محسوب می شود، شهر ماهارشتا بزرگ ترین حلبی آباد جهان را در خود جای داده است. در حال حاضر 23 درصد از 33 هزار حلب آباد هند یعنی 7 هزار عدد در این مکان قرار گرفته است. این شهر یکی از آلوده ترین شهرهای جهان محسوب می شود و حتی دولت هند نیز تلاش چندانی برای بهبود وضعیت در آن انجام نمی دهد.

 

بزرگ‌ترین حلبی آبادهای جهان + تصاویر

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي