دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

آیا روستاییان هم وام اشتغال دریافت میکنند ؟

مجموعه : اخبار اقتصادی
تاریخ انتشار : 14 دسامبر 2017
آیا روستاییان هم وام اشتغال دریافت میکنند ؟

وام مشاغل برای روستاییان 

 

طبق لایحه جدید دولت درسال 97 گفته شده است که وام به روستاییان مشاغل می رسد . 

 

وام اشتغال , رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ارزی برای حمایت از مشاغل روستایی گفت: اعطای وام ۴ تا ۶ درصدجهت ایجاد صنایع تولیدی و شکوفا کردن اقتصاد روستایی در دستور کار قرار دارد.

 

به گزارش تالاب ، علی لاریجانی عصر امروز در ملاقات با نماینده‌ ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده در مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکل پسماندها اظهار داشت: مسئله پسماندها بسیار اذيت‌ دهنده است و دولت در لایحه بودجه به آن دقت داشته است.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ارزی برای حمایت از مشاغل روستایی گفت: اعطای وام 4 تا 6 درصد به جهت ایجاد صنایع تولیدی و شکوفا کردن اقتصاد روستایی در دستور کار قرار دارد.

آیا روستاییان هم وام اشتغال دریافت میکنند ؟

وام اشتغال

 

لاریجانی با بیان این که اجرای پروژه حمایت از مشاغل روستایی در حوزه اشتعالزایی تاثیر بسیار مثبتی دارد عنوان داشت: استان گیلان با دارا بودن تماس آبی با سایر کشورها ظرفیت عظیمی در توسعه استان و کشور از طریق صادرات دریایی دارد.

 

رئیس قوه مقننه با تاکید بر لزوم رفع مشکلات آب در استان گیلان خاطرنشان کرد: استان گیلان نباید از پرداختن به صنعت غافل بماند زیرا ایجاد مشاغل صنعتی هیچ تعارضی با حفظ محیط زیست ندارد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 500 میلیارد تومان پروژه کلنگ‌زده در کشور وجوددارد که 90 درصد آن بعد از تولید باید به بخش خصوصی داده شود.

 

لاریجانی تاکید کرد: کشور بودجه کافی برای پايان این پروژه‌ها را ندارد پس می ‌بایست پايان این پروژه‌ها را در اخنیار بخش خصوصی قرار داد تا هم کشور هزینه کمتری کند و هم پروژه‌ها اجرا شوند.

 

برچسب‌ها: ,

اخبار اقتصادی

بیشتر بخوانید
موسسه کاسپین : بدهکاری ها پرداخت میشود کاسپین میخواهد حسابش را برطرف کند    موسسه مالی اعتباری کاسپین که مطمئنا اعتباری هم نیست طی اقدامی غیر قانونی سهام هاي کلانی را خریداری کرد.     به گزارش تالاب هرچند که تعیین تکلیف ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي