دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس شروع ماه مبارک رمضان + اس ام اس خنده دار ماه رمضان اس ام اس شروع ماه مبارک رمضان + اس ام اس خنده دار ماه رمضان حکم شرعی رابطه جنسی و ارضا شدن در ماه رمضان چیست؟ حکم شرعی رابطه جنسی و ارضا شدن در ماه رمضان چیست؟ تجاوز به دختر شیرازی در خودرو + تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر تجاوز به دختر شیرازی در خودرو + تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر بهترین دختران فوتبالیست ایرانی در تیم ملی فوتسال ایران بهترین دختران فوتبالیست ایرانی در تیم ملی فوتسال ایران 7 نکته مهم برای ست کردن کفش با لباس + جدید ترین ترند انتخاب کفش 7 نکته مهم برای ست کردن کفش با لباس + جدید ترین ترند انتخاب کفش آشنایی با پکیج ویژه ی لومینس (LUMINESCE) آشنایی با پکیج ویژه ی لومینس (LUMINESCE) اس ام اس طنز ماه رمضان ؛ متن طنز ماه رمضان و افطار و سحر اس ام اس طنز ماه رمضان ؛ متن طنز ماه رمضان و افطار و سحر زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

مجلس با افزایش قیمت بنزین مخالف یا موافق است ؟

مجموعه : اخبار اقتصادی
تاریخ انتشار : 25 دسامبر 2017
مجلس با افزایش قیمت بنزین مخالف یا موافق است ؟

افزایش قیمت بنزین در سال 97

 

به نظر می رسد نمایندگان مجلس موافق با افزایش قیمت بنزین نیستند و نظر متفاوتی با دولت دارند . بعضی نمایندگان معتقد هستند افزایش قیمت بنزین باعث تورم بیشتر خواهد شد.

 

قیمت بنزین درسال 97 , یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هم‌اکنون با این مشکلاتی که در کشور داریم و مردم از نظر معیشتی با مشکل روبه‌رو هستند افزایش قیمت بنزین عقلانی نیست و مجلس شورای اسلامی این آمادگی را برای افزایش قیمت بنزین ندارد و بعید است که چنین طرحی در منزل ملت تصویب شود.

 

به گزارش تالاب به نقل از ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در خصوص احتمال افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: طبق معمولً در کشورهایی که با رکود اقتصادی روبه‌رو هستند و مردم با مشکل معیشتی روبه‌رو هستند، سعی می شود قیمت‌ها ثابت بماند و یکسری یارانه‌هاي سبد کالا و سلامت به مردم داده میشود تا این مشکلات موجب سرخوردگی و نارضایتی آن‌ها نشود.

 

وی افزود: هم‌اکنون با دقت به مشکلات اشتغال و بر طبق اعلام سخنگوی دولت مبنی بر این که در هر خانواده 3 نفر بیکار تحصیل‌کرده وجوددارد در چنین موقعیتی افزایش قیمت صحیح نیست.

 

به گزارش تالاب اشاره دولت به این موضوع است که اگر قیمت سوخت را افزایش دهیم می خواهیم اشتغال ایجاد کنیم. رییس جمهور اعلام کرد قیمت بنزین و گازوئیل را از نصف قیمت جهانی بیشتر افزایش نمی دهیم، اما اشاره‌اي به این موضوع نشد که در آن کشورهایی که قیمت سوخت بالا است درآمد مردم هم بالا است.

 

موسوی لارگانی گفت: تا آنجایی که یادمان می آید بنزین در ایران لیتری 10 ریال بودو زمانی که در اوایل انقلاب، قیمت بنزین به 100 ریال رسید این افزایش اندک قیمت روی تمام مایحتاج مردم تأثیر گذاشت.

 

هر کالایی می‌رفتیم بخریم میگفتند چون بنزین گران شده این کالا هم گران شده است. پس فقط این نیست که تنها قیمت بنزین را افزایش دهیم چراکه این افزایش قیمت بر تمام زندگی مردم تأثیر میگذارد و قیمت بقیه کالاها را نیز افزایش می دهد.

 

منبع: ایسنا
 
برچسب‌ها:

رفع سفیدی مو

اخبار اقتصادی

بیشتر بخوانید
روش محاسبه شدن سود بانکی ارزیابی شدن سود بانکی به چه روشی است ؟ سود هاي بانکی به روشهای مختلفی ارزیابی میشود و بستگی به آن هزینه دارد در ادامه می‌توانید با روش ارزیابی شدن سود ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت