مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

یارانه چه کسانی قطع می شود؟

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 23 ژانویه 2016
یارانه چه کسانی قطع می شود؟

چیزی تا واریز دور بعدی یارانه ها نمانده است و برای همه این سوال پیش آمده که یارانه چه کسانی قطع می شود؟

 

در حالی به موعد پرداخت یارانه نقدی ۷۶ میلیون ایرانی در اردیبهشت ماه نزدیک می شویم که هنوز از طرف دولت تصمیمی برای حذف دوباره افراد پردرآمد گرفته نشده است. آمارها نشان می دهد دولت در اسفند ۹۳ و فرودین ۹۴ جمعا حدود ۲۵۰ هزار پردرآمد را شناسایی و یارانه نقدی آنها را قطع کرده است. البته سخنگوی دولت اعلام کرده این حذف بر اساس تصمیمی که در بودجه ۹۳ گرفته شده بود انجام شده است

 

طبق قانون بودجه سال ۹۴ نیز دولت مجاز به حذف یارانه پردرامدها است. اما یکی از نگرانی ها این است که با حذف این افراد هزینه های سیاسی برای دولت ایجاد شود. برخی های می گویند امسال سال انتخابات است و دولت برای همین در حذف پردرامدها تعلل میکند.

 

امیر محمدی ،کارشناس اقتصادی می گوید: اینکه یارانه نقدی پردرامدها حذف شود اقدامی درست است اما دو مشکل وجود دارد. اول اینکه مردم پرداخت این یارانه را حق خود می دانند و دوم اینکه دولت برای جبران کسری خود به این یارانه نیاز دارد. وی تصریح کرد: مشخص است که دولت باید یارانه نقدی افراد با درامد بالا را حذف کند اما باید مراقب باشد تا در این روند به اقشار ضعیف جامعه آسیب نرسد.

 

احمد حاتمی یزدی،استاد دانشگاه نیز معتقد است :دولت این ماه اقدام جدی و عملی در حذف یارانه نقدی افراد نخواهد کرد زیرا این اقدام هزینه ای سیاسی و اجتماعی زیادی در پی دارد.

 

وی تصریح کرد: بانک اطلاعاتی جامعی که نشان دهد تمام فعالیت های اقتصادی افراد در آن ثبت شده است وجود ندارد از این رو حذف یارانه افرادی که باصطلاح پردرامد هستند موجب می شود تا این افراد به تجسس در زندگی دیگر افراد بپردازند.

 

یزدی یادآور شد: به نظر می رسد دولت به پرداخت یارانه نقدی ادامه خواهد داد تا زمانیکه ارزش این یارانه خود به خود صفر شود.

 

انتقال فایل ها بدون نیاز با یارانه

کاهش مصرف لبنیات در ایران

ساخت نسل متفاوتی از اندام‌های مصنوعی

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو