مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی !
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 24 دسامبر 2015
دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

اقدام زیبای هموطنان عزیزمان در ساخت دیوارهای مهربانی روز به روز گسترده تر می شود و حتی به رسانه های بزرگ دنیا رسیده است.

 

کمپین “دیوار مهربانی” رفته رفته در حال تبدیل شدن به یک سنت در سراسر کشور می شود و از سوی دیگر بازتاب رسانه ای جهانی پیدا کرده است.

 

در روزهای گذشته رسانه ها و خبرگزاری های مختلف جهانی از جمله بی بی سی ،سی ان ان و گاردین و… درباره گسترش “دیوار مهربانی” و کمپینی به نام “پایان کارتن خوابی” در ایران و بازتاب آن در فضای مجازی و تاثیرات آن در زمستان سرد ایران مطالبی منتشر کرده اند.

 

سی ان ان با انتشار گزارشی در این باره نوشته است:

 

در زمستان سرد ایران مردم این کشور ابتکاری جالب برای گرم کردن بی خانمان ها پیدا کرده اند.

 

“دیوار مهربانی” که مردم در آن می توانند لباس هایی را که نیاز ندارند با دیگران به اشتراک بگذارند، در حال گسترش در سراسر کشور است.

 

پیام این دیوار ساده است: اگر نداری بردار و اگر نیاز نداری بذار. این شعاری است که روی چند رخت آویز و قلاب وصل شده روی دیوار نوشته شده است.

 

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

 

به گفته مقامات دولتی در ایران، در این کشور بیش از 15 هزار بی خانمان وجود دارد. یک سوم این تعداد زن هستند. با این حال برآوردها و ارقام رسمی بالاتر از  این آمار است.  بر اساس تخمین سال گذشته سازمان بهزیستی تنها بیش از 15 هزار نفر بی خانمان در سطح شهر تهران زندگی می کنند.

 

اقتصاد ایران از سال 2014 پس از تحمل دو سال رکود وارد دوران نقاهت شده است. با این حال با توجه به آمار بانک جهانی نرخ بیکاری در این کشور همچنان 11.4 درصد است.

 

طرح دیوار مهربانی موفقیت خود را تا حدود زیادی مدیون شبکه های اجتماعی است، چون این طرح از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شد.

 

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

 

بر اساس گزارش بی بی سی نخستین دیوار مهربانی در ایران در شهر مشهد درست شد و سپس این ایده در شهرهای دیگر از جمله شیراز، سیرجان و ایلام الگو برداری شد.

 

“آیا شما از دیوار مهربانی چیزی شنیده اید؟” یک کمدین محبوب ایرانی این مطلب را در صفحه فیسبوک خود نوشته است.

 

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

 

او با تشویق مردم به درست کردن این دیوارها در شهرهایشان نوشته است: درست کردن این دیوار کار بسیار ساده ای است، فقط کافی است یک دیوار مناسب برای این کار پیدا کنید ، کمی رنگ و چند تا قلاب و جا رختی و نوشتن جملات: دیوار مهربانی و اگر نداری بردار و اگر داری، بذار.

 

همچنین بر اساس گزارش روزنامه گاردین کمپینی به نام “پایان کارتن خوابی ” با راه انداختن طرح  “یخجال مهربانی ” برای نخستین بار در شهر تهران و در منطقه شوش یخجالی را برای کمک به بی خانمان ها و کارتن خواب ها تدارک دیدند، این طرح از شهر تهران فراتر رفته و هم اکنون در شهرهای شمالی لاهیجان و رشت و نیز کرج مورد الگوبرداری قرار گرفته است.

 

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

دیوار مهربانی

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

بازتاب دیوار مهربانی

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

عکس های دیوار مهربانی

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

عکس دیوار مهربانی

دیوار های مهربانی ایران دنیا را شگفت زده کرد + عکس

 

دیوار مهربانی، طرحی انسان دوستانه و زیبا در شیراز (عکس)

پمپ بنزین جالب و خلاقانه در اصفهان (عکس)

شهری با بیشترین تعداد دوقلو ها (عکس)

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو