سفر و گردشگری
خرید بلبط هواپیما
کاهش وزن
درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس
بازی فوتبال

افزایش 80 درصدی صادرات ايران

افزایش 80 درصدی صادرات ايران

مدیر کل دفتر هماهنگی استان های گمرک ایران امروز با اعلام این خبر در سمنان گفت: با توجه به رفع موانع تحریم و تلاش مضاعف تولید کنندگان کشور ، صادرات انواع کالا در دو ماهه نخست امسال بین 70 تا 80 درصد افزایش یافته است .

 

مجله تالاب محمد حسین باغ عنایت بدون ارائه آماری از میزان صادرات گفت: با توجه به رویکرد اقتصادی جدید ، اجرای طرح فعالیت شبانه روزی گمرکات کشور الزامی و موجب تسهیل تجارت بین المللی ایران خواهد بود.

 

وی با تاکید بر ضرورت توسعه گمرک الکترونیک افزود: طرح دور اظهاری و متصل شدن تمام گمرکات کشور به سامانه ویژه دور اظهاری با هدف افزایش ارزش افزوده کالاهای صادراتی و کاهش قیمت تمام شده ناشی از ایستایی و صف طولانی در مرزها در بازار رقابت های جهانی اجرا شده است .

 

باغ عنایت افزود: این سامانه هم اکنون در گمرک تهران و بازرگان در حال استفاده است و در آینده بسیار نزدیک تکمام گمرکات کشور به این سامانه وصل می شوند .

 

وی با اشاره ارتقای جایگاه بین المللی گمرک ایران تاکید کرد: با توجه به رایزنی ها با بانک جهانی و عضویت گمرک کشورمان در کنوانسیون های کیوتو ، آت آ و استانبول از ماه آینده جایگاه تجاری بین المللی ایران ارتقا می یابد .

 

مدیر کل دفتر هماهنگی استان های گمرگ جمهوری اسلامی ایران امروز برای معرفی علی سعدالین به عنوان مدیرکل جدید گمرک استان به سمنان آمده بود .

 

پیش از سعدالدین علی اکبر شامانی مدیرکل گمرک استان سمنان بود که در مراسمی از وی قدردانی شد .

 

مجردها کليک کنيد
Xبستن تبليغ