مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس) تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

اظهار نظر جالب لرد لامونت در مورد قدرت بازار ایران

مجموعه : اخبار اقتصادی
تاریخ انتشار : 28 ژانویه 2016
اظهار نظر جالب لرد لامونت در مورد قدرت بازار ایران

اظهار نظر لورد لامونت در مورد قدرت بازار ایران بسیار جالب و خواندنی می باشد. او معتقد است که با توجه به گشایش مبادلات تجاری پس از لغو تحریم ها، ایران بزرگترین بازار نوظهور جهان از زمان فروپاشی شوروی سابق در 25 سال قبل به حساب می آید.

 

وزیر دارایی اسبق انگلیس با بیان این که انگلیس در زمینه به دست آوردن سهم مناسب از بازار ایران از رقبای خود عقبتر است گفت: ایران بزرگترین بازار نوظهور جهان از زمان فروپاشی شوروی سابق و ثروتمندترین کشور جهان است.

اظهار نظر جالب لرد لامونت در مورد قدرت بازار ایران

وزیر دارایی اسبق انگلیس معتقد است که با توجه به گشایش مبادلات تجاری پس از لغو تحریم ها، ایران بزرگترین بازار نوظهور جهان از زمان فروپاشی شوروی سابق در 25 سال قبل به حساب می آید اما انگلیس در زمینه به دست آوردن سهم مناسب از بازار ایران از رقبای خود عقبتر است.

 

لورد لامونت، که به تازگی به عنوان مسئول تجارت با ایران در دولت انگلیس منصوب شده است گفت: اگر شرکت های انگلیسی از فرصت ناشی از لغو تحریم های ایران استفاده کنند، منفعت خوبی کسب خواهند کرد.
وی که در مصاحبه با روزنامه ایندیپندنت سخن می گفت افزود: «ایران چهارمین ذخایر بزرگ نفت و دومین ذخایر بزرگ گاز جهان را

اظهار نظر جالب لرد لامونت در مورد قدرت بازار ایران

در اختیار دارد. اگر این دو را کنار هم بگذاریم، می توان گفت این کشور ثروتمندترین کشور جهان است… برخلاف برخی تولید کنندگان دیگر نفتی، اقتصاد ایران دارای جنبه های دیگری نیز هست.»

 

لامونت در ادامه گفت: «این کشور روی، مس و آلومینیوم دارد. این کشور صنعت خودروسازی ای دارد که احتمالا می خواهد با همکاری شرکت های خارجی فعالیت کند.»

 

وی در عین حال افزود: «تجارت انگلیس با ایران مایل ها با تجارت دیگر کشورها فاصله دارد و حتی از آمریکا نیز که تجارت آن با ایران غیرقانونی است، کمتر است. فرصت شگرفی (در بازار ایران) وجود دارد که باید از آن استفاده شود.»
لرد لامونت سه روز قبل به سمت مسئول تجارت با ایران در دولت انگلیس منصوب شده است. وی یکی از 12 مقام تجاری است که از سوی دیوید کامرون منصوب شده است. کامرون قصد دارد حجم صادرات سالانه کالاهای انگلیسی را دو برابر کند و تا سال 2020 به یک تریلیون پوند برساند.

 

لامونت نگاهی خوش بینانه به ایران دارد و می گوید: «من روایت غرب از ایران را قبول ندارم. آن ها در مورد مداخله ایران در کشورهای دیگر سخن می گویند اما وقتی عربستان در یمن اقدام می کند یا منابع مالی به سوریه می فرستد در مورد مداخلات عربستان چیزی گفته نمی شود.»

 

وی افزود: «نفوذ ایران در منطقه در نتیجه اقدامات غرب افزایش یافته است. این ایران نبود که رژیم صدام حسین را سرنگون کرد.»

 

بازار مسکن به سمت رونق حرکت می کند

پر درآمد ترین مشاغل ایرانی

رفع تحریم‌ها باعث بهبود اقتصاد کشور می شود

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو